מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> פורץ רכבים בדרום >> פורץ רכבים בעומר
 

פורץ רכבים בעומר


24 שעות
פורץ רכבים בעומר
 

באילו מקרים נשתמש בשירותיו של פורץ רכבים בעומר?

כאשר המפתח אבד, או כשהמפתח ננעל ברכב, או כשהילד ננעל ברכב. במקרים אלו נזדקק לפריצת רכב.
ישנם מקרים שנצטרך להגיע לחילוץ במהירות, לדוגמא כאשר מדובר במקרה חירום שילד ננעל ברכב.
כאשר אינך יכול להיכנס למכונית שלך והיא נעולה- זה מתסכל ומעצבן, אך אין צורך להתייאש, כי פורץ רכבים בעומר יוכל להגיע במהירות ולפתוח עבורך את הרכב תוך כמה דקות.

פורץ רכבים בעומר מוסמך לטפל ברכבים ונעילתם, ובכל הקשור למנעולי רכב ומנגנוני הגנה ונעילה לרכב. פורץ רכבים בעומר מסוגל לפרוץ רכב תוך מספר שניות, מבלי לגרום נזק כלל. כמו כן הוא מטפל במידת הצורך במערכות האלקטרוניות של נעילת הרכב. 

מנעולן רכב בעומר זה פורץ רכבים בעומר שהוא למעשה מנעולן בעומר


פורץ הרכבים שלנו הינו מנעולן רכב בהכשרתו, הוא מספק שירותי רכב לכל מנגנוני הנעילה וכל מנגנוני ההגנה ברכב ולא רק בשעת צרה וחירום. מעניק שירותי שכפול מפתחות, קידוד מפתחות, התקנת מערכות אזעקה והגנה, התקנה או תיקונם של מנעולי רכב- את כל פעולות הללו מבצע מנעולן רכב מומחה ואמין.
לא מומלץ להמתין שתתקלו בתקלה או במצב חירום, אלא לדאוג מראש למערכות נעילה אמינות ותקינות. המלצה זו טובה ומועילה, לא רק מבחינה תפעולית לנוחות, אלא גם מבחינה כלכלית, משום שתיקון באופן מיידי של תקלה בזמן מצוקה יקר יותר מאשר תיקון תקלה בזמן רגוע ומראש.

מנעולן בעומר מספק שירותי מנעולנות לבית ויודע לפרוץ דלתות לתקן דלתות ולתת מענה שותף של שירות החלפת מנעולים בעומר וכמובן פורץ רכבים מקצוען ואמין. 


 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים