מנעולן בשפלה | חי מנעולים | 054-355-8887
 
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> מנעולן מקצועי בשפלה

מנעולן מקצועי בשפלה

צוות המנעולנים שלנו מורשים באישור משטרתי תחת פיקוח מתמיד והעשרת המקצועיות והידע שלהם בתחום המיגון והמנעולנות על ידי השתלמויות באופן סדיר מטעם חברת חי מנעולים, החברה המובילה לשירותי מנעולנות.

 

למה ראוי ונכון לצפות כשמזמינים שירותים של מנעולן באיזור השפלה?

פעמים רבות אנו נפגשים עם לקוחות שיצאו מרוצים מאוד מהשירות שלנו, ומספרים שבמקרי עבר שנזקקו לשירות של מנעולן הם קיבלו שירות ברמה נמוכה ולא ומקצועית בדיוק ההיפך מהשירות שקבילו אצלנו, אבל הם לא התלוננו, כי הם לא ידעו שמגיע להם לקבל יותר. 

זמינות: יש לצפות כי זמן ההמתנה יהיה קצר, ובכל מקרה לא יעלה על 30 דקות, הרי שמנעולן רציני ואיכותי יוכל להתחייב על זמני הגעה מינימליים לאורך רוב שעות היממה. כמובן שכשמדובר בשירותים שאינם דחופים לדוגמא אם אתם מעוניינים לרכוש כספת חדשה או לתקן משהו אסטטי בדלת אין חשיבות מיוחדת לזמני המתנה והגעה קצרים. עם זאת, כאשר מדובר במקרים דחופים במיוחד כמו המתנה במזג אויר לא נעים, או במקרי חירום, חשיבות זמן המתנה קצר עולה באופן דרסטי..

אופי השירות: ניתן ואפשר לצפות שהשירות של חי מנעולים יהיה נעים ואדיב. הרבה פעמים אנו שומעים סיפורים על בעלי מקצוע גסי רוח, לא נעימים ואדיבים. אנחנו מאמינים ששירות טוב מעניקים עם חיוך, עם סבלנות לכל לקוח.
אין שום סיבה שאם אתם מזמינים בעל מקצוע אפילו באמצע הלילה, ולא תקבלו שירות אדיב ונעים, שהרי כל נותן שירות צריך לדאוג שהלקוח יהיה מרוצה לא רק ממה שקיבל, אלא גם מאיך שקיבל.

 

ניסיון: ככל שהמנעולן בעל ותק וניסיון כך הוא יתאפשר לו לבצע פריצה או כל עבודה אחרת במהירות ויעילות.
במקרה שאתם ממהרים
 לעבודה אך הרכב נעול והמפתח בפנים אתם זקוקים לפריצת רכב, מיד העדיפו לשכור מנעולן מקצועי וותיק שמכיר היטב את כל דגמי המכוניות ויודע להתאים עבורם במהירות את סוג הפריצה הנדרש ויפרוץ תוך דקה.

 

מומחיות בכל סוגי המנעולים 


העבודות הנפוצות ביותר בשוק המנעולים הם פריצת מנעולים, והחלפת צילינדרים ועליהן תמצאו מענה מהיר במומחיות רבה. אנו עוסקים גם בתחום הרחב מנעולנות לרכב, של פריצת רכבים, שחזורי מפתח קידודים ועוד.
החלפת מנעולים - התקנה והחלפה של מנעולים בדלתות, החלפת צילינדרים בדלתות פלדלת עץ זכוכית פח ואלומיניום. החלפת מנעולי כספת ע"י מנעולן במזכרת בתיה או על ידי מנעולן ברחובות.
שירותי פריצה -פריצת מנעולים וצילינדרים, פריצת רכבים נעולים, פריצת כספות.

 

שימוש בכלים החדשים והמתקדמים ביותר בשוק


אנו מחזיקים בכלים החדשים והעדכניים ביותר שקיימים בשוק, אנו משלבים טכנולוגיה מתקדמת בעבודתנו ונוהגים להתעדכן בכל עת על מנת להיות יעילים יותר בעבודתנו.
במקרה בו אתם תקועים מחוץ לביתכם או לרכבכם, הפיתרון המיידי לא חייב להיות פריצת המנעול והחלפתו, כדי לפרוץ
 יש להשתמש בכלי עבודה מיוחדים על מנת להימנע מגרימת נזק למנעול ולדלת. חלק מאותם השירותים אשר נוכל להציע לכם, הוא תיקון מנעולים, ע"י פעולה זו, לא  תהיו חייבים להחליף את כל המפתחות שנמצאים ברשותכם, ותחסכו זמן, כסף וכאב ראש מיותר. לא תמיד הדבר מתאפשר אך כשניתן אנחנו לא מוותרים.
אנו מעניקים שירותים גם בערי השפלה הללו:
מנעולן בלוד
מנעולן בבית שמש
מנעולן בבני עייש
מנעולן בשוהם
מנעולן ברחובות והסביבה
מנעולן במודיעין
 

 מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים