מנעולן בראש העין - חי מנעולים מקצוען והוגן : 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן בשפלה >> מנעולן בראש העין

מנעולן בראש העין

לחצו לחיוג: 054-355-8887


מנעולן בראש העין

מתי מזמינים מנעולן בראש העין?

המפתח אבד או ששכחתם לקחת מפתח והדלת נטרקה מאחוריכם
הדלת ישנה עם מנעול צילינדר שעובד כבר 20 שנה ואין מנוס אלא לתקן ולחדש- תיקון דלת בראש העין.
מעבר דירה- בעת מעבר דירה חייב להחליף צילינדר
מבצעים החלפת צילינדר כאשר הצילינדר חלוד תקוע ואינו מסתובב בצילינדר

מנעולן בראש העין מספק שירותי מנעולנות בראש העין הכוללים החלפת מנעולים, פריצת דלתות ומנעולים, פריצת רכבים, תיקון דלתות בראש העין ועוד.

 

מה כוללים שירותיו של מנעולן בראש העין?

תחומים רבים הקשורים לתחום המיגון והמנעולנות הנרחב.
שירותו של מנעולן בראש העין ניתנים במשך 24 שעות ביממה וזמינים תמיד. תפקידו כולל פריצת רכבים, פריצת בתים וכספות וכן מבצע תיקונים נרחבים למנעולים, לדלתות מסוגים שונים ומבצע החלפות צילנדרים.
כשמדובר על אמצעי נעילה לבית או לבית עסק מדובר בפרט חשוב במיוחד, הרי מדובר בביטחון האישי שאין לו מחיר, ולכן, קיים צורך להחליף על מנת לשדרג מידי פעם את רמת המיגון של אמצעי הנעילה והדבר עלול להיות קריטי.  

אנו מעניקים שירותים נרחבים בראש העין והסביבה, ומספקים שירותי מיגון ומנעולנות איכותיים בשילוב של מחירים הוגנים ומשתלמים, שירות מאוד אדיב ומקצועי , וזאת בהתאם לביקוש של תושבי ראש העין.
שירות של מנעולן בראש העין, כולל התקנת צילינדרים , מנגנונים ותיקון חלקים אלו, כאשר הוא מספק בנוסף שירותי פריצה, שכפול, ואף שחזור מפתחות לרכבים, ופריצת רכבים.

 

איך למנוע נזק לדלת שלכם?

רוב הקריאות לשירותי חירום של מנעולן נובעות מהזנחה וחוסר התייחסות לבעיה שהייתם מודעים לקיומה ויכולתם לטפל בה בשלב מוקדם לפני שנתקעתם בלילה או לפני שהנזק גדל להיות רציני. דוגמא לכך היא דלת שנגררת על הרצפה ואתם מושכים את זה ולא קוראים למנעולן לצורך תיקון דלת, לאחר כמה שבועות הדלת תשרוט את הרצפה ותחרוט בה, תאלצו להחליף גם ריצוף וחבל. 

על מנת למנוע נזקים בדלתות, מנעולים וצירים - תפסיקו לטרוק דלתות! זהו גורם מספר אחת לתקלות ובעיות בדלת. זה הורס את המנגנון הפנימי בדלת, מעקם את הצירים ושוחק את הדלת עצמה.
רעש טריקת הדלת מבהיל ומפריע אבל יותר מהכל, גורמת נזק לדלת שלכם.
החזיקו מפתח ספייר בתיק באופן קבוע למניעת מקרי חירום.

מנעולן בראש העין


מנעולן בראש העין והסביבה מעניק שירות בכל הארץ, חי מנעולים זוהי חברה גדולה בעלי מנעולנים רבים הפרוסים בפריסה ארצית בעלי ציוד חדיש ורמות ידע נרחב הנרכשו במשך שנים, שלא יביישו אף איש מקצוע, ובמיוחד מנעולנים.

מנעולן בראש העין מחזיק אמצעי נעילה ומיגון אשר מתחדשים ומשתכללים כל שנה ומחייבים אותו להתעדכן על מנת להצליח לפרוץ עם כל מנעול סורר ברמת מיגון גבוהה או מנעול בעל מנגנון דיגיטלי כזה או אחר.

כאשר תזמין אותנו תקבל שירות מקצועי שיוענק לך בשמחה באמצעות כלי פריצה, כלי עבודה וחלקי חילוף מתקדמים בהתאם לאופי העבודה.
טכניקות העבודה שלנו משתנות ומשתפרות מידי שנה מאחר והקידמה והטכנולוגיה מתפתחות במהירות רבה, וכל שנה מביאה איתה בשורות חדשות בכל הקשור למנעולים, צילינדרים, כספות ועוד.. 

 

מנעולן בראש העין מספק צרור רחב של שירותי מנעולנות:

החלפת מנעולים בראש העין

קיימים לא מעט מצבים ששירות החלפת מנעולים בראש העין היא לא לשיקולנו אלא אילוץ:

• בעת כניסה לדירה חדשה- כדי שהמפתח ישאר אך ורק אצלך ולא יסתובב בידיים זרות, כי כנראה שלפני שהמפתח נמסר לך הוא היה שיך לדיירים הקודמים או לבעל הבית או למתווך- לא ניתן לדעת.
• מנעול תקול - במקרים מתקדמים יתקע את הדלת. על כן חשוב להזמין מנעולן בראש העין לפני הנתקעים.
• אובדן או גניבת מפתח.
• שדרוג מבחינת פתרונות המיגון החדשים: לשם הגדלת הביטחון וההגנה לביטחוננו וביטחון משפחתנו.

 

קניתם או שכרתם דירה? חשוב להחליף מנעול צילינדר במקרה זה ואפילו חובה

קרו מקרים שבהם משפחה עברה לדירה שכורה, וכבר בימים הראשונים הבחינו בהיעלמותם של חפצים יקרי ערך, ובכסף מזומן שנעלם.. הם לא הבינו כיצד זה קרה עד שפעם אחת הגנב פרץ לביתם בעזרת מפתח כשהילד והאם היו בבית!! הגנב נבהל וברח ולא נתפס, אבל בזכות הפריצה האחרונה גילתה המשפחה את פשר היעלמותם של החפצים השונים.
מה שמסתבר הוא שלגנב היה עותק של מפתח. איך? מנעול הצילינדר שהיה בדלת נשאר והמפתח היה שייך לאנשים זרים- לבעל הבית, לדיירים הקודמים, או למתווך, או אפילו נמסר לפועלי שיפוץ שלא ידעתם על קיומם.. לא תוכלו לדעת, אלא אם כן יפרצו לכם לדירה, חבל! מקרה כזה היה ניתן למנוע!

בעקבות סיבה זו אנו ממלצים בחום על החלפת מנעולים בראש העין בכל מקרה של מעבר דירה בדלת הדירה החדשה, אפילו כבר ביום הכניסה הראשון לדירה, וכמובן יש לבצע החלפת מנעולים בראש העין או בכל מקום אחר ע"י מנעולן מורשה בלבד. 
שיפוץ: גם לאחר שיפוץ דירה תצטרכו להחליף מנעולים בראש העין ברגע שהסתיימו עבודות השיפוץ מהסיבה שהמפתחות הסתובבו בין הפועלים והגישה למפתח שלכם הייתה קלה לכל מי שחפץ בכך.

פריצת מנעולים, החלפת מנעולים בראש העין

פורץ מנעולים בראש העין מדגיש את החשיבות של ביצוע החלפת מנעולים בראש העין. כדאי להחליף מנעול באופן יזום כל מספר שנים מכיוון שהחשש הולך וגובר ככל שהזמן חולף שאולי המפתח שלנו שוכפל ללא ידיעת הדייר וסיבה נוספת היא התפתחות הטכנולוגיה; שדרוג מהיר של מגוון פתרונות המיגון, ורצון הלקוחות להתקדם ולהשתכלל על מנת לצמצם את סיכוי הפריצה אליהם, השיפור במהלך השנים שמביאה הטכנולוגיה משתפר בשיטות המיגון מפני גורמים פליליים, במיגון חזק יותר הן בדלת והן בחלונות, במיוחד כאשר מדובר בחלונות הזזה הקלים לפריצה. 

פריצת רכבים בראש העין
דווקא עכשיו כשאתם ממהרים ננעלתם מחוץ לרכב?

  • הרכב ננעל- והמפתח ברכב או שהמפתחות אבדו/ נגנבו

  • צילנדר המנעול של הרכב התקלקל

  • מפתח הרכב נשבר בצילנדר המנעול של הרכב או בסווייץ הרכב

  • הילד ננעל ברכב ואינו מצליח לבטל את הנעילה המרכזית 

פורץ רכבים בראש העין עובד במהירות, תוך 15 שניות ניתן לפרוץ רכב! זאת במידה ובעל המקצוע ותיק בתחום ובעל ניסיון של שנים בפריצות רכבים ומיומנות גבוהה. פורץ רכבים בראש העין הוא ותיק וזריז ומסוגל לפרוץ לכם את הרכב במהירות רבה במקרי הצורך.
 

תיקון דלתות בראש העין: 

שירות זה נדרש פעמים רבות, ויכול להתרחש בכל מקום שבו יש דלת. הדלתות מתקלקלות לפעמים, במיוחד אם משתמשים בהם באופן אגרסיבי וטורקים אותן באופן קבוע. מנעולן בראש העין מתמחה בתיקון דלתות בראש העין באופן מקצועי ויודע לתקן את כל סוגי הדלתות במהירות רבה.

במידה והמפתח מסתובב בקושי רב במנעול והצילינדר חורק, או קשה להכניס את המפתח לחור המנעול או שהצילינדר נשחק ואף החליד- אם תמשכו את הבעיה ותניחו שעדיין ניתן לסובב את המנעול ולנעול את הדלת- זה משחק מסוכן כי ההפתעות מגיעות בדיוק ברגע שלא מצפים לו. חלילה תתקעו מאחורי דלת נעולה והמפתח לא יסתובב יותר, במקרה הטוב לא תצליחו לחלץ את המפתח מחור הצילינדר ובמקרה הרע נותרתם עם המפתח במצב מסובב והוא נשאר תקוע בדלת או שראש המפתח נשאר בידכם- נשבר.

הזמינו מנעולן בראש העין - מנעולן מורשה בלבד, ובאישור משטרה שיבצע עבורכם החלפת צילינדר בזמן לפני שהנזק יגדל.
תנסו למצוא מנעולן זול בראש העין שמספק מחירים הוגנים ולא מנעולן שינצל את חוסר ההבנה שלכם בנושא.מנעולן בראש העין - תגיות חיפוש: מנעולים בראש העין I פורץ מנעולים בראש העין I מנעולן ראש העין I החלפת מנעולים בראש העין I החלפת צילינדר ראש העין I מנעולן רכב בראש העין I מנעולן לרכב בראש העין I מפתח לרכב ראש העין I תיקון דלתות ראש העין I מתקן דלתות בראש העין I פריצת כספות ראש העין I פריצת רכבים ראש העין I פורץ דלתות ראש העין I פתיחת דלתות ראש העין

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר