מחזיר דלת זה חי מנעולים! חייגו עכשיו 054-355-8887
 
דף הבית >> מחזירי דלת

מחזיר דלת

מנעולן מתקין מחזיר דלת


תפקיד מחזיר הדלת:

תפקידו של מחזיר הדלת או תפקידה של משאבה רצפתית, הוא שמירה והגנה על מנגנון הנעילה בדלת. תקלות אפשריות במחזיר דלת- יציאה ממקומו, יציאה מכלל פעולה ולא מבצע את מטרתו כראוי כלומר מקולקל. אם בניסיון לכוון אותו לא ניתן אז יש צורך להחליף מחזיר דלת.

תפקידו של מחזיר הדלת הוא מניעת טריקות רועמות של הדלת, או מניעה של מצב שהדלת נשארת פתוחה.
תפקיד מחזיר הדלת הוא לכאורה פשוט - לאחר שהדלת נפתחת, מחזיר הדלת שמחובר אליה, דואג שהיא תחזור למצב סגור בתהליך סגירה איטית. למעשה דלת בעלת מחזיר דלת לא נשארת לעולם פתוחה. למעשה מחזיר דלת הוא מוצר פשוט בעל מטרה פשוטה אשר מונע את טריקת הדלת.
 

מניעת טריקת הדלת:

טריקה של דלת פלדלת או עץ ולרבות דלתות זכוכית, היא פעולה שעלולה ליצור בעיות ואפילו סכנות כמו סדק בזכוכית, סגירה על גפיים של אנשים, פגיעה במנגנון הנעילה של הדלת והזזה של הצירים של הדלת. מחזיר הדלת הרצפתי מונע את השלכות אלה ומגן מפני חבלות באמצעות מחזיר הדלת שעוצר את הדלת ממש רגע לפני שהיא נסגרת ויוצר טריקה עדינה ושקטה.
מחזיר דלת עובד באופן אינטנסיבי ולכן דורש תחזוקה אחת לתקופה, בכל מקרה עלות תחזוקה זו לא עולה על עלות תיקון הנזקים בדלת שנטרקת מספר פעמים ביום.
 

בחירת מחזיר דלת:

אם חשבתם לשנות את עיצוב הדלת בבית או במשרד, או שאתם שוקלים לרכוש מחזירי דלת אתם זקוקים למנעולן מקצועי שיוכל לבצע עבורכם את העבודה באופן מקצועי ומהיר. ישנם מבחר סוגים של סוגרי דלת הידראוליים, המנעולן יוכל להתאים עבורכם על פי תנאי החוץ או הפנים וכן על פי רוחב הדלת ומשקלה. 
 

האם מחזיר דלת מתאים לכל דלת?

אם ברצונכם לרכוש סוגר דלת מסוים, אנו ממליצים לבדוק האם הוא מתאים לדלת שלכם. יש לזכור שישנה משמעות רבה למשקל הדלת וכן לאופן הפתיחה של הדלת אשר משתנה מדלת לדלת.
ישנם הבדלים בין סוגר דלת המיועד לדלת מזכוכית, לבין סוגר דלת המיועד לדלת פלדלת, לבין סוגר דלת המיועד לדלת מעץ. כמובן שיש מחזירי דלתות אשר מתאימים לכל סוגי הדלתות - אך הם נחשבים ליקרים במיוחד ללא שום יתרון בולט ולכן הם פחות נמכרים. 

 

מחזיר דלת סמוי או גלוי?  

יש אפשרות לרכוש מחזיר דלת רגיל יראו אותו מחובר לדלת, אך יש לקוחות שבוחרים בהתקנת מחזיר דלת סמוי מן העין, מסיבות של עיצוב. מחזירי דלת אלו יותקנו על גבי מסילה מיוחדת. כמובן שהמחיר שלהם גבוה יותר, ועליכם לשאול את עצמכם האם הדבר חשוב לכם או פחות.

 מידות הדלת - יש לשים לב בעת בחירת מחזיר דלת, שלכל מחזיר יש משקל וגודל מקסימליים שהוא יכול לגרור. מחזיר דלת קטן יכול להתמודד עם דלתות קטנות ולהיפך. אם הדלת היא בעלת משקל רב מידי, כנראה שהמחזיר דלת הקטן לא יצליח לתת מענה המתאים, ולכן יש למדוד את משקל הדלת, ולבחור מחזיר בהתאם. מנעולן מנוסה ידע בעל פה איזה מחזיר להתאים לדלת שלכם.


 

 

תחזוקה נכונה של מחזיר דלת במשרד

ניתן לשמור על מחזיר דלת ולמנוע את שחיקתו והחלפתו אשר כרוכה בהרבה כאב ראש. שימוש בתדירות גבוהה בדלת במשרד עלולה לגרום לעיתים לשחיקה בציר ובצילינדרים וגם במשאבה הרצפתית או במחזיר דלת ולעיתים אין ברירה אלא להחליף אותו. משאבה רצפתית היא למעשה מחזיר דלת שנמצא בתוך הרצפה, נפוץ במיוחד בדלתות זכוכית.
באמצעות תחזוקה נכונה תוכלו להאריך את חיי המשאבה הרצפתית ולחסוך מאות שקלים, בכל מחזירי הדלת במשרדים.
ראשית, בתהליך בחירת סוגר הדלת בחרו בסוג איכותי שאורח חייו ארוך.
לשם תחזוקה משכו אחת לתקופה גריז על מחזיר הדלת, בעיקר אם הוא ממוקם בחוץ ויש לו נגישות לפגעי מזג האוויר- לחות גשם ושמש. בנוסף, מומלץ להתקין מעליו גגון או פרגולה לשם הגנה.

טיפ נוסף- יש לנקות פעם בשבוע את אזור המחזיק למניעת הצטברות אבק ולכלוך אשר מקשים על פעולת המחזיר ועלולים להוציא אותו מכלל פעולה.

תחזוקה נכונה של מחזיר דלת במשרדים - מחזירי דלת ניתן להתקין בדלתות מסוגים שונים: בדלתות אש שחייבות להישאר סגורות תמיד על פי תקן, במשרדים, בדלתות של מפעלים, חנויות ושערים.
 

תפקידם העיקרי של מחזירי דלתות הינו להחזיר את הדלת למצב סגירה, ולבלום את הדלת לפני טריקתה.
הדבר מתבצע כמובן באופן מבוקר, הסגירה היא איטית ויש לך כלקוח אפשרות להחליט מה תהיה מהירות סגירתה של הדלת עפ"י העדפתך.
יתרון חשוב למחזיר הדלת הוא מניעת טריקתה- זהו מוצר בטיחותי ופשוט מאוד.

 

סוגים שונים של מחזירי דלת:

מחזיר דלת לדלתות שונות: עבור דלתות פלדה אלומיניום ועץ וכן עבור דלתות זכוכית- משאבה רצפתית לרוב.
מחזיר דלת גלוי הנראה לעין: זהו הסוג הרגיל.
מחזיר דלת סמוי: מורכב על מסילה מיוחדת והוא מסוג שונה ומיוחד, אין ממנו הרבה הזמנות, ומחירו יקר יותר.
מחזיר דלת עילי: מותקן בחלק העליון של הדלת.
מחזיר דלת ריצפתי: מותקן מכיוון הריצפה, נראה טוב ונפוץ, בד"כ מחירו יהיה יקר יותר מהעילי. (לפירוט לחץ על הקישור.)

 

שימוש במחזירי דלתות:

ככל שהדלת גבוהה יותר כך יהיה צורך במחזיר דלת חזק יותר. מנעולן מחברת חי מנעולים מומחה בהתאמת מחזיר דלת נכון מניסיון רב בתחום ולא ימליץ לכם על שימוש במחזיר דלת שאיננו מתאים.
בדרך כלל מחזירי דלת מו
רכבים במוסדות ובמקומות ציבוריים.

מחזירי דלת בבתי ספר וגנים: יתרון גדול במחזירי דלתות הוא בטיחות הילדים מפני הדלת, כלומר מחזיר הדלת משמש כמגן מפני טריקה על אצבעות הילדים, יתרון נוסף הוא שלא ישמעו את טריקות הדלת לאחר כל סגירה.

מחזירי דלת בשערים של בתי ספר וגנים: בשערים עצמם מותקנים לרוב מחזירי שמן, מחזירי דלת שהינם חזקים. אנו ממליצים להתקין בשערים גדולים ומאסיביים בוכנה מיוחדת, ראו סרטון מצורף מטה. 

מחזיר דלת בדלת אש: בדלת יציאת חירום, לדוגמא בשריפה המחזיר יכול להציל חיי אדם.
אנו מתקינים מחזירי דלתות בדלת אש למפעלים, למוסדות, לחנויות, למלונות ולמקומות ציבוריים אחרים.

מחזיר דלת במשרדים: נוחות ושקט- ללא טריקות. וללא בזבוז זמן על סגירתה של הדלת שוב ושוב. 
מחזיר דלת לדלת זכוכית לרוב מותקן ברצפה ונקרא משאבה רצפתית. אנו מבצעים החלפת משאבה רצפתית

 
מחזיר דלתמחזיר דלתות 


 
תגיות: סוגר הידרואלי | מחזיר דלת | מחזיר הידראולי | סוגר דלת הידראולי | מחזיר דלת | סוגרים הידראוליים | מחזירי דלתות | מחזיר דלת הידראולי | מחזירים הידראולים | בוכנה להחזרת שער | בוכנה להחזרת דלת | בוכנה הידראולית | מחזיר שמן | החלפת מחזיר דלת | תיקון מחזיר דלת | סוגר דלת | רכישת מחזיר דלת | החלפת בוכנה לדלת | תיקון בוכנה לדלת | החלפת מחזיר דלת | מחזירי דלתות פלדלת | מחזיר דלת רצפתי | משאבה רצפתית | מנעולן | תיקון דלת מזכוכית | תיקון דלת באופן מקצועי
 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר