מנעול עליון | חי מנעולים | 054-355-8887
 

התקנת מנעול כספת עליון

מנעול כספת עליון הינו סוג של מנעול נוסף לדלת שהמבנה המקורי שלו הותאם לכספות, ועבר הסבה על מנת להתאים לכל סוגי דלתות הפלדה הקיימות בשוק.
מנעול כספת מובנה אל תוך הדלת ומוגן ע"י הפלדה העבה של הדלת.

מנעול כספת עליון מכיל בתוכו שלושה בריחים עבים במיוחד – פי שלושה מהמנעול התחתון בדלת, ובעת נעילת המנעול נכנסים הבריחים למשקוף ונועלים את הדלת נעילה הרמטית וחזקה, נעילה זו מקנה ביטחון מוגבר ללא כל קשר לנעילת הדלת הקיימת במנעול התחתון- הרגיל.

יתרונות מנעול הכספת:

  • מניעת פריצה: מנעול כספת עליון משמש כהגנה נוספת לדלת. מהווה הרתעה לפורצים. רוב הסיכויים שהפורצים ידלגו על דירה כזו, פריצה של מנעול כזה דורש זמן ממושך, רעש חזק מאוד וישנם שני מנעולים, זה כבר יותר מידי. 
  • עמידות של מנעול כספת מפני קידוח: המבנה של מנעול כספת שונה ממבנה של המנעול הרגיל ולכן קידוח רגיל לא מסוגל לפרוץ אותו, צריך להשתמש בקידוח מאסיבי ומקצועי לזמן ממושך שגורם לרעש חזק כך שאם יש מישהו בבית או בבית ליד- השכנים לדוגמא מיד יצאו לבדוק מה הרעש החזק. מעכב פריצה פי 10.
  • עמידות של מנעול כספת מפני פריצה באמצעות לום: בזכות שלושת הבריחים שיוצאים מהמנעול ונכנסים למשקוף אין אפשרות לפתוח את הדלת עם לום, הבריחים כל כך מאסיביים וחזקים שאין סיכוי להתגבר על המכשול.
  • עמיד לאורך שנים: אמין מאוד, אין לו תקלות.
  • מחיר: שווה לכל כיס. מחירו ירד מאוד בשנים האחרונות וכמעט אין דירה בעיר ללא מנעול זה, וזאת בעקבות פריצות שהתרחשו מהדלת. מחירו מסתכם בכמה מאות שקלים, תלוי במותג המנעול. התוצר הסופי מקנה הגנה המחזירה את ההשקעה בהחלט.

אנו מתקינים שני סוגים של מנעולי כספת:

1. מנעול כספת עליון רב בריח

2. מנעול כספת עליון ג'ואל

שניהם מצויינים, וההבדלים בינהם אינם משמעותיים. להלן ההבלים היתרונות והחסרונות:

בעת ניסיון פריצה הג'ואל ננעל ומונע מהפורץ להחזיר את הבריחים פנימה לדלת ולכן הדלת נשארת נעולה. קידוח מנעול הכספת הוא קשה במיוחד מהסיבה שלמנעול ישנם מפתחות מיוחדים- בעלי חריצים ארוכים במיוחד, בנוסף אין שום גישה למנגנון של מנעול כספת כך שכמעט ולא ניתן לפרוץ אותו- לכן הוא יעיל במיוחד ומומלץ ע"י כל חברות הביטוח לרוב בבתי עסק ובסניפי בנקים גדולים המבקשים הגנה נוספת לביטחונם.

מנעול הג'ואל הינו מנעול כספת עליון לדלת- נוסף ועצמאי בפעילותו, איננו קשור למנגנון המרכזי של הדלת, הוא אחד המנעולים הוותיקים והאמינים שישנם בשוק דווקא מכיוון שמגיע מעולם הכספות. הוא מיוצר באיטליה ע"י חברת ג'ואל, היבואן של המנעול היא חברת מולטילוק. אמינותו הגבוהה במיוחד.
קיים מנעול כספת עליון של רב בריח שהוא מעולה ומחזיק לאורך שנים.

מנעול כספת עליון הינו מנעול כספת הנמכר ביותר בעולם ,מנעול כספת רב בריח הינו המנעול העמיד והחזק ביותר המחזיק לאורך שנים ומומלץ ע"י כל המנעולנים.
לא כל מנעולן יודע להתקין מנעול כספת עליון. אנו מצטיינים בנושא, התקנת מנעול כספת הינה עבודה קשה אך עדינה ולכן דורשת ניסיון רב, והמון תשומת לב, טעות קטנה בחיתוך או בכיוון עלולה להשאיר אתכם במקרה הטוב עם חור גדול באמצע הדלת.

מכיוון שלנו יש ניסיון רב בנושא ואנו סמוכים שנבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר אנו מעניקים שנתיים אחריות מלאות על העבודה.

ישנם סוגי מנעולים שונים, וגם בסוגי מנעולי הכספת ישנם דגמים שונים. 

 

להזמנת שירות התקנת / החלפת מנעול כספת או החלפת מנעולים אחרים מאת מנעולן מורשה

חייגו: 054-355-8887


אחד מצוות המנעולנים של חי מנעולים מבצע התקנת מנעול כספת:
מתקין מנעול כספת עליון
 
Bookmark and Share

 מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים