מנעולן בדרום הארץ זה חי מנעולים | 054-355-8887
 
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> מנעולן בדרום הארץ זה חי מנעולים

מנעולן בדרום הארץ 24/7

פורץ מנעולים זוהי סמכות מקצועית לשם פריצת דלתות ומנעולים ולהחליפם על פי החוק, הדבר דורש אישור ממשטרת ישראל, אך איננו נאכף כראוי. לפני כל הזמנת מנעולן לכל עבודה שהיא, חשוב לדרוש לראות תעודת יושר, ועדיף גם תעודת הסמכה.
בין אם מדובר בדלת פלדלת ועץ ובין אם מדובר בדלת הרכב, מנעולן בדרום מטעם חברת חי מנעולים יהיה זמין עבורכם 24/7 לשם פריצת מנעולים ודלתות ופילוס דרככם הביתה או לתוך הרכב.

 

פריצת דלת בדרום הארץ:

ישנן מספר סיבות שיכולות לגרום לדלת להינעל. ישנן דלתות נטרקות אשר עצם טריקתן נועלת אותן, וישנן דלתות שהטריקה מביאה לנעילה פסיבית שלהן. במקרה זה האמנם הדלת לא נחשבת לנעולה, אך לא ניתן לפתוח אותה מכיוון שאין ידית בצד החיצוני שלה (או שהידית מקובעת ואיננה מזיזה את לשון הצילינדר).

פריצת דלת יכול לקרות גם בדלתות רגילות שאינן דלתות נטרקות, במקרים אלו אין דרך לנעול את עצמכם מבחוץ, אך קיים סיכוי למקרה הפוך שבו בני הבית יצאו מהבית ונעלו אחריהם את הדלת, ולא השאירו לכם מפתח, ואז הם למעשה נעלו אתכם בפנים.
מקרה אחרון הוא אובדן מפתח,  הדירה נעולה וכתוצאה מכך אתם נעולים מחוץ לדירתכם.

 

פריצת רכבים בדרום הארץ:

פריצת דלת הרכב היא מלאכה פשוטה בהשוואה לפריצת דלת פלדלת או עץ, והיא איננה מצריכה לשבור את הצילינדר ולהחליפו. פריצת רכב מתבצעת תוך מספר דקות , נעשית בשתי שיטות עיקריות- דגדוג, וכרית.
שיטת הדגדוג תבוצע לרכבים גרמניים או רכבי יוקרה מכיוון שהם בדרך כלל בעלי מנגנון הגנה של נעילת ואקום, נעילה המגנה מפני פריצה בעזרת כרית פריצה.

 

חברת חי מנעולים,  החברה המובילה לשירותי מנעולנות

חברת חי מנעולים מספקת את כל שירותי המנעולנות – מפריצת מנעולים ועד תיקונים יזומים לרבות קיצור דלתות. פעילות בכל אזור הדרום: מנעולן בבאר שבע, מנעולן באשקלוןמנעולן באופקים, מנעולן בנתיבות, מנעולן בשדרות והישובים בכל המועצות האיזוריות בדרום.
 

שימוש בכלים החדשים והמתקדמים ביותר בשוק


אנו מחזיקים בכלים החדשים והעדכניים ביותר שקיימים בשוק, אנו משלבים טכנולוגיה מתקדמת בעבודתנו ונוהגים להתעדכן בכל עת על מנת להיות יעילים יותר בעבודתנו.

במקרה בו אתם תקועים מחוץ לביתכם או לרכבכם, הפיתרון המיידי לא חייב להיות פריצת המנעול והחלפתו, כדי לפרוץ יש להשתמש בכלי עבודה מיוחדים על מנת להימנע מגרימת נזק למנעול ולדלת. חלק מאותם השירותים אשר מנעולן בשדרות או בערי הדרום האחרות יוכל להציע לכם, הוא תיקון מנעולים, ע"י פעולה זו, לא  תהיו חייבים להחליף את כל המפתחות שנמצאים ברשותכם, ותחסכו זמן, כסף וכאב ראש מיותר. לא תמיד הדבר מתאפשר אך כשניתן אנחנו לא מוותרים.


 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר