מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> הרמת דלת זכוכית
 

הרמת דלת זכוכית

מתי מבצעים הרמת דלת זכוכית? ( או בשם השני הגבהת דלת זכוכית )

  • כאשר הדלת נגררת ושורטת את הרצפה
  • ריצוף חדש
  • הדבקת פרקט
  • כאשר ישנם שיפועים בקרקע
  • שקיעה של הקרקע, שקיעה של המרצפות
 

היתרונות של תיקון דלתות זכוכית כגון הרמת דלת זכוכית לעומת רכישת דלת זכוכית חדשה:


תיקוני דלתות זכוכית, פרזול מחדש או חידושי דלתות זכוכית או מכל חומר אחר הם אמצעים לחיסכון של הוצאות כבדות של רכישת דלת חדשה, במיוחד כאשר מדובר על דלתות זכוכית המשמשות כדלתות כניסה, שבדרך כלל מחירן גבוה מאוד בגלל היותן מאסיביות ומעוצבות.
דלתות זכוכית ממוקמות הן בבתים פרטיים והן בכניסה למשרדים, חנויות, בתי קפה, בנייני משרדים.
הזמנת דלת זכוכית חדשה כאמור עלותה כבדה, ואם ניתן לדחות הוצאה זו, למה לא?
בנוסף הזמנת דלת זכוכית חדשה עלולה לקחת זמן, ונעילתה חשובה, עניין של כמה ימים לדלת זה המון זמן, ועדיין לא דיברנו על הפרוצדורה של ההזמנה וההובלה שלה והתקנתה. 

 

הטיפול בדלתות זכוכית:

דלת זכוכית הינה עדינה במיוחד ודורשת ידיים עדינות וזהירות במעמד ביצוע העבודה, במיוד כאשר מדובר בתקלות האופייניות לדלת זכוכית של- החלפת צילינדר בדלת זכוכית, או תקלות נעילה או פתיחה, בעיה בצירי הדלת, ובעיה במחזירי הדלת או משאבה רצפתית שמזייפת בפעולתה. בעת תיקון תקלות אלו יש צורך בדיחה או דפיקה בפטיש והדבר עלול לגרום לנזק רב. מסיבה זו יש להשתמש בשירותיה של חברה בעלת ניסיון רב בנושא, שנגעה בלא פחות מעשרות דלתות זכוכית בשירותיה. 
אנו מתחייבים, חי מנעולים יודעים לבצע עבודה עם דלת זכוכית ברמה מקצועית במיוחד ובעלי ניסיון עשיר בתחום זה.
היות ודלתות זכוכית הינן בעלות סיכון גבוה לשבירה או לסדקים ושריטות יש להתייחס אליהן בעדינות בהשוואה לתיקון דלתות פלדה, אם לא- לא רק האסטטיקה של הדלת תהרס, אלא יהיה צורך ממש להחליפה. 
כל מי שעובד עם דלתות זכוכית יודע שנקיטת צעדים ופעולות אגרסיביות או שימוש בכוח רב מידי עלול לשבש את מנגנוני הדלת ולגרום לסכנת שבירה כאשר דיירי הבית או העובדים בעסק ינסו לפתוח אותה.
הרמת דלת זכוכית הינה פעולה אשר מצריכה שימוש בכוח רב שכן משקלה גדול, ויחד עם זאת זהירות רבה. לרוב מגיעים 2 בעלי מקצוע מהצוות לביצוע עבודות בדלת זכוכית.
נושאים נוספים בנושא: תיקון דלתות, תיקון דלתות זכוכית, החלפת משאבה רצפתית, החלפת מחזיר רצפתי, כיוון דלת זכוכית, החלפת צילינדר לדלת זכוכית, החלפת מנעול לדלת זכוכית, כיוון דלתות, הרמת דלתות, החלפת צירים שבורים, פרזול בדלת זכוכית, החלפת משאבות עליונות ותחתונות. 

חי מנעולים כמובן מתעסקים בכל סוגי הדלתות כולל דלתות זכוכית.
 
מנעולן מתקן דלת זכוכית

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים