מנעולן


  
 

מנעולן באבן יהודה

24 שעות

מנעולן באבן יהודה זה חי מנעולים!
לא כל אחד יכול להיות מנעולן שכן מקצוע זה דורש יכולת טכנית גבוהה וידיים טובות. אנו מתמחים בתיקוני דלתות
ולאחר עבודתנו לא נשאיר שום נזק או שריטות או לכלוך ועבודתנו בהתחייבות יוצאת יפה יותר מאשר בעלי מקצוע אחר בתחום.
דבר שני- אנו זמינים 24 שעות וההגעה היא מהירה מאוד ולא כל מנעולן יכול לעמוד בתנאים אלו, לנו חברה גדולה
והטכנאים שלנו פרוסים במספר ערים ולכן מגיעים במהרה גם לאבן יהודה.
אצלנו יש לכם "אבא ואמא" ותוכלו לשוחח איתנו בפתיחות באם התיקון דורש תיקון חוזר או לפני העבודה לשאול ולקבל הסבר ופרטים על שלבי ביצוע העבודה.
אנו מתמחים בתחומים רבים במקצוע הנמנעולנות כגון פריצות דלתות לבתים, פריצות רכבים, פריצות כספות, תיקוני דלתות ובמידת הצורך קיצורן, שכפול שלטים לשערים חשמליים, הכנת מפתחות לרכבים ועוד..

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן באבן יהודה באישור המשטרה

מצאנו מנעולן! מה לעשות עכשיו?

מזל טוב. במידה ומצאתם מנעולן באבן יהודה שאתם מרגישים שאתם יכולים לסמוך עליו, תשוחחו עימו טלפונית כדי לברר מה המחיר שהוא דורש עבור התיקון או העבודה שאתם צריכים. ככל שתפרטו בפני המנעולן הפוטנציאלי את הבעיה לפרטי פרטים, כך תחסכו עוגמת נפש שעלולה להיגרם ממחיר לא תואם. לדוגמא, אם אתם זקוקים להחלפת צילינדר והצילינדר שלכם כלל לא ננעל, תאמרו זאת למנעולן, תהיו הוגנים וישרים בדיוק כשאתם הייתם דורשים ממנו להיות כלפיכם.
כמו כן, כדאי לדעת שכמו בכל מקצוע יש מנעולנים יקרים יותר ויקרים פחות. בכל מקרה, תבררו היטב, וזכרו שלא תמיד הזול ביותר הוא הטוב ביותר. למה? כי ייתכן שהבחור שנתן לכם מחיר זול הוא חובבן או אדם פלילי ולא הוגן, חשוב לבדוק פרמטרים רבים ולא רק מחיר.
המחירים שלנו הם מהנמוכים בשוק, הם תמיד הוגנים ומתחשבים.

 

החלפת מנעולים וצילינדרים באבן יהודה באופן מקצועי

מנעולים הינם אמצעי אשר מספק לנו ביטחון ופרטיות, והמפתח מעניק לנו בלעדיות בעת פתיחת הדלת.

חשוב לבצע בדיקה על מנת לוודא את תקינותה של הדלת מידי פעם.. לפעמים צרכנים מניחים שקיימת בעיה מסויימת בצילינדר ושיש להחליפו, לעיתים מחליפים בעצמם, אך להפתעתם לאחר החלפת הצילינדר הבעיה נותרה. לעיתים צריך בעל מקצוע שיבחן מהי הבעיה האמיתית, ייתכן שהבעיה במנגנון הנעילה של הדלת, במנעול הדלת, או שמא הבעיה בכלל נובעת מהצורך בשימון המנעול או שחסר בורג... אין תחליף לניסיון ומקצועיות.

מהו צילינדר ומהו מנעול?

מנעול צילינדר הינו מנעול שמורכב על עיקרון הגליל, כאשר הוא עושה פעולת סיבוב (שנובעת מן המפתח שמסובב אותו) הלשונית תיכנס אל החור המיועד לכניסתה במשקוף, ולהיפך- פעולת פתיחת המנעול תגרום ללשונית לצאת מן החור במשקוף ולהיכנס חזרה למנגנון הנעילה.

אם הצילינדר לא תקין לא תתאפשר סיבוב לשונית המנעול, והמנעול ישאר במצבו הנוכחי. אם אתם מכניסים את המפתח ולא מצליחים לסובב אותו יש להזמין מנעולן מוסמך, ולבצע החלפת צילינדר אם יש צורך.
בכל אופן, מומלץ לבצע החלפת צילינדר באבן יהודה אחת ל4 שנים. 

שעות פעילות באבן יהודה:

אנו מספקים שירותים 24 שעות 7 ימים בשבוע בכל איזורי העיר אבן יהודה
בשעות הלילה תיתכן תוספת מחיר מינימלי וגם בשבתות.

פריצת מנעולים באבן יהודה

חברת חי מנעולים מבצעים פריצות קלות ומסובכות. במידה ויש לכם בעיית סגירה או נעילה בדלת צרו עימנו קשר ונגיע במהרה ואנו נגיע עם כלי פריצה חדשניים ובעזרתם נפרוץ במהרה ובביטחון ותוכלו להיכנס לביתכם בנחת. פריצת מנעולים באבן יהודה ע"י חי מנעולים זוהי הבחירה הנכונה.

פריצת דלת נעולה באבן יהודה- דלת טרוקה באבן יהודה

במידה ויצאתם מדירתכם וגיליתם שדלת הכניסה נטרקה מאחוריכם זהו מצב שמחייב הזמנה שלנו ואנו נגיע במהרה.
לרוב, משתמשים במפתח כדי לפתוח את הדלת, אך ישנם גם דלתות טרוקות, מנעולים ביומטריים הנפתחים באמצעות טביעות אצבע והם עלולים להתקלקל- גם בנושא זה אנו מטפלים ונגיע לעזרתכם. במידה ושכחתם את המפתח של ביתכם ברכב אנו נוכל לסייע ע"י פריצת הרכב ומסירת המפתח לכם.


פריצת רכבים באבן יהודה

מנעולן באבן יהודה נושא תעודת מנעולן מוסמך וכמובן אישור עבודה ממשטרת ישראל. לא כל מנעולן הוא מנעולן מוסמך ויש לשים לב לכך בעת בחירת בעל מקצוע.
פריצת רכבים, לעיתים, הינה עבודה מהירה ופשוטה עבור בעלי מקצוע מנוסים וותיקים בתחום, שכן, עבור מנעולן חדש עבודה כזו תיקח המון זמן ולא בטוח שבסופה דלת הרכב תיפתח. 
בנוסף, אם מדובר ברכב מדגם גרמניה - פריצת הרכב באבן יהודה תהיה קשה במיוחד והמחיר יהיה גבוה יותר מאשר פריצת רכב אחר.
מנעולן באבן יהודה הוא מנעולן מוסמך מיומן ועתיר ניסיון בכל הקשור למנעולים ודלתות. אנו, בחברת
חי מנעולים מציעים שירותי פריצת דלתות בבתי מגורים, פריצת דלתות אש ודלתות ציבוריות אחרות, פריצת רכבים פרטיים או מסחריים או פריצת כספות, השירותים שאנו מציעים הם באיכות גבוהה עם שימוש בטכנולוגיה חדשנית.

אנו מיומנים, בעלי ניסיון וותק רב ומצוידים בכלים הנדרשים כדי להתמודד עם כל סוגי בעיות הנעילה. אנו זמינים לתת שירותי מיגון ומנעולנות 24 שעות ביממה ונכונים למצוא את הפתרונות הטובים ביותר לכל בעיה.

נשמח לפתור לכם כל בעיית נעילה, אל תהססו לפנות אלינו לטיפול מהיר ומקצועי 0543558887


מנעולן אבן יהודה - תגיות חיפוש: מנעולים באבן יהודה I פורץ מנעולים באבן יהודה I מנעולן באבן יהודה I החלפת מנעולים באבן יהודה I החלפת צילינדר אבן יהודה I מנעולן רכב באבן יהודה I מנעולן לרכב באבן יהודה I מפתח לרכב אבן יהודה I תיקון דלתות אבן יהודה I מתקן דלתות באבן יהודה I פריצת כספות אבן יהודה I פריצת רכבים אבן יהודה I פורץ דלתות אבן יהודה I פתיחת דלתות אבן יהודה I שלט לשער חשמלי באבן יהודה
Bookmark and Share

מנעולן