העידן החדש של פריצת רכבים | חי מנעולים | 054-355-8887
 
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> העידן החדש של פריצת רכבים
 

העידן החדש של פריצת רכבים

בעידן החדש ניתן להבחין בשלל פיתוחי טכנולוגיה אשר חודרים לכל תחומי החיים שלנו, ומקלים באופן משמעותי בחיי היומיום. עם זאת, על אף הפיתוח הרב, ישנם תחומים שתמיד יהיו חשובים, ללא קשר לטכנולוגיה המתעצמת. אחד ממקצועות חיוניים אלו הוא תחום מנעולנות הרכב המתפתח במהרה, וממשיך להביא עימו בשורות כל שנה ושנה!

קיים חיסרון גדול להתפתחות זו, והוא שאין אפשרות להתעסק עם הרכב בעצמך ולנסות לפתור בעיות לבד, כל תקלה שתגרום בשוגג עלולה להסתכם במאות שקלים.
כאשר הרכב נעול ואין מפתח זמין או כאשר המנעול איננו פועל כראוי, יש להזמין שירות פורץ רכבים שיטפל בבעיה במהירות ויאפשר לחזור לשגרת היומיום.

מהירות ביצוע הפורץ תקבל חשיבות עליונה במקרי חירום, כאשר תקוע ברכב פעוט, או חיית מחמד. בשל כך, הטכנולוגיה מפתחת עזרים וכלי פריצה ייעודיים וכך מקצרת את זמן העבודה של פורץ רכבים.


 

ארגז הכלים של פורץ רכבים


פורץ רכבים מקצועי נעזר במגוון כלי פריצת רכב וכלי עבודה נוספים בשילוב כישורי מקצוע על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר שביכולתו. בנוסף לכלי העבודה שבארגז הכלים של פורץ רכבים הוא מתבסס על ידע שרכש בלימודיו כמנעולן מוסמך, ניסיון שצבר במהלך שנות עבודתו ומיומנות אותה שכלל עם הזמן.

פורץ רכבים מסייע בכל בעיה הקשורה לפריצת כל סוגי המכוניות והמנעולים. מנעולי הגה ומנעולי מוט הילוכים גם בתחום עניינו.
בזכות צבירת הניסיון, הוא יכול להעניק טיפול מהיר במיוחד, לכל בעיה ותקלה, בהתאם לצרכים ולדרישות. המהירות היא אלמנט נרכש עם השנים ולכן חשוב הותק והניסיון בתחום זה. ישנה משמעות לכלי הפריצה המצויים בארגז הכלים של פורץ רכבים, שכן ככל שיעניק שירות מהיר יותר, גם כאשר אין מדובר במקרה חירום, כך הלקוח יוכל לחזור לשגרה כמה שיותר מהר ובשמחה.


 

איך לזהות פורץ רכבים איכותי?


ישנו מבחר גדול של פורצי רכבים בארץ, בעקבות כך, נשאלת השאלה כיצד לבחור בפורץ הרכבים הטוב ביותר?
אנו ממליצים לבדוק על פי הקריטריונים הבאים:

  • כישוריו של פורץ רכבים- ותק וניסיון תביא תוצאה אחרת מעבודתו.

  • לבדוק אם יש עליו המלצות או השמצות, ובכך תימנעו עוגמת נפש מיותרת.

  • מחיר- שלא ינצל את מצב הלחץ שהלקוח נמצא, ובנוסף, שהמחיר לא יהיה נמוך באופן משמעותי משאר המחירים המוצעים ע"י המתחרים, למה? מקרה כזה עלול להדליק נורה אדומה שאולי מדובר בחובבן שיגרום נזק ברכב או אפילו לא יצליח לפרוץ אותו, ובמקרה הגרוע יהיה אדם פלילי ועלול ליצור לכם העתק של המפתח לכיסו ללא ידיעתכם ובהמשך השבוע תישארו ללא רכב.

 

פריצת רכב באמצעות דגדוג

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר