מנעולן בגני תקווה - חי מנעולים מקצוען והוגן החל מ- 99 ש"ח : 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן במרכז >> מנעולן בגני תקווה
מנעולן בגני תקווה

לחצו לחיוג: 054-355-8887

מנעולן בגני תקווה בעל אישור יושר ממשטרת ישראל וכן בעל תעודת מנעולן מוסמך כך שתוכלו להיות רגועים לגבי מי שאתם מכניסים לדירה שלכם.
 

מנעולן בגני תקווה הוא פורץ דלתות מקצועי ומוסמך, הוא יכול לפרוץ כל מנעול שיש צורך לפתוח. אם אתם זקוקים לשירות פריצת דלתות בגני תקווה נוכל להגיע באופן מיידי.
לאחר פריצת הדלת בקרית אונו, תידרש החלפת צילינדר בדלת, אנו מבצעים החלפת מנעולים מכל הסוגים, ומתקינים מנעולים מכל החברות כולל רב בריח, חוסם, מולטילוק, מגנום, אלבה ייל ועוד.
בטוח יותר להתקין מנעול צילינדר המגיע עם כרטיס בקרת שיכפול. 


החלפת צילינדר בגני תקווה או בכל מקום אחר נדרשת כל מספר שנים אם ביוזמתנו - על מנת לאבטח בצורה טובה ביותר את הבית או העסק ואם בעקבות סיבות אחרות:

קיימות סיבות רבות להזמנת החלפת צילינדר בגני תקווה שלא ביוזמת הלקוח כלומר קרה מקרה מסויים שאילץ את הלקוח להחליף צילינדר:

בלאי הצילינדר- לאחר שהצילינדר נתקע או החל לזייף בפעילותו.

מעבר דירה-  סיבה נפוצה להזמנת שירות החלפת מנעולים בגני תקווה או בכל עיר אחרת שאליה עברתם כבר ביום הראשון של העברת הריהוט והציוד, החלפת מנעולים היא פעולה קריטית מכיוון שהמפתח שמסרו לכם היה שייך למישהו אחר קודם לכן, ולא תוכלו לדעת למי שוכפל עותק כמה שוכפל והאם יש לשכן או לבעל הדירה עותק? לא ניתן לדעת בוודאות את הפרטים הללו ולכן אין לקחת סיכון בדברים האלה, ולסכן את חפצינו ואת ביטחונינו, על כן, כדאי לבצע החלפת מנעולים בגני תקווה מיד בכניסה.


 

גניבת המפתח או אובדנו בסביבת המגורים:

במידה ואבד לכם מפתח הפלדלת בסביבת מגוריכם או שנמצא בסמוך למפתח מדבקה עם כתובת מגוריכם תיאלצו לבצע החלפת מנעולים בגני תקווה במהירות האפשרית בכדי שהגנב לא יגיע לביתכם ויכנס בקלות בעזרת המפתח שלכם.

  • טיפ קטן- הימנעו מלהשאיר את מפתחות הדירה או הרכב מתחת לעציצים, בארון חשמל או במקום "סודי" אחר בגלל שהגנבים מחפשים את המפתחות דווקא שם, ושום מנעול לא יוכל להגן עליכם מפני גנב המצויד במפתח מתאים.

 

לאחר שיפוץ נרחב: 

אם במהלך שיפוץ הבית המפתח שלכם נמסר לאחד הפועלים, יש סיכון שהמפתח שוכפל.. במקרה כזה מנעולן בגני תקווה ימליץ לבצע החלפת צילינדר בגני תקווה בהקדם.
 

במקרה של פריצה לביתכם:

לאחר שפרצו לכם והשאירו נזק גדול והדלת פרוצה, צריך לתקן אותה ועדיף כמה שיותר מהר, על מנת לחזור לשיגרה ולנעול את הדלת בביטחון. לכן, נבצע החלפת צילנדר בגני תקווה.
מנעולן בגני תקווה ממליץ מאוד לאחר פריצה לשדרג את רמת המיגון של הדלת שלכם ע"י התקנת צילינדר איכותי כי אם הצליחו לפרוץ פעם אחת יצליחו גם בפעם השניה ותהיו חייבים להקשות על הגנבים שלא יקרה שנית חלילה ולהתקין צילינדר שלא ניתן לפרוץ בפריצה שקטה- שיהיה מוגן מפני קידוח.
ישנה אפשרות לשדרג יותר את רמת המיגון ע"י התקנת מנעול כספת עליון שהוא מנעול נוסף לדלת. הדבר ממגן את הבית בצורה יוצאת דופן.

 

מתי זקוקים לשירותי מנעולן לביצוע החלפת מנעולים בגני תקוה?

ברוב הפעמים שלקוחות זקוקים לשירותי החלפת מנעולים בגני תקווה או פריצת דלת אין להם זמן. לפעמים הם צריכים להיכנס לבית באמצע הלילה, לפעמים הם נותרו נעולים בתוך הבית דווקא בבוקר ולא מצליחים לצאת לעבודה ובמקרים אחרים אתם אנו מגיעים ללקוחות שתקועים מחוץ לרכב.

אי לכך, אנחנו ממליצים לכם שתקחו אחריות ויוזמה ותתחילו את החיפושים באינטרנט אחר מנעולן כבר עכשיו, כי הרגע האחרון הוטא בהחלט אף פעם לא הזמן המתאים.

אספו המלצות מחברים על מנעולן בגני תקווה, השוו מחירים, שאלו שאלות ושמרו את מספר הטלפון בנייד, משום שלא תוכלו לדעת מתי תזדקקו למנעולן בגני תקווה. בהצלחה.

החלפת מנעולים בגני תקווה מדוע זה חובה לביצוע

בגני תקווה ישנו ריכוז גדול של דיירים אשר מתגוררים בשכירות. רובם לא טורחים לבצע החלפת מנעולים בגני תקווה לפני שהם נכנסים לדירה החדשה. לידיעתכם החלפת מנעול בגני תקווה עם הכניסה לדירה החדשה הוא צעד קטן אך חשוב מאוד להגנה על עצמכם ועל רכושכם.

חשוב להבין שאין לכם כל דרך לדעת איזה דיירים התגוררו בדירה ששכרתם לפניכם ומתי לאחרונה הוחלף הצילינדר.. לעתים מדובר בכמה דיירים קודמים שבמשך כמה שנים גגרו את הנושא ולא החליפו צילינדר בגני תקווה בדירה החדשה שלכם.

אי לכך, אתם לא יכולים לדעת בוודאות כמה אנשים מחזיקים כרגע את המפתח לדירה שלכם. נניח שישנם לצורך העניין 7 אנשים עם מפתח שפותח את דלת הכניסה לדירה שאתם מתגוררים בה ומאכסנים בה את כל רכושכם. האם זה גורם לכם להרגיש ביטחון ורוגע? כמובן שלא.
מצאו מנעולן איכותי באישור משטרת ישראל ותדאגו להחליף את המנעול ביום הראשון שלכם בדירה ולא מאוחר מידי.

 

כבר קרו מקרים בעבר - החלפת מנעולים בזמן

החלפת מנעולים גני תקווה לעיתים תעשה באיחור, רק לאחר הפריצה והשוד לצערנו ולצער הדיירים כמובן. אנחנו מאחלים לכם שתצליחו למנוע את הפריצה הבאה ושלא תשכחו לבצע החלפת מנעולים בגני תקווה לפני שיהיה מאוחר מדי. בכל מקרה, ישנן סיטואציות נוספות שמצריכות מכם להכיר מנעולן טוב בגני תקווה. החלפת מנעולים בגני תקווה נדרשת גם במקרים של אובדן המפתחות או קלקול הצילינדר.

על מנת להימנע מתקיעת הדלת והצורך בפריצה דווקא בזמן הכי לא מתאים קראו למנעולן כבר כשהמפתח לא נע חלק או שאתם חוששים שהוא יתקע בקרוב. שימון יכול לסייע ולפעמים אפילו לפתור את הבעיה, חשוב לדעת לשמן בצורה נכונה.

 

מנעולן גני תקווה - מנעולן בגני תקווה I מנעולנים בגני תקווה I מנעולן לרכב בגני תקווה I מנעולן רכב בגני תקווה I פריצת רכבים בגני תקווה I פורץ מנעולים גני תקווה I החלפת מנעולים בגני תקווה I החלפת צילינדר בגני תקווה I מפתח לרכב בגני תקווה I תיקון דלתות בגני תקווה I מתקן דלתות בגני תקווה I פריצת כספות בגני תקווה I פורץ דלתות גני תקווה I פתיחת דלתות גני תקווה 

 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר