מנעולן בחדרה - חי מנעולים מקצוען והוגן החל מ- 199 ש"ח : 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן בצפון >> מנעולן בחדרה

מנעולן בחדרה

לחצו לחיוג: 054-355-8887

מנעולן בחדרה

זקוקים לשירותי מנעולן בחדרה? חייגו אלינו ותהנו משירות מקצועי ואיכותי במחיר הוגן.

מנעולן בחדרה הינו מוסמך ומורשה באישור משטרת ישראל וזמין לקבל את פנייתכם 24 שעות ביממה בכל שעה ביום ובלילה. בכל קריאה מנעולן בחדרה יגיע אליכם במהירות האפשרית ויעניק לכם שירותי מנעולנות מקצועיים.
 

בין העבודות שמנעולן בחדרה מספק:

 • פריצת מנעולים בחדרה

 • החלפת מנעולים בחדרה . מספקים מנעולים לכל סוגי הדלתות

 • תיקון דלתות פלדלת, עץ, זכוכית ועוד

 • פריצת כספות בחדרהמכל הסוגים

 • פריצת רכבים בחדרה - לכל החברות והדגמים


ניתן לפנות למנעולן בחדרה בכל ימי השבוע בכל שעה במחירים הוגנים ומשתלמים.
צוות המנעולנים של חי מנעולים הינם בעליי מקצוע מיומנים ברמה גבוהה ובעלי ניסיון עשיר בתחום במנעולים. שירותי הפריצה שאנו מספקים הינם ברמה גבוהה במיוחד.
מנעולן בחדרה מצויד בכלי עבודה וכלי פריצה מתקדמים המיועדים לפריצת כל סוגי המנעולים ללא הסבת כל נזק.
כמו כן מנעולן בחדרה בעל אישור עבודה מטעם משטרת ישראל ובעל ידע נרחב בתחום המנעולים.


מנעולן בחדרה מעניק שירותי תיקון דלתות בחדרה, החלפת צילינדר בחדרה, החלפת מנעול בחדרה, פריצת מנעולים בחדרה, פריצת דלתות בחדרה, קיצור דלתות ממ"ד בחדרה ועוד.
השירות ניתן 24/7 על ידי מנעולן מוסמך ומורשה באופן מקצועי ואמין. מנעולן בחדרה בעל ניסיון וותק רב ומסוגל לפתור כל בעיה במקצועיות ללא נזק.

 

מנעולן בחדרה מומלץ מהסיבות הללו:

 • מנעולן בעל ניסיון וותק, מנעולן מורשה עם רישיון

 • מחירים נוחים ומשתלמים לכל לקוח

 • מנעולן לדלת, לבית, לכספת, לרכב

 • מקצועיות ברמה גבוהה עם שימוש בכלי עבודה ופריצה מתקדמים במיוחד.


 

מתי מזמינים מנעולן בחדרה?
 

 • לצורך תיקון דלתות או קיצור דלתות

 • לצורך החלפת צילינדר בחדרה כשהמפתח אבד או במעבר דירה

 • כאשר המנעול ננעל ולא נפתח

 • כשהרכב נעול עם המפתחות בפנים

 

תיקון דלתות בחדרה:

הדלתות בבית או במשרד נפתחות ונסגרות בתדירות גבוהה מאוד במשך שנים, כמו כל מוצר גם הדלת או מנגנון הנעילה שלה עלולים להתקלקל אחת לתקופה. המומחיות של מנעולן בחדרה היא להצליח לאבחן מהי התקלה, מה שורש הבעיה ולמה זה קרה ולמנוע מקרה חוזר, לתקן באופן הזול והמהיר ביותר עבור הלקוח ללא נזק למשקוף לרצפה או לדלת עצמה.

מנעולן בחדרה מתמחה בכל הקשור לבעיות בדלת ובמנעול ומבצע זאת במקצועיות רבה הודות לותק הרב והניסיון שצבר במהלך השנים.

מנעולן בחדרה מספק שירותי תיקון דלתות בחדרה, החלפת צילינדר בחדרה, החלפת מנעולים בחדרה, פורץ מנעולים בחדרה, פורץ דלתות בחדרה, קיצור דלתות ממ"ד בחדרה ועוד.. 
השירות ניתן 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים. 
 

 

חשיבותם של רישיונות ותעודות

על מנת שמנעולן בחדרה (או כל מנעולן אחר) יהיה רשאי לפרוץ את הדלת שלכם, או את המנעול שלכם, פורצי המנעולים המוסמכים עוברים קורס מנעולנות מקיף שבו הם לומדים להכיר את כל סוגי הדלתות והמנעולים הקיימים בתחום. הקורס איננו ארוך, אך בעל חשיבות רבה אשר בסיומו למנעולנים המתחילים יש ידע מקיף הדרוש לפעולת פריצת מנעולים או החלפת מנעולים. מנעולן שמחזיק בתעודת הסמכה המתקבלת בסיום קורס מנעולנות, נתפס באופן אוטומטי כמקצועי יותר, וכאמין יותר.

תעודת הסמכה למנעולן - תעודת יושר מהמשטרה הינה תנאי הכרחי לקבלת תעודת ההסמכה והיא מעידה על יושרו ואמינותו של המנעולן, תעודת יושר משטרתית הינה ערובה לכך שהמנעולן ישר ולא יעשה שימוש לרעה בנתונים אליהם ייחשף במהלך עבודתו. ללקוחות רבים הפונים למנעולן בחדרה או מנעולן אחר בארץ חשובה תחושת הביטחון שיוצרת תעודת ההסמכה ולכן יעדיפו באופן אוטומטי להזמין שירותי מנעולן מוסמך בעל תעודת הסמכה זו.

החלפת מנעולים בחדרה במקצועיות

מנעולים הינם אמצעי מיגון שנועד לספק למשתמש ביטחון ופרטיות, תפקידו של המפתח להעניק למשתמש בלעדיות בפתיחת הדלת.
חשוב לבצע בדיקת תקינות דלת אחת לתקופה.. לפעמים דיירים מניחים שקיימת שיש לבצע החלפת צילינדר, לעיתים מחליפים בעצמם, אך להפתעתם לאחר החלפת הצילינדר הבעיה עודנה נמצאת. ברוב המקרים נדרש בעל מקצוע שיבדוק ויאבחן את התקלה האמיתית, ייתכן שהתקלה לא בצילינדר אלא במנגנון הנעילה של הדלת, במנעול הדלת, או שמא הבעיה מגיעה מן הצורך בשימון המנעול או שאפילו חסר בורג... אין תחליף לניסיון ומקצועיות. היעזרו תמיד בבעל מקצוע.

החלפת צילינדר בחדרה- מהו צילינדר ומהו מנעול?

המבנה של מנעול צילינדר מושתת עיקרון הגליל, כאשר הוא המפתח מסובב אותו הלשונית נכנסת לחור המיועד לכניסתה במשקוף, ולהיפך- פעולת סיבוב המפתח לצד השני תגרום ללשונית לצאת מן החור במשקוף ולשוב לתוך מנגנון הנעילה.

כאשר הצילינדר לא תקין לא תתאפשר סיבוב לשונית המנעול, וסיבוב במפתח ישאיר את המנעול במצבו - סגור או פתוח. אם לאחר שהכנסתם את המפתח לא מתאפשרת סיבוב שלו יש להזמין מנעולן מוסמך, ולבצע החלפת צילינדר המנעולן מאבחן שזו הבעיה.
בכל אופן, מומלץ לבצע החלפת צילינדר בחדרה אחת ל- 4 שנים. 

 

מנעולן בחדרה הינו מנעולן מקצועי אשר הוסמך בקורס ייעודי להכשרת מנעולנים

אישור מנעולן מוסמך כולל גם אישור יושר ממשטרת ישראל, אשר מאפשר ללקוחות לדעת שהבחור שנותן להם שירות הוא אמין ללא עבר פלילי ושניתן לסמוך עליו.

 

שירותי מנעולנות שמעניק מנעולן בחדרה כוללים:

 • פריצת דלתות בחדרה על ידי פורץ דלתות בחדרה שהינו מוסמך ומקצועי
 • פריצת מנעולים בחדרה - פריצת מנעולים מיוחדים ורגילים על ידי פורץ מנעולים בחדרה שינו מקצועי ואמין
 • החלפת מנעולים בחדרה
 • תיקון דלתות בחדרה
 • פורץ רכבים בחדרה - פריצת רכבים ללא נזק , במהירות ויעילות

 

 

באילו מקרים מבצעים החלפת צילינדר בחדרה?

 • לאחר מעבר דירה או שיפוץ- ההמלצה היא החלפת צילינדר בחדרה ביום של העברת הריהוט הראשוני לדירה, מכיוון שאין באפשרותכם לדעת האם נותרו בידי הדיירים הקודמים או פועלי שיפוץ עותקים של המפתח שלכם ומה התכנון שלהם לגביי מפתחות אלו..

 • כאשר קיימת תקלה בצילינדר - אם המפתח נשבר בתוך הצילינדר או שסיבובו של המפתח בלתי אפשרית, או בכל מקרה שבו לא ניתן לנעול ולפתוח את הדלת חובה לבצע החלפת מנעולים בחדרה.

 • אובדן או גניבת מפתח- במידה ואבד לכם המפתח של הדירה, אנו משערים שלא הייתם רוצים שאדם זר ימצא אותו וישתמש בו למט כמורה זדונית כניסה לביתכם. בכל מקרה של אובדן / גניבת מפתח יהיה חשוב ביותר לבצע החלפת צילינדר בחדרה, וכמה שיותר מהר.

 • לאחר פריצה- אם חלילה פרצו לדירתכם או לבית העסק שלכם, חשוב במיוחד לבצע החלפת צילינדר גם במקרים שהמנעול שלכם נהרס וגם במקרים שפרצו אליכם באמצעות מפתח או פריצה שקטה והשיגו עותק של מפתח לביתכם בדרך מסוימת.
  במצב שכזה לאחר פריצה אנו נמליץ לכם לתגבר את דלת הכניסה לדירה במנעול נוסף- מנעול כספת עליון שגורם להגנה כפולה והתראת גנבים וכן לתחושת ביטחון של המשתמש.

   

החלפת צילינדר בחדרה - על ידי מנעולן בחדרה שיהיה מוסמך בלבד

על מנת שהחלפת המנעול בחדרה תתבצע במקצועיות ואמינות ושתוכלו להיות בטוחים שלא נשאר אצל האדם שהחליף לכם צילינדר עותק של מפתח העזרו מנעולן מוסמך, מקצועי ואמין בלבד. הימנעו מלקיחת סיכונים של שימוש במנעולן חובבן או באדם פלילי להחלפת המנעול בחדרה כי זה יותר זול! בקשו מן המנעולן שיציג בפניכם תעודת מנעולן מורשה והרגישו בטוחים.

לאחר סיום העבודה בקשו תעודת אחריות כדי שבמקרה הצורך יהיה לכם למי לפנות


מנעולן בחדרה - תגיות חיפוש: מנעולים בחדרה I פורץ מנעולים בחדרה I מנעולן בחדרה I החלפת מנעולים בחדרה I החלפת צילינדר בחדרה I מנעולן רכב בחדרה I מנעולן לרכב בחדרה I מפתח לרכב בחדרה I תיקון דלתות בחדרה I מתקן דלתות בחדרה I פריצת כספות בחדרה I פריצת רכבים בחדרה I פורץ דלתות חדרה I פתיחת דלתות חדרה
 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר