מנעולן בחיפה - חי מנעולים מקצוען והוגן החל מ- 199 ש"ח: 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן בצפון >> מנעולן בחיפה

מנעולן בחיפה

חייגו: 054-355-8887

מנעולן בחיפה


אנו מעניקים שירות מנעולן בחיפה ובאיזור, לפני שתזמינו פורץ מנעולים בחיפה חשוב לנו לספר על עצמנו:

1. לנו ניסיון עשיר בתחום והרבה לקוחות מרוצים: ישנה חשיבות רבה להמלצות הניתנות לגבי בעלי מקצוע ובמיוחד מנעולנים, שכן אם קיבלתם המלצה על מנעולן אמין ומקצועי, רוב הסיכויים שהשירות שהוא יספק לכם על פני שירותיהם של מנעולנים אחרים יהיה טוב יותר (שאותם אינכם מכירים, לא בדרך ישירה ולא בדרך עקיפה ). בלשונית לקוחות ממליצים ישנן מספר המלצות לעיונכם.
ניסיוננו בתחום המנעולנות הוא ארוך שנים ונרחב מאוד מבחינת תת נושאי התמחות. חברת חי מנעולים עובדת כעשור ומנוהלת ע"י חי זה שנים.

2. זמינות הגעה: מנעולן בחיפה מצוות חי מנעולים מגיע לבית הלקוח במהירות הנדרשת מינימום זמן הגעה הוא 20 דק'. לפריצת רכבים ייתכן שיוכל להגיע במהירות רבה יותר תלוי איפה מנעולן בחיפה נמצא באותו הרגע.
אנו מעניקים שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, גם בחגים ושבתות.

3. הסמכה: לכל המנעולנים מחברת חי מנעולים יש הסמכה כמנעולן מוסמך. כמובן גם ל מנעולן בחיפה. בנוסף המנעולן נושא עימו אישור יושר מטעם משטרת ישראל שהינו כשיר לעבוד במקצוע זה- שאין לו עבר פלילי.
לא לכל מנעולן ישנם אישורים אלו וזה פרמטר חשוב מאוד. 

4. מחיר: אנו אמינים והוגנים לכן המחיר יסוכם מראש טלפונית כך שלא יהיו הפתעות. אנו מציעים מחירים סבירים והוגנים. חשוב לזכור שייתכן שישנם זולים יותר ואולי הם חובבנים וחשוב לבדוק פרמטרים רבים לא רק את המחיר מכיוון שלפעמים הזול יקר יותר וייתכן מצב שלקוח מזמין בעל מקצוע שאיננו מקצוען אך זול והנזק שיגרום לכם יעלה פי שניים לפחות. אנו מתחייבים לביצוע עבודה מושלמת ללא שום נזק!

5. שלל תחומים במקום אחד: בין אם תרצה מנעולן רכב בחיפה או מנעולן בחיפה לבית תוכל להזמין אותנו ונבצע עבורך את העבודה, אנו מתמחים בתיקוני דלתות, בהחלפות צילינדרים ובקיצורי דלתות אנו מתעסקים בכל הקשור למנעולים ודלתות ונשמח לסייע בכל עת 24/7

מנעולן בחיפה/

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן בחיפה באישור המשטרה

אבטחת הבית בדירות- החלפת מנעולים בחיפה:

אם הינכם מתגוררים בחיפה או שעתידים לעבור לעיר חיפה מומלץ שתתנו חשיבות עליונה לנושא אבטחת ביתכם ומשפחתכם. 

אחת החוויות המתסכלות ביותר היא למצוא את עצמך מול דלת הבית שלך ללא יכולת להיכנס ולא לדעת מה לעשות הלאה, איך ממשיכים מכאן..? איך מוצאים פתרון למצב המתסכל הזה

זה יכול לקרות כי המפתח אבד, או כי מנגנון הנעילה לא מצליח להחזיר את אחד הבריחים, או שהצילינדר התקלקל. עם זאת, תוכל להיות תוך כמה דקות בבית אם תיצור קשר עם מנעולן בחיפה שיגיע באופן מידי ויטפל בבעיה.
אנו מטפלים במקרי חירום מסוג זה וכן מספקים שירותי מנעולנות בשותף כמו תיקון דלתות בחיפה קיצור דלתות ועוד

 

החלפת מנעולים בדירות שכורות:

בדירות שכורות ההמלצה היא לבצע החלפת מנעולים בכל פעם שהשוכרים מתחלפים. הפעולה מועילה לא רק לבעל הנכס אלא גם עבור השוכרים החדשים, מהסיבה הפשוטה שאי אפשר לנחש מי מחזיק בעותק של המפתח לדירה אולי הדיירים הקודמים אולי אנשי שיפוץ שעבדו בדירה קודם לכן, אולי חברת ניקיון לא ישרה, הרי לא תרצו שאנשים שאינכם מכירים יסתובבו עם המפתח לדירתכם.

אם כך, החשיבות רבה לפעולת החלפת מנעולים וצילינדרים בדלתות הכניסה לבית. וכאשר תבצעו מעבר דירה, אנו ממליצים לכם על הזמנת מנעולן מוסמך שיבצע החלפת מנעולים בחיפה בהקדם.
 

החלפת מנעולים בבתים פרטיים:

גם אם הינכם גרים בבית פרטי בחיפה או במעבר לשם, מומלץ על החלפת המנעולים בכל דלתות הבית החדש ועדיף להשתמש במנעולים איכותיים ומתקדמים על מנת שיצליחו לספק לכם הגנה נאותה בדלת הכניסה הראשית לבית ובדלתות כניסה אחרות לדוגמא דלת הכניסה מהחניה או דלת המרפסת לתוך הבית.

אנו ממליצים לכם להשקיע במערכת נעילה משוכללת בדלת כאשר מדובר בבתים פרטיים ולא להסתפק רק במערכת אזעקה, ומצלמה. התקינו מנעולים איכותיים שיהיו מוגנים מפני פריצות.
אנו מזמינים אתכם להיעזר במנעולן ב
חיפה מטעמנו שהוא מקצועי מאוד ומוטב שתזמינו אותו בדיוק בעת מעבר הריהוט לדירה החדשה או אפילו יום לפני על מנת שיבצע החלפת מנעולים בחיפה בכל דלתות הבית וכן בשער הכניסה.

 

בחנו האם המנעולן מקצוען ואמין - החלפת מנעולים בחיפה:

כאשר המנעולן כבר הגיע לביתכם בכדי לבצע החלפת מנעולים בחיפה, חשוב במיוחד שתשימו לב האם הוא אמין שאפשר לסמוך עליו.. בחנו מה הוא הצילינדר שאותו הוא מתקין בדלת שלכם, האם הוא מגיע באריזה אטומה לחלוטין?.. שימו לב שהמנעולן מוסר לכם את כל המפתחות שהיו מצורפים באריזה, בדרך כלל יש 3-5 מפתחות ספייר , מספר המפתחות המצורפים יכול להשתנות מדגם לדגם של צילינדר.

בקשו מן המנעולן שיציג בפניכם תעודת "מנעולן מורשה" בחנו האם זה אכן הוא בתמונה והאם כתוב בה באישור משטרת ישראל. אם כן אתם יכולים לסמוך עליו שהוא ישר ואין לו עבר פלילי ולכן אין לכם מה לחשוש.


אנו מספקים שירותי פריצה בחיפה והחלפת מנעולים בחיפה למגזר הפרטי והעסקי וכן שירותי מנעולנות לרכבים.

המונח פורץ מנעולים חיפה מבוקש במיוחד עבור אנשים המחפשים שירותי מנעולן בחיפה, אנו מספקים שירותי פריצה בעזרת פורץ מנעולים בחיפה שיגיע אליכם במהירות לביצוע העבודה. שירות אמין ומקצועי.
מנעולן בחיפה הוא פתרון לכל בעיה

תקלות רבות מסוגים שונים מתגלות בדלתות מחברות שונות אצל לקוחות רבים, הצוות שלנו יודעים לטפל בכל בעיה בדלת בהצלחה רבה, וזאת הודות לניסיון שצברו בתחום המנעולנות והמיגון. 
במקרים שנותרתם מחוץ לדלת נעולה חשוב מאוד להמנע ממאבקים מיותרים עם הדלת והמפתח, בכדי לא לגרום נזק רציני למנעול או לדלת.

 

מנעולנים בחיפה מחברת חי מנעולים דוגלים במקצועיות רבה בחיפה:


אנו מגיעים אליכם באופן מיידי ומאבחנים את התקלה בדלת במהירות. פריצת הדלת תהיה מיידית.
תיקון דלתות בחיפה מתרחש בתדירות גבוהה בשל שימוש בדלתות ישנות בעיר. שירות פריצת מנעולים בחיפה הינו שירות בלתי נפרד מתפקידנו כמנעולנים מקצועיים בחיפה, חשוב לזכור, כאשר אתם ניגשים להזמין מנעולן, חשוב שתוודאו שפריצת המנעול תתבצע באופן המקובל שהוא ללא הסבת נזק לדלת בשום אופן, אלא לצילינדר בלבד, וכך תוכלו לשמור שהדלת תיפרץ ללא נזק.
מנעולן בחיפה יאתר את התקלה ויתקן אותה אם אפשרי ללא החלפת חלקים. באופן כזה ניתן לחסוך כספים רבים.

 

מנעולנים בחיפה

מחיר החלפת מנעולים בחיפה


לאחר שמנעולן בחיפה סיים לפרוץ את המנעול, הוא יחליף את המנעול שנקדח לחדש שאתם הלקוחות תבחרו.

כמו כל מוצר אחר (נעליים, תנור) גם במנעולים קיימים הבדלים באיכות ובעלות.

 

בוודאי תהיתם- כאשר המנעולן מחליף מנעול, האם הוא בוחר מנעול מתאים לדלת שלכם? בכמה תסתכם עלות החלפת מנעול לדלת פלדלת בחיפה? וכיצד המחיר תלוי בלקוחות?


התשובה היא פשוטה - לכל דלת פלדלת קיימים מספר דגמים של צילינדרים שמתאימים לה. ההבדל בין מנעול אחד לשני מסתכם ברמת המיגון של הצילינדר וכן באחריות שתינתן על כל צילינדר. ובהתאם לכך המחיר.
 

החלפת צילינדר בחיפה


לסיכומו של עיניין, כמה עולה להחליף מנעול צילינדר בחיפה?- מחירם של מנעולים וצילינדרים מחברות מובילות ואיכותיות כמו "רב בריח" ו"מולטילוק" יהיו גבוהים יותר מאשר מנעולים מחברות פשוטות כמו "מגנום" או "אלבא".
מנעולן בחיפה יציג בפניכם את הצילינדרים והחברות הקיימות ואתם תבחרו את המתאים לכם. על כן, החלפת מנעול תתבצע בהתאם להנחיות הלקוח ולתקציבו.
זמן האחריות על המנעול החדש שהותקן יגזר מסוג המנעול הנבחר, בוודאי שאם תרכשו מנעולים יקרים יותר סביר להניח שלא תתקלו בתקלות ולכן האחריות תהיה ארוכת טווח יותר מאשר מנעולים זולים ופשוטים יותר שמחזיקים ברוב המקרים פחות זמן.
לסיכום, עלות החלפת מנעולים בחיפה, תהיה תלויה מאוד בבחירתכם כלקוחות.
 

 

מנעולן בחיפה - אמינות מעל הכל פורץ דלתות בחיפה


אנו מתקינים אך ורק חלקים מקוריים בעלי תקן ואישורים. אנחנו לא מחזיקים בין חומרי החילוף שלנו מוצרים סיניים בעלי איכות ירודה שהוכחו כבעלי "חיי מדף" קצרים במיוחד.
אנחנו כחברה גדולה, חי מנעולים מעניקים אחריות עבור כל עבודה שביצענו ואמינים במיוחד. המחירים שאנו מעניקים הינם מחירים הוגנים ומשתלמים מאוד. העבודות מתבצעות ע"י מנעולן מוסמך. 
מנעולן בחיפה מתמחה בפריצת מנעולים בחיפה, החלפת מנעולים בחיפה, תיקון דלתות בחיפה, פריצת רכבים בחיפה ושירותי מנעולנות רבים ומקיפים.


 

תיקון דלתות בחיפה

הדלת לפעמים מצביעה על בעיה שיש לתקן אותה מהשורש, לפעמים שימון כן יעזור לתקופה מסוים אך לא לאורך זמן- יש צורך בבדיקת מנעולן מקצועי שידע לאבחן בדיוק רב ממה הבעיה נגרמה ומה יש לעשות על מנת למנוע את חזרתה. 

קיימים גורמים שונים לבעיה בנעילת הבית, לפעמים מדובר בבעיה בידית בדלת- אם היא פגומה יש להחליפה, לעיתים הסיבה תהיה בלאי רגיל בצילינדר, לעיתים מנגנון הנעילה לא מתפקד כראוי, לעיתים המפתח שלך עקום או חלוד, כדי להתגבר על בעיית הנעילה הזמינו מומחה לתיקון דלתות בחיפה- מנעולן בחיפה בעל ניסיון וידע רב יפתור כל בעיה בדלת ובמנעול


 

תגיות חיפוש: מנעולים בחיפה I פורץ מנעולים בחיפה I פריצת מנעולים בחיפה | מנעולן חיפה I החלפת מנעולים בחיפה I החלפת צילינדר חיפה I מנעולן רכב בחיפה I מנעולן לרכב בחיפה I מפתח לרכב חיפה I תיקון דלתות חיפה I מתקן דלתות בחיפה I פריצת כספות חיפה I פריצת רכבים חיפה I פורץ דלתות חיפה I פתיחת דלתות חיפה I מנעולנים בחיפה | פורץ דלתות בחיפה

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר