מנעולן בקריות - חי מנעולים מקצוען והוגן החל מ- 199 ש"ח : 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן בצפון >> מנעולן בקריות

מנעולן בקריות

חייגו: 054-355-8887

מנעולן בקריות

חי מנעולים מעניקים שירות מנעולנים בקריות באופן מקצועי ואמין

כחלק משירותיו של מנעולן בקריות הוא מעניק גם שירות תיקון דלתות, השירות הנפוץ ביותר בקריות ובאיזור הצפון, הרי פעמים רבות הדלתות מתקלקלות וזקוקות לתיקון בעיקר דלתות כניסה שתדירות השימוש בהן גדולה יותר, קיימות תקלות אשר מונעות מהדלת להיפתח עם המפתח או תקלות אחרות המצריכות מנעולן לצורך תיקונן.

מנעולן בקריות מספק במסגרת השירותים הנרחבים שלו גם שירותי תיקון דלתות בקריות, בזכות כך שהוא מכיר היטב את מבנה הדלת הוא בעל ניסיון וותק רב בתחום המנעולנות- פריצת מנעולים והחלפת מנעולים בקריות, ולכן הוא יוכלו לספק שירות מכל סוג שידרש ולכל סוגי הדלתות.
 • תיקון דלתות בקריות
 • מנעולן בקרית אתא
 • מנעולן בקרית מוצקין
 • מנעולן בקרית טבעון
 • מנעולן בקרית שמואל
 • מנעולן בקרית ביאליק
 • מנעולן בקרית ים1. יש לנו ניסיון עשיר בתחום והמלצות רבות: החשיבות היא רבה ומשמעותית כאשר מדובר בהמלצות הניתנות לגבי בעלי מקצוע ובמיוחד מנעולנים, שכן כאשר קיבלתם המלצה חמה וטובה לגבי מנעולן אמין ומקצועי, רוב הסיכויים ששירותיו טובים בהשוואה לשירותיהם של מנעולנים אחרים (שאותם אינכם מכירים, לא בדרך ישירה ולא בדרך עקיפה ).
ניסיוננו בתחום המנעולנות הוא מעל 15 שנים ונרחב מאוד מבחינת תת נושאי ההתמחות. קיצור דלתות ממ"ד בקריות זהו אחד השירותים שאנו מספקים.

2. זמינות הגעה: מנעולן בקריות מצוות חי מנעולים יגיע עד לבית הלקוח במהירות רבה, זמן ההגעה הוא 20 דק' לרוב. לפריצת רכבים ייתכן שיוכל להגיע במהירות רבה יותר תלוי איפה אתם תופסים את מנעולן בקריות באותו הרגע.
אנו מעניקים שירותי מנעולנות בקריות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, גם בחגים ושבתות.

3. הסמכה: לכל צוות המנעולנים מחברת חי מנעולים יש תעודת מנעולן מוסמך- מנעולן מורשה. כמובן גם למנעולן בקריות. בנוסף, המנעולן נושא עימו אישור יושר מטעם משטרת ישראל שהינו כשיר לעבוד במקצוע זה- שאין לו עבר פלילי לרוב אישור זה חתום בתוך תעודת המנעולן.
לא לכל מנעולן יש אישורים כאלה וזה פרמטר חשוב מאוד בבחירת מנעולן. 

4. מחיר: אנו אמינים והוגנים לכן מחיר מנעולן בקריות יסוכם מראש טלפונית על מנת למנוע הפתעות או עיכובים ואי נעימויות. אנו מציעים מחירים סבירים והוגנים. חשוב לזכור שייתכן שישנם מנעולנים בקריות שיהיו זולים יותר ואולי הם חובבנים וחשוב לבדוק פרמטרים רבים כמו אמינות ומקצועיות לא רק את המחיר מכיוון שלפעמים הזול יקר יותר וייתכן מצב שלקוח יזמין מנעולן שאיננו מקצועי אך זול והנזק שיגרום לו יעלה פי שניים לפחות. אנו מתחייבים לביצוע עבודה מושלמת ללא שום נזק!

5. שלל תחומים במקום אחד: בין אם תרצה מנעולן רכב ב
קריות או מנעולן בקריות לבית או לעסק תוכל להזמין אותנו ונבצע עבורך את העבודה, אנו מתמחים בתיקון דלתות בקריות, בהחלפות צילינדרים בקיצור דלתות אנו מתעסקים בכל הקשור למנעולים ודלתות ונשמח לסייע בכל עת.

מנעולן בקריות

חייגו: 054-355-8887

ותוכלו להזמין שירות פורץ מנעולים בקריות באישור המשטרה

אבטחת הבית בדירות- החלפת מנעולים בקריות על ידי מנעולן בקריות:

אם הינכם מתגוררים בקריות וחיפה או שעתידים לעבור לאיזור חיפה מומלץ שתהיו מודעים לנושא חשיבות אבטחת ביתכם ומשפחתכם. פריצות רבות יכלו הימנע אם היו מחליפים צילינדר בקריות בזמן, או מתקנים בזמן את הדלת שלא תהיה כמעט פרוצה לגנבים.
 

החלפת מנעולים בקריות בדירות שכורות:

בדירות שכורות ממולץ לבצע החלפת מנעולים בכל החלפת שוכרים. הפעולה מועילה לא רק לבעל הנכס אלא גם עבור השוכרים החדשים, ומונעת פריצות והגנה על הבית והרכוש של הדיירים. מהסיבה שלא ניתן לדעת האם מישהו מחזיק בעותק של המפתח לדירה אולי הדיירים הקודמים אולי שיפוצניקים שעבדו בדירה קודם לכן, אולי חברת ניקיון לא ישרה, הרי לא תרצו שאנשים שאינכם מכירים יסתובבו עם המפתח לדירתכם.

אם כך, ישנה חשיבות משמעותית לפעולת החלפת מנעולים בקריות או בכל איזור מגורים אחר בדלתות הכניסה לבית. וכאשר תבצעו מעבר דירה תזכרו להזמין מנעולן מוסמך שיבצע החלפת מנעולים בקריות בהקדם.

 

החלפת מנעולים בבתים פרטיים:

גם אם הינכם מתגוררים בבית פרטי בקריות או שאתם במעבר דירה לשם, מומלץ לבצע החלפת המנעולים בכל דלתות הבית החדש ועדיף להשתמש במנעולים מתקדמים בעלי הגנה גבוהה על מנת שיצליחו לספק הגנה נאותה בדלת הכניסה הראשית לבית ובדלתות כניסה אחרות לדוגמאכמו דלת הכניסה מהחניה או דלת המרפסת לבית.

השקיעו במערכת נעילה משוכללת בדלת כאשר מדובר בבת פרטי ואל תסתפקו רק במערכת אזעקה, ומצלמה. התקינו מנעולים איכותיים שייוכלו לספק הגנה מירבית מפני פריצות.
אנו מזמינים אתכם להיעזר במנעולן ב
קריות מטעמנו שהוא מקצועי מאוד ומוטב שתזמינו אותו בדיוק בעת מעבר הריהוט לדירה החדשה או אפילו יום לפני על מנת שיבצע החלפת מנעולים בקריות בכל דלתות הבית וכן בשער הכניסה.

מנעולן בקריות וחיפה

 

אמינות מעל הכל - תיקון דלתות בקריות והחלפת מנעולים בקריות

אנו מתקינים בדלתות אך ורק חלקים מקוריים לדלתות בעלי תקן ואישורים. אנחנו לא מחזיקים בין חומרי החילוף שלנו מוצרים סיניים בעלי איכות ירודה שהוכחו כבעלי "חיי מדף" קצרים במיוחד.
אנחנו כחברה גדולה, חי מנעולים מעניקים אחריות עבור כל עבודה שביצענו ואמינים במיוחד בין אם מדובר על החלפת מנעול בקריות או תיקון דלתות בקריות. 

המחירים שאנו מעניקים הינם מחירים הוגנים ומשתלמים מאוד. העבודות מתבצעות ע"י מנעולן אמין ומוסמך. אנו בעלי ניסיון רב שנים ולכן אנו מבטיחים לנהוג באחריות ומקצועיות ברמה גבוהה יחד עם שירות אדיב ונעים לכל לקוח.
מנעולן ב
קריות מתמחה בפריצת מנעולים בקריות, החלפת מנעולים בקריות, פריצת רכבים בקריות ושירותי מנעולנות רבים ומקיפים.


 

תיקוני דלתות בקריות 24 שעות ביממה:

 • תיקון דלת פלדלת בקריות
 • תיקון דלתות עץ בקריות
 • קיצור דלתות ממ"ד בקריות
 • תיקון דלת כניסה בקריות
 • תיקון דלתות פנים בקריות
 • תיקון דלתות הזזה בקריות
   


מנעולן בקרית מוצקין, מנעולן בקרית אתא, מנעולן בקרית טבעון, מנעולן בקרית ביאליק, מנעולן בקרית ים, מנעולן בקרית שמואל

מנעולן קריות - תגיות חיפוש: מנעולים בקריות I פורץ מנעולים בקריות I פריצת מנעולים בקריות | מנעולן קריות I החלפת מנעולים בקריות I החלפת צילינדר קריות I מנעולן רכב בקריות I מנעולן לרכב בקריות I מפתח לרכב קריות I תיקון דלתות קריות I מתקן דלתות בקריות I פריצת כספות קריות I פריצת רכבים קריות I פורץ דלתות קריות I פתיחת דלתות קריות | מנעולנים בקריות | מנעולנים בקריות | פורץ דלתות בקריות | מנעולן בקריות מחיר

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר