פורץ מנעולים ברחובות - רק 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> פורץ מנעולים בשפלה >> פורץ מנעולים ברחובות
פורץ מנעולים ברחובות
 

פורץ מנעולים ברחובות מספק שירות בפריצת מנעולים, החלפתם פריצת דלתות ועוד. פורץ מנעולים ברחובות משתמש בשיטות וטכניקות בכדי להימנע מהסבת נזק לדלת, דבר שעשוי לחסוך לכם עלות של תיקון דלת לאחר פריצה כפי שקורה בפריצת מכבי אש או אצל חובבנים.

אנו ממליצים לכם לבדוק בעת פריצת המנעול שמנעולן ברחובות אשר מגיע אליכם הינו בעל אישור בתוקף של מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל, התעודה הזו מוכיחה שהוא הוכשר לפרוץ מנעול, הרי אינכם מעוניינים שיגיע לביתכם בחור ללא אישורים או שאיננו הוכשר לכך.

פורץ מנעולים ברחובות ותחום התמחותו

חברתנו מתמחה בסוגי פריצות שונות לבית, לעסק, או לרכב. אני לא רק פורץ דלתות, אלא גם פורץ כספות, פורץ מנעולי כספת, פורץ דלת טרוקה לא נעולה פורץ צילינדר ברחובות ומחליף צילינדר. אני מתמחה בתיקון דלתות ברחובות ויכול להגיע באופן מידי 24 שעות ביממה.

שירותי פריצת מנעולים ברחובות 24 שעות

אנו מבצעים את כל מגוון שירותי פריצת מנעולים בתחום המנעולנות עבור כל סוגי הדלתות פריצת דלת פלדלת ברחובות, פריצת דלת עץ ברחובות, פריצת דלת זכוכית ברחובות ועוד.

השירותים שלנו זמינים ובהגעה מהירה. 

 

פריצת דלת הינה פעולה מורכבת ומתבצעת רק ע"י בעל מקצוע שהוכשר בתחום המנעולים.

אופן תהליך פריצת הדלת יכלול את פירוקה- את מנגנון, הצירים והצילינדר. לאחר מכן פורץ מנעולים ברחובות יתאים את שיטת הפריצה המתאימה באופן מקצועי תלוי בסוג המנעול ובסוג הדלת המותקנת אצלכם. 
חשוב שכל פורץ מנעולים ברחובות או בכל עיר אחרת יהיה בעל ניסיון ויוכיח בקיאות בתחום המנעולים.

הניסיון חשוב כדי לא ליפול על חובבן שיגרום נזק כי בעל ניסיון לא יגרום לכם לנזק בדלת. 
פורץ מנעולים ברחובות מחוייב לשם בצוע פריצות למיניהם בהחזקת כלי עבודה מקצועיים שאין לכל אדם בבית כי המטרה הסופית היא לא רק פריצת הדלת אלא גם החזרת הדלת למצב תקין ומקורי ללא אף סימני פריצה או נזק.

 

פורץ מנעולים ברחובות- שירותי מנעולנות מתקדמים ברחובות

במקרים שבהם ננעלתם והמנעול בדלת מסרב להיפתח ותהיתם כיצד פורץ מנעולים ברחובות יצליח לפרוץ את הדלת המאסיבית הזו בעלת הצילינדר האיכותי שמותקן בה -אל דאגה, כי פורץ מנעולים ברחובות יפרוץ אותה לשביעות רצונך בזריזות ובמקצועיות .
חברת חי מנעולים מחזיקים בכלי עבודה ובמיכשור טכנולוגי מתקדם וחדשני, המאפשר ללקוחות לקבל שירות מהיר יעיל ומקצועי במיוחד, ועבורנו- ההתמודדות עם כל מנעול, מנגנון ודלת פשוטה הרבה יותר גם בעת פריצת מנעולים ברחובות שהינה פשוטה ורגילה וגם בעת עבודה מקצועית מסובכת הדורשת 

כל אדם שואף להעניק למשפחתו בית מוגן ובטוח מפני גנבים, לכן, אין ספק שהבחירה איננה פשוטה כאשר מדובר בבחירת מנעולן אמין שיהווה חלק ממערך ההגנה לביטחון הבית הפרטי שלכם.
ישנם הרבה מנעולנים ברחובות שוידעים כיצד לפרוץ.. במי כדאי לבחור..? ואיך? 

פוארץ מנעולים ברחובות

מדוע לבחור דווקא בפורץ מנעולים ברחובות מטעם חברת חי מנעולים: 

תעודות והסמכות: צוות חי מנעולים כולל פורץ מנעולים ברחובות בעלי כל האישורים הדרושים לשם עיסוק במקצוע המנעולנות באופן חוקי, אישורים אלו כוללים תעודת יושר משטרתית ותעודת מנעולן מורשה- לכל עובדי החברה. שים לב! לא כל בעל מקצוע מחזיק באישורי עבודה אלו.

זמינות: מנעולן ברחובות מספק את שירותיו 24 שעות ביממה, בשבתות, חגים ומועדים.

שירות מעל ומעבר: השירות שמעניק פורץ מנעולים ברחובות ללקוחותיו הינו שירות אדיב ומקצועי במיוחד.
הוא יסכם עמכם באופן טלפוני את מחיר העבודה כדי שלא יצוצו הפתעות וויכוחים לא נעימים בסיום העבודה.


אמינות: אנו בעלי ותק ותעודת יושר ממשטרת ישראל. צוות המנעולנים שלנו ברחובות מספקים זה שנים שירות לבתים פרטיים, למוסדות, מפעלים ובנקים ברחבי הארץ.

חברה גדולה: חברת חי מנעולים בעלת ניסיון של שנים רבות, אנו נותנים אחריות על כל עבודה בסיומה.

פריצת מנעולים ברחובות

חייגו: 054-355-8887

ותוכלו להזמין פורץ מנעולים ברחובות

 

ישנן סיטואציות רבות שבהן תזדקקו לשירותו של מנעולן ברחובות:

 • במקרה של אובדן מפתח
 • המפתח נשבר בתוך המנעול או מחוצה לו
 • לאחר התפרצות לביתכם על ידי גנבים
 • הרכב ננעל ואין לכם מפתח זמין
 

בחירה נכונה בפורץ מנעולים ברחובות:

1. רישיון: תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: 
- לנו תעודת יושר ממשטרת ישראל המעידה שלא קיים
 עבר פלילי.
- תעודת מנעולן "מוסמך" המעידה על סיומו של קורס בתחום המנעולים בהצלחה.

2. זמינות הגעה: זמנכם חשוב ולכן נשתדל להגיע במהירות האפשרית גם כאשר לא מדובר במקרה חירום.
3. מחיר: בוודאי חשוב שהמנעולן יגבה בסוף עבודתו סכום כסף הוגן, עם זאת שימו לב לפני הזמנתו שהמחיר שהוא דורש איננו נמוך משמעותית מהמקובל לקחת בשוק שלא תיפלו על חובבן או חלילה על אדם פלילי שרק מנסה להגיע לדירתכם.
4. מקצועיות- ללא נזק: מקצועיות ותק ונסיון של בעל המקצוע המבוקש הן הקטגוריות החשובות ביותר כי אף לקוח לא היה מסכים שיגרמו לו לנזק אסטטי או מכאני בדלת ובמשקוף.


אנו מספקים שירותי מיגון ומנעולנות מקיפים מקצועיים ואמינים, בין שירותינו תמצאו מנעולן ברחובות המתאפיין במתן שירות איכותי מקצועי ואמין.
מנעולן ברחובות משלב בעבודתו טכנולוגיות שונות בהצלחה רבה ומשתמש בכלי עבודה חדשניים, ובכלי פריצה מקצועיים מהטובים שקיימים בשוק.


 

מחיר פריצת מנעולים ברחובות

חברת חי מנעולים דוגלת במחירים הוגנים וידועים מראש, המחירים לרוב מסוכמים כבר בשיחת הטלפון, כך שאם אתם מחפשים מנעולן ברחובות כדאי ללכת על בטוח כי המנעולן שלנו יהיה מקצועי וזריז ונוכל להבטיח שהגעתם למקום הנכון!
חוץ מפריצות לבתים פורץ מנעולים ברחובות מציע מגוון פתרונות מיגון ומנעולנות ברמה הגבוהה בארץ ומענה נקודתי לצרכים שונים הודות לכך שמגוון עיסוקינו רחב בתחום.

פורץ מנעולים ברחובות עומד לרשותכם 24 שעות ביממה כך שגם במקרי חירום בלילה תוכלו להזעיק אותנו ונגיע באופן מיידי. צוות המנעולנים שלנו הוא צוות של מנעולנים מוסמכים ומצוידים במיטב הציוד המקצועי שעובדים יום ולילה על מנת שיתאפשר לציבור הרחב עזרת שירותי מנעולן 24 שעות כאשר זקוקים לחילוץ. צוות המנעולנים שלנו מספקים שירותי מנעולן במחירים האטרקטיביים בעיר. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת שירותי מנעולן ברחובות.
 

שירותי מנעולנות ופריצת ברחובות:

בעקבות התקדמות הטכנולוגיה, נוצרה מגמת עלייה בביקוש להתקנת מוצרי אבטחה שונים לא רק בעסקים, אלא גם בבתים פרטיים. מנעולן ברחובות תמיד לשירותך בעת הצורך בהתקנת מערכות אבטחה הן בבית והן בעסק. קיימים מערכות אבטחה מתקדמים המספקים ביטחון ובטיחות בבית ובעסק.

מנעולן ברחובות מספק גם שירות למערכת אינטרקום באיכות הגבוהה ביותר, כמו כן מספק תיקון של ציוד אבטחה וקיצור דלתות. במקרה ואבד לך המפתח של הדירה שלך, אתה יכול להיעזר בשירותי פורץ מנעולים ברחובות ותצא מרוצה שכן אנו מבצעים החלפת צילינדר ברחובות במחיר אטרקטיבי במיוחד.

במידה ואבדו לך מפתחות הרכב או שהמפתחות נותרו בתוך הרכב אנו נסייע לך ע"י שליחת פורץ רכבים ברחובות שהינו מוסמך ומקצועי גם במקרי חירום בשבתות ובחגים אנחנו תמיד לשירותכם, אל דאגה כי מנעולן ברחובות עומד לשירותך במהירות בביטחון ובמקצועיות, על מנת שתוכל להיכנס הבייתה בשלווה או להמשיך בשגרה ולנסוע ברכב להנאתך.

חשיבות הניסיון בעת בחירת מנעולן ברחובות או בכל מקום אחר

כאשר אתם ניצבים בפני בחירת בעל מקצוע במקרה זה מדובר במנעולן ברחובות, אחד הפרמטרים שחשוב מאוד שתבדקו הוא הניסיון והותק. במיוחד בתחום המנעולים חשיבות הניסיון הינה קריטית לא רק למניעת נזק בדלת אלא מחשש לגביי האחריות שתינתן- אם בעל המקצוע חובבן הוא לא יצליח לעמוד בהתחייבות של האחריות, או לחלופין בשל חוסר ניסיון בתחום המנעולים הוא לא ידע כיצד לתקן את התקלה המדוברת.
זו עובדה- מנעולן שצבר ותק וניסיון רב של שנים יבצע פריצה או עבודה מקצועית אחרת במהירות ויעילות לעומת חסר ניסיון.

 

מתי להתקשר לפורץ מנעולים ברחובות?

אם חלילה התרחשה פריצה, או ניסיון לפריצה והמנעול נפגע, פורץ מנעולים צריך להגיע על מנת להחליף את המנעול ואם הדלת נעולה ואין מפתח יש לפרוץ אותה.
כאשר דלת הבית נעולה ואין מפתח זמין אין אפשרות להיכנס, זהו בהחלט הזמן הנכון להזמין שירות פורץ מנעולים ברחובות. אין ספק שהחוויה לא נעימה, אך הפתרון בהחלט עשוי להיות פשוט ומהיר.
ישנם מקרים שבהם אנשים מנסים לפרוץ בעצמם את הדלת, כל הכבוד על התושייה אך לרוב, הם אינם מצליחים לחסוך כסף, ואפילו משלמים יותר על מנת לתקן את הנזק שגרמו. אם אין למישהו ניסיון וידע מומלץ להזמין מנעולן ולחכות בסבלנות.

במהלך בחירת חברה לפריצת מנעולים חשוב לבחור בחברה אמינה בעל וותק. כמו כן, חשוב שכלי הפריצה וכלי העבודה שבהם החברה משתמשת במהלך עבודתה יהיו כלים חדשניים שלא יגרמו לשום נזק בדלת ובחלקיה. ועל כן הבחירה הבטוחה ביותר תהיה לבחור בחברת חי מנעולים.

פריצת מנעולים ברחובות באופן מיידי? צלצלו עכשיו  054-355-8887

לאחר שהגעתם להבנה שבעיות נעילה יכולות להתרחש בכל מקום ובזמנים לא צפויים, לאחר כל הסאגה המתמשכת הזו, כדאי לחשוב נכון, פשוט לבחור חי מנעולים, חברה אמינה בלי משחקים שתמיד שם בשביל לתת לכם את השירות הטוב ביותר שקיים היום. אם אתם צריכים מומחים, התקשרו למנעולן ברחובות ותגיעו למנוחה ונחלה.
 

מנעולן ברחובות מבצע עבודות מנעולנות רבות:

אם פעם בשביל להזמין מנעולן ברחובות היה צריך לחפש בכל מיני מקומונים, ספרי טלפונים, עיתונים ועוד הרי שהיום בעידן האינטרנט ניתן בקלות לאתר מנעולן ברחובות או בכל עיר אחרת באינטרנט שהוא זול, מקצועי וזריז ואפילו לבחור מבין מספר אופציות לאחר שיחה טלפונית. החיפוש מתבצע בלי מאמץ יותר מידי גדול.
חברת חי מנעולים מונה מנעולנים רבים, מנעולן ברחובות הינו בעל נסיון רב בעבודות מנעולנות ברחובות וברוב המקרים הלקוחות אשר להם אנו מספקים שירות מנעולים הם לקוחות חוזרים וזוהי גאווה גדולה!


אנו מספקי שירותי מנעולן ברחובות במקרים רבים ולא רק במקרי חירום. בין התמחותינו באיזור ובתחום:

 • מנעולן ברחובות, מנעולנים ברחובות
 • פורץ ברחובות, פורץ מנעולים ברחובות
 • מנעולנות ברחובות
 • פריצת מנעולים ברחובות
 • פריצת דלתות ברחובות, פריצת דלת ברחובות, תיקון דלתות ברחובות
 • החלפת מנעולים ברחובות
 • החלפת צילינדר ברחובות
 • מנעולים לדלתות ברחובות
 • פריצת כספות ברחובות על ידי מנעולן מורשה ומוסמך
 • מנעולן רכב ברחובות, מנעולן לרכב ברחובות
 • פריצת רכב ברחובות, פורץ רכבים ברחובות
 • פורץ מכוניות ברחובות, פריצת מכוניות ברחובות
 • תיקון דלתות זכוכית ברחובות
 • קיצור דלתות ממ"ד ברחובות

 

 פורץ מנעולים ברחובות: מנעולים ברחובות I פריצת מנעולים ברחובות I החלפת מנעולים ברחובות I החלפת צילינדר רחובות I מנעולן רכב ברחובות I מנעולן לרכב ברחובות I מפתח לרכב רחובות I תיקון דלתות רחובות I מתקן דלתות ברחובות I פריצת כספות רחובות I פריצת רכבים רחובות I פורץ רכבים ברחובות | פורץ דלתות רחובות I מנעולנים ברחובות | פתיחת דלתות רחובות

 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר