התקנת מנעול לחלון הזזה ב- 199 ש"ח זה חי מנעולים: 054-3558887
 
דף הבית >> סוגי מנעולים >> מנעולים לחלונות הזזה
מנעולים לחלונות הזזה

לחצו לחיוג: 054-355-8887התקנת מנעולים לחלונות הזזה

הגיע הזמן לחשוב על הביטחון שלך ושל המשפחה שלך..
 

מנעולים לחלונות הזזה נחוצים מכיוון שלצערנו ניתן בזמן קצר ביותר לפתוח או לפרוץ חלונות ודלתות הזזה ע"י הרמת החלון, אין צורך להפעיל כוח רב ופשוט כל מה שנותר הוא לפתוח ולהיכנס.
לכן ברוב החלונות ישנם סוגרים בסיסיים. שכן ע"י ניעור החלון בטכניקה די פשוטה ללא כלי עבודה מיוחדים ניתן לפרוץ את החלון בקלות. 

בעקבות זאת, לצערנו הרב, בשנים האחרונות התרחשו פריצות רבות לבתים לא דרך דלתות הפלדלת או דלתות הכניסה השונות אלא דרך חלונות הזזה שהיו למעשה סגורים אך לא נעולים.
 

פתרון לבעית הפריצות מהחלונות

יצרני הנעילה של החלונות הבינו שאכן ישנה בעיה בשיטת הנעילה שלהם וניסו לשכלל ולשפר את חיזוק אמצעי הנעילה אך לא הצליחו לפתור לחלוטין את תופעת הפריצות מחלונות ההזזה. יצרני החלונות עדיין לא הצליחו לתת מענה גורף לשיטת הנעילה הרופפת.

ישנו פתרון לבעיה שלא מצריך שימוש בסורגים בביתכם אשר משרים לעיתים אווירה לא נעימה ולא אסטטית.

הפתרון פשוט וזול יחסית אשר הינו מנעול לחלון הזזה ומותקן לצד הסוגר על פרופיל האלומיניום באופן בלתי נראה כלפי חוץ או פנים לכן אינו פוגע בעיצוב המקורי של החלון, הוא מותאם לרוב חלונות ההזזה.
 

מנעול לחלונות הזזה עשויים למנוע פריצה

תפקידו של המנעול בחלון הזזה הוא למנוע את פתיחתו מחוץ לבית מבלי אישורו של בעל הבית, גם כאשר הכפתור מראה שחלון ההזזה במצב נעול ניתן לפתוח את החלון, נסו בעצמכם, אל תגעו בכפתור, השאירו אותו במצב נעול, הרימו מעט כלפי מעלה את החלון ומיד הזיזו הצידה- הופ, החלון נפתח.
 

מנעול לחלון ויטרינה במרפסת עשוי למנוע נפילת ילדים
 

מנעול לחלון

 

התקנת מנעול לחלון הזזה

מתבצעת בצורה מהירה ואסטטית על ידי מנעולן. בסיום ההתקנה תקבלו מן המנעולן חשבונית ואחריות מלאה על העבודה.
אנו מבטיחים שלא תתאפשר פריצה לאחר התקנת מנעול לחלון הזזה. הנעילה לחלונות הזזה מאובטחים כנגד פריצה. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שעה 24/7 צוות חי מנעולים.


 

               מנעול לחלון הזזה             נעילת חלון הזזה

מנעול חזיתי / צדדי ופין לחלונות הזזה

מנעול חזיתי או צדדי לחלון הזזה מהווה פיתרון מושלם לנעילת חלונות הזזה שכן, בעת נעילת המנעול לא תתאפשר הזזת החלון והרמתו. 
המנעול מגיע באריזה סגורה עם שני מפתחות, ניתן להזמין מנעול אחיד אשר מגיע עם מפתח שמתאים למספר מנעולים של כל החלונות.

אנו מתקינים סגר פין חזיתי או צדדי שהם מנעולים לחלונות הזזה, מתאימים לחלונות אלומיניום לרוב.
המנעול מתחבר לחזית החלון או לצד החלון והפין נעילה עובר דרך המנעול ודרך שתי המסגרות, כאשר חייבת להיות חפיפה מלאה בין המסגרות של החלון והתריסים.

 

הזמינו שירות התקנת מנעול לחלונות הזזה ומנעולן בדרך אליכם 


               מנעול לחלון הזזה           התקנת מנעול בחלון

תגיות חיפוש: מנעול לחלון הזזה, מנעול לחלון אלומיניום, מנעולים לחלונות הזזה, מנעולים לחלונות אלומיניום, מנעולים לחלונות, מנעולים לחלונות זכוכית, מנעול לחלון זכוכית, מנעול לחלון נגד פריצה, התקנת מנעול לחלון, מניעת פריצה מהחלון, החלפת מנעול לחלון , מנעול לדלת הזזה מאלומיניום, מנעולים לדלתות הזזה מאלומיניום, מנעולים לחלונות הזזה מאלומיניום, נעילה לחלונות הזזה, נעילת חלון הזזה, מנעול לויטרינה, מנעול לחלון זכוכית, מנעולים לויטרינה , מניעת נפילת ילדים מהחלון, מניעת נפילת ילדים מהמרפסת.

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר