מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
 

סוגי מנעוליםלהצעת מחיר-


 
חייגו: 054-355-8887
 

ישנם סוגי מנעולים רבים. בכל בית ובכל רכב למעשה בכל מקום בו מצויים בני אדם מצויים גם מנעולים בין אם זה מנעולים בדלתות, או מנעולים במזוודה ובתיק או מנעולים ברכב. כל זמן שבני אדם נמצאים הם רוצים לשמור על הרכוש ועל הדברים היקרים להם ולכן נועלים ומנסים ליצור מיגון שישמור על הרכוש..
ישנם סוגי מנעולים רבים הנועדו למטרות נעילה שונות, 
ההיצע הבלתי נדלה המתחדש בקצב מסחרר והטרנדים המתחלפים מותירים לא פעם את הלקוח אובד עצות ומבולבל.
באתר יש מידע על כל מנעול ועל כל צילינדר, אם יש דגם ספציפי של מנעול שאתם מעוניינים בו ולא מוצאים באתר התקשרו אלינו ונדאג להזמין אותו במחיר המשתלם ביותר!
נשמח לסייע לכם בבחירת מנעול מתאים, וכמובן להציגו בבית הלקוח לבחירתכם.

סוגי מנעולים

מנעולים:


מנעולים הם מוצר בסיסי וחיוני עבור כל הדואגים לביטחונם האישי.
הצילינדר ואביזרי נעילה משלימים הם הדרך היחידה להגן על העסק, הבית, על מבנים ועל גופים ציבוריים. כיום ניתן למצוא מנעולים, צילינדרים ומערכות הגנה מתקדמות מבחינה טכנולוגית המצליחות לסכל פריצות ברמה טובה מאוד. 

מנעולים איכותיים, מנעולים גדולים וקטנים, מנעולים המתאימים לכל מטרה.


כל אחד מנציגי חי מנעולים יעשה את כל מאמציו בכדי שתוכלו לחסוך בהוצאות מבלי לוותר על רמת האבטחה הגבוהה, כלומר להיות מוגנים מאוד מבלי להתפשר על מחיר. 

 

מנעול לדלת פלדלת: 
מנעול לדלת פלדלת שונה ממנעול פשוט משונן מהסיבה שבמרכזו יש גלגל שיניים האחראי להנעת הבריחים בדלת. מנעול צילינדר הינו מנעול הנחשב למוגן יותר, מורכב בפינים נגד קידוח ומופעל על ידי מפתח חורים המוגן יותר לשכפול ולהתאמה. בכל דלת פלדלת קיים מנעול כזה.

ישנם מנעולים לפלדלת עם כרטיס שכפול, תפקידו של הכרטיס הוא לא לאפשר שכפול של המפתח ללא הצגת כרטיס ובכל אין חשש שהמפתח יתגלגל הלאה. ישנם לא מעט צילנדרים שמגיעים עם כרטיס אך השכפול המבוקר לא נאכף בצורה ראויה לכן חשוב להיוועץ עם מנעולן מקצועי.

מנעול לדלת עץ, אלומיניום, פח, פלסטיק ועוד- צילינדר לשונית

מנעול זה הוא מנעול פשוט יותר, נפוץ הרבה בכל שער, דלת עץ בבית, אפילו במגירה ובכל מקום משתמשים במנעול עם מפתח משונן, פשוט. קל לשכפל מפתח זה לכן מנעולים אלו נחשבים בעלי רמת מיגון בסיסית ביותר ונועדו רק לעכב או ליצור מצב שהגבול לא חופשי. לרכוש יקר ודברים בעלי ערך מנעול לשונית אינו מומלץ. חשוב לציין כי קיימות דלתות פלדלת בעיקר מעץ ומעוצבות הפועלות על מנעול לשונית לפלדלת שזהו מנעול מהסוג הראשון וממוגן דיו רק שבמרכז הצילינדר יש לשונית.

החלפת צילינדר


מנעולים קטנים- לתיבות דואר ומגירות: מנעול לתיבת דואר מוכר לכולם, כמו כן מנעולים למגירה. אלו מנעולים פשוטים שגם פריצתם יחסית קלה אך נועדו בסך הכל לא לתת לזרים גישה ולא להגן על כסף וחפצים יקרים לנו. מנעול לתיבת דואר כדאי להחליף בכניסה לבית חדש כיוון שלפעמים הדואר עלול להיות רגיש ואנו לא רוצים לאפשר גישה לזרים.

 

מנעול עליון- מנעול כספת עליון

אנשים שרוצים להכפיל או לשלש את רמת המיגון של דלת הבית יכולים להוסיף מנעול כספת עליון. המנעול הינו מנעול המצוי בכספות בעל רמת מיגון גבוהה מאוד. התקנת מנעול כספת עליון עשויה לעכב את משך הפריצה משמעותית, גם במצב בו הפורץ נכנס עם לום והורס את הדלת יש למנעול משמעות גבוהה בהגנה ובוודאי כאשר הפורץ מנסה לקדוח.
מנעול עליון שנקרא גם מנעול כספת עליון מתקינים על ידי חיתוך הדלת בצורה מדויקת, החדרת המנעול. יצירת חריצים מ-2 הצדדים לכניסת המפתח המיוחד וסגירה בפרזול יפה המגיע מראש באריזה. מומלץ לבחור במנעול שיוצר על ידי חברה מוכרת ולא לבחור בדגמים זולים תוצרת סין. 

מנעול עליון לדלת מנעול כספת

 מנעולי כספת
 החלפת מנעול לדלת עץ
 מנעולים לדלתות אלומיניום

מנעול מנגנון רב בריח

חי מנעולים מחליפים ומתקנים מנגנון רב בריח 24 שעות. שירותי מנעולנות מיידים תוך 15-30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

מנעול מנגנון שריונית חוסם

חי מנעולים מחליפים ומתקנים מנגנון שריונית חוסם 24 שעות. שירותי מנעולנות מיידים תוך 15-30 דקות. חייגו : 054-355-8887.

החלפת מנעול מגנטי

חי מנעולים מחליפים ומתקנים מנעולים מגנטיים 24 שעות. שירותי מנעולנות מיידים ומקצועיים תוך 15-30 דקות. חייגו : 054-355-8887.

מנעולי תליה

מנעולי תליה מתקינים אצל מנעולן מורשה, חי מנעולים 0543558887

מנעול רתק

התקנת מנעול רתק בכל סוג דלת על ידי מנעולן מורשה משטרת ישראל. חייגו: 054-355-8887.

מנעול לדלת אש

מנעול לדלת אש להצעת מחיר חייגו: 054-355-8887

החלפת מנעול לתיבת דואר

החלפת מנעול לתיבת דואר להצעת מחיר חייגו: 054-355-8887

מנעול מגירה

מנעול מגירה, להצעת מחיר חייגו: 054-355-8887

מנעול לכספת ביתית

מנעול לכספת ביתית להצעת מחיר חייגו: 054-355-8887

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים