התקנת ידית אחיזה לדלת אלומיניום זה חי מנעולים! 054-355-8887
 
דף הבית >> פרזול לדלתות >> ידיות לדלתות >> ידיות חיצוניות לדלתות בניין

ידית חיצונית לדלת אלומיניום

חייגו: 054-355-8887


ידית לדלת בניין   ידית לדלת בניין
 

בעשורים האחרונים עולם הפרזול מציע אפשרויות רבות בתחום הידיות לבניין, לדלתות החיצוניות בבניין משותף. 
אנו מניחים שברצונכם לקבל החלטה מושכלת בנושא בחירת הידיות, שתהיה נכונה ומדוייקת עבורכם, על כן, נשמח להנחות אתכן כיצד לבחור ידיות לדלת החיצונית בבניין וכן לדלתות הכניסה לדירתכם. 
חייגו אלינו ונגיע עם כל המבחר ונוכל לתת הסבר מקצועי במקום - חי מנעולים 054-355-8887

 

אם כן, כיצד ניתן לקבל החלטה מושכלת, אשר נכונה ומדויקת עבורכם בכל מה שקשור לבחירת הידיות?
למה כדאי לשים לב כאשר בוחרים ידיות לדלתות הבית?


דלת הכניסה לבניין משפיעה על תחושת הביטחון שלנו בבית ועל המראה החיצוני שלו, דלת הכניסה לבניין מהווה רושם ראשוני לאורחים ולכן מומלץ לבחור את דלת הכניסה בקפידה ולוודא שהיא בטיחותית, עמידה ומרשימה. וכן להקפיד לתקן אותה בזמן.
דלת הכניסה חוצצת בין הבניין לרחוב וגורמת לחלקו החיצוני של הבית להיראות מעוצב ואסתטי. כאשר בוחרים דלת כניסה , חשוב לא פחות להקדיש מחשבה גם לידית הדלת, שתורמת גם היא לבטיחות, לביטחון ולאסתטיקה של דלת הכניסה.

 

ידיות משיכה לדלתות כניסה

ישנו מגוון רחב לבחירת הלקוח של ידיות משיכה לדלתות כניסה. קיימות ידיות פשוטות שעשויות ממתכת ויוצרות רושם שבעלי הבית לא נוהגים להשקיע בעיצוב ביתם באופן מיוחד, ולעומת זאת, קיימות ידיות מעוצבות לדלת כניסה - דבר המעניק את הרושם שבעלי הבית נוהגים להשקיע במראה ביתם במיוחד בכניסה לבית שכל אורח מבחין בכך.
ידיות מעוצבות עשויות מנירוסטה, עץ או מתכת, קיימות גם ידיות עם כפתורים דמויי קריסטל ועוד. כמובן שחשוב לבצע התאמה בין הידית ובין סוג הדלת כדי ליצור מראה הרמוני.. שכן על דלת מתפוררת ומתקלפת לא נתאים ידיות מעוצבת ויפה, או להיפך- לדלת מעוצבת ומרשימה לא נתאים ידית מתכת פשוטה.


ידיות קבועות מתאימות לדלתות כניסה לבניין. ידיות קבועות הן ידיות שאינן מפעילות את המנעול הפנימי בדלת אלא משמשות כידית משיכה בלבד
ידיות אלו נפוצות בעיקר בדלתות כניסה מכיוון שהן מונעות כניסה מהצד החיצוני אלא אם כן דיירי הבית מאפשרים את פתיחת הדלת באמצעות חשמל (אינטרקום) או פתיחה ידנית מפנים הבניין

הרושם הראשוני שיש לאורחים מביתנו היא הכניסה לבית ולבניין, לכן כדאי להשקיע בידית מעוצבת.

 

מנעולן ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בבחירת ידיות איכותיות חייגו 0543558887

תגיות חיפוש: החלפת ידית לדלת כניסה, החלפת ידית לדלת בניין, ידיות לדלת כניסה לבניין, ידית לדלת אלומיניום, ידית משיכה לדלת כניסה, ידית חיצונית לדלת כניסה לבניין, ידית חיצונית לדלת כניסה, החלפת ידיות לביניינים.
 

 מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים