מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן בשפלה >> מנעולן בראש העין

מנעולן בראש העין

24 שעות

 

מה כוללים שירותיו של מנעולן בראש העין?

תחומים רבים הקשורים לתחום המיגון והמנעולנות הנרחב.
שירותו של מנעולן בראש העין ניתנים במשך 24 שעות ביממה וזמינים תמיד. תפקידו כולל פריצת רכבים, פריצת בתים וכספות וכן מבצע תיקונים נרחבים למנעולים, לדלתות מסוגים שונים ומבצע החלפות צילנדרים.
כשמדובר על אמצעי נעילה לבית או לבית עסק מדובר בפרט חשוב במיוחד, הרי מדובר בביטחון האישי שאין לו מחיר, ולכן, קיים צורך להחליף על מנת לשדרג מידי פעם את רמת המיגון של אמצעי הנעילה והדבר עלול להיות קריטי.  


חי מנעולים מעניקים שירותים נרחבים בראש העין והסביבה, ומספקים שירותי מיגון ומנעולנות איכותיים בשילוב של מחירים הוגנים ומשתלמים, שירות מאוד אדיב ומקצועי , וזאת בהתאם לביקוש של תושבי ראש העין.
שירות של מנעולן בראש העין, כולל התקנת צילינדרים , מנגנונים ותיקון חלקים אלו, כאשר הוא מספק בנוסף שירותי פריצה, שכפול, ואף שחזור מפתחות לרכבים, ופריצת רכבים.

מנעולן בראש העין

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן בראש העין באישור המשטרה


מנעולן בראש העין והסביבה מטעם חברת חי מנעולים מעניקים שירות בכל הארץ, חי מנעולים זוהי חברה גדולה בעלי טכנאים רבים הפרוסים בפריסה ארצית בעלי ציוד חדיש ורמות ידע נרחב הנרכשו במשך שנים, שלא יביישו אף איש מקצוע, ובמיוחד מנעולנים.

מנעולן בראש העין מחזיק אמצעי נעילה ומיגון אשר מתחדשים ומשתכללים כל שנה ומחייבים אותו להתעדכן על מנת להצליח לפרוץ עם כל מנעול סורר ברמת מיגון גבוהה או מנעול בעל מנגנון דיגיטלי כזה או אחר.

כאשר תזמין אותנו תקבל שירות מקצועי שיוענק לך בשמחה באמצעות כלי פריצה, כלי עבודה וחלקי חילוף מתקדמים בהתאם לאופי העבודה.
טכניקות העבודה שלנו משתנות ומשתפרות מידי שנה מאחר והקידמה והטכנולוגיה מתפתחות במהירות רבה, וכל שנה מביאה איתה בשורות חדשות בכל הקשור למנעולים, צילינדרים, כספות ועוד..
 

 

מנעולן בראש העין מספק צרור רחב של שירותי מנעולנות:

החלפת מנעולים בראש העין

קיימים לא מעט מצבים ששירות החלפת מנעולים בראש העין היא לא לשיקולנו אלא אילוץ:

• בעת כניסה לדירה חדשה- כדי שהמפתח ישאר אך ורק אצלך ולא יסתובב בידיים זרות, כי כנראה שלפני שהמפתח נמסר לך הוא היה שיך לדיירים הקודמים או לבעל הבית או למתווך- לא ניתן לדעת.
• מנעול תקול - במקרים מתקדמים יתקע את הדלת. על כן חשוב להזמין מנעולן בראש העין לפני הנתקעים.
 אובדן או גניבת מפתח.
• שדרוג מבחינת פתרונות המיגון החדשים: לשם הגדלת הביטחון וההגנה לביטחוננו וביטחון משפחתנו.

 

קניתם או שכרתם דירה? חשוב להחליף מנעול צילינדר במקרה זה ואפילו חובה

קרו מקרים שבהם משפחה עברה לדירה שכורה, וכבר בימים הראשונים הבחינו בהיעלמותם של חפצים יקרי ערך, ובכסף מזומן שנעלם.. הם לא הבינו כיצד זה קרה עד שפעם אחת הגנב פרץ לביתם בעזרת מפתח כשהילד והאם היו בבית!! הגנב נבהל וברח ולא נתפס, אבל בזכות הפריצה האחרונה גילתה המשפחה את פשר היעלמותם של החפצים השונים. מה שמסתבר הוא שלגנב היה עותק של מפתח. איך? מנעול הצילינדר שהיה בדלת נשאר והמפתח היה שייך לאנשים זרים- לבעל הבית, לדיירים הקודמים, או למתווך, או אפילו נמסר לפועלי שיפוץ שלא ידעתם על קיומם.. לא תוכלו לדעת, אלא אם כן יפרצו לכם לדירה, חבל! מקרה כזה היה ניתן למנוע!

בעקבות סיבה זו אנו ממלצים בחום על החלפת מנעולים בראש העין בכל מקרה של מעבר דירה בדלת הדירה החדשה, אפילו כבר ביום הכניסה הראשון לדירה, וכמובן יש לבצע החלפת מנעולים בראש העין או בכל מקום אחר ע"י מנעולן מורשה בלבד. 
שיפוץ: גם לאחר שיפוץ דירה תצטרכו להחליף מנעולים בראש העין ברגע שהסתיימו עבודות השיפוץ מהסיבה שהמפתחות הסתובבו בין הפועלים והגישה למפתח שלכם הייתה קלה לכל מי שחפץ בכך.

פריצת מנעולים, החלפת מנעולים בראש העין

פורץ מנעולים בראש העין מדגיש את החשיבות של ביצוע החלפת מנעולים בראש העין. כדאי להחליף מנעול באופן יזום כל מספר שנים מכיוון שהחשש הולך וגובר ככל שהזמן חולף שאולי המפתח שלנו שוכפל ללא ידיעת הדייר וסיבה נוספת היא התפתחות הטכנולוגיה; שדרוג מהיר של מגוון פתרונות המיגון, ורצון הלקוחות להתקדם ולהשתכלל על מנת לצמצם את סיכוי הפריצה אליהם, השיפור במהלך השנים שמביאה הטכנולוגיה משתפר בשיטות המיגון מפני גורמים פליליים, במיגון חזק יותר הן בדלת והן בחלונות, במיוחד כאשר מדובר בחלונות הזזה הקלים לפריצה. 

פריצת רכבים בראש העין
דווקא עכשיו כשאתם ממהרים ננעלתם מחוץ לרכב?

  • הרכב ננעל- והמפתח ברכב או שהמפתחות אבדו/ נגנבו

  • צילנדר המנעול של הרכב התקלקל

  • מפתח הרכב נשבר בצילנדר המנעול של הרכב או בסווייץ הרכב

  • הילד ננעל ברכב ואינו מצליח לבטל את הנעילה המרכזית 

פורץ רכבים בראש העין עובד במהירות, תוך 15 שניות ניתן לפרוץ רכב! זאת במידה ובעל המקצוע ותיק בתחום ובעל ניסיון של שנים בפריצות רכבים ומיומנות גבוהה. פורץ רכבים בראש העין הוא ותיק וזריז ומסוגל לפרוץ לכם את הרכב במהירות רבה במקרי הצורך.
 

תיקון דלתות בראש העין: 


שירות זה נדרש פעמים רבות, ויכול להתרחש בכל מקום שבו יש דלת. הדלתות מתקלקלות לפעמים, במיוחד אם משתמשים בהם באופן אגרסיבי וטורקים אותן באופן קבוע. מנעולן בראש העין מתמחה בתיקון דלתות בראש העין באופן מקצועי ויודע לתקן את כל סוגי הדלתות במהירות רבה.מנעולן בראש העין - תגיות חיפוש: מנעולים בראש העין I פורץ מנעולים בראש העין I מנעולן ראש העין I החלפת מנעולים בראש העין I החלפת צילינדר ראש העין I מנעולן רכב בראש העין I מנעולן לרכב בראש העין I מפתח לרכב ראש העין I תיקון דלתות ראש העין I מתקן דלתות בראש העין I פריצת כספות ראש העין I פריצת רכבים ראש העין I פורץ דלתות ראש העין I פתיחת דלתות ראש העין I מנעולן מורשה

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים