פורץ רכבים בראשון לציון – רק 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> פורץ רכבים במרכז >> פורץ רכבים בראשון לציון
 
פורץ רכבים בראשון לציון מקצועי וזריז זה חי מנעולים. אנו מעניקים שירות 24 שעות ביממה.
 
 

המקרים בהם תזדקקו לשירות פורץ רכבים בראשון לציון:

  • במקרה חירום בו הילד/ה ננעל/ה ברכב כשהמפתחות בפנים
  • המפתחות ננעלו לכם ברכב
  • אובדן מפתחות הרכב
  • נשבר המפתח במנעול הרכב או מחוצה לו

 

פורץ רכבים בראשון לציון יכול להציל חיים

ישנן קריאות חירום רבות שאנו נזעקים כאשר ילד קטן ננעל ברכב כאשר המפתח גם נעול ברכב וההורים מבוהלים ובצדק. אנו מגיעים במהירות הבזק לרכב שלכם ופורצים אותו במהירות, תוך 15 שניות הרכב נפתח!
הורים- זכרו לא להשאיר את הילד לבד בשום אופן ברכב, ולפני שאתם סוגרים את הדלת על הילד חשוב לוודא תחילה שהמפתח בידכם. היום מערכות הרכב משוכללות וגורמות לנעילת הרכב באופן אוטומטי ולעיתים כאשר הילד בפנים. שימו לב, זה מציל חיים..
 

איך פורץ רכבים בראשון לציון מבצע את פתיחת הרכב?
 

תחילה יגיע אליכם פורץ רכבים בראשון לציון, יאמת את זהותכם כבעלי הרכב ולאחר מכן יתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב שלכם.

ישנן שתי שיטות עיקריות לפריצת רכב:

  1. פריצה באמצעות כרית:  מבוצעת ע"י הרחקת הדלת ממשקוף הרכב באמצעות ניפוח כרית מיוחדת, כאשר יש מרווח קטן מתאפשרת הכנסת כלי מיוחד אשר בעזרתו המנעולן ידוג את המפתח או לחלופין ילחץ על כפתור הנעילה המרכזית וכך תיפתח דלת הרכב. כמובן שהפריצה הזו מתבצעת באמצעות מכשור המיועד לכך אשר מונע נזק ברכב כמו שריטות והתעקמויות של הגומי או התעקמויות משקוף או שבירת חלונות. אנו מתחייבים לפרוץ ללא נזק כלל. 
  2. דגדוג: שיטת הפריצה זו מסובכת יותר וטכנולוגית יותר נקראת דגדוג משום שכלי הפריצה "מדגדג" את המנעול- בשיטה זו מוכנס מכשור ייעודי למנעול ומדמה פתיחה על ידי מפתח. 
    פורץ רכבים בראשון לציון ישתמש בשיטה זו אך ורק לדגמי רכבים גרמניים שאותם לא ניתן לפרוץ באמצעות כרית מכיוון שבהם יש וואקום חשמלי המשמש כמנגנון הגנה נוסף נגד פריצות רכבים ולמעשה תפקידו הוא מניעת לחיצה על כפתור הפתיחה שלא באמצעות המפתח.  
פורץ רכבים בראשון לציון

יצאתם לרגע מהרכב, המפתח תקוע בסוויץ' והדלת ננעלה. מצבים כאלו ודומים קורים בכל יום לאלפי אנשים.
זו סיטואציה מתסכלת, והדרך היחידה להיחלץ ממנה היא באמצעות הזמנה מהירה של פורץ רכבים
.

פורץ רכבים בראשון לציון מבטיח להגיע אליכם תוך זמן קצר, לא יותר מ 20 דקות.
לאף אחד לא נעים להתקע חסר אונים מול רכב נעול ולהמתין למנעולן רכב שעה ארוכה
.

איך לבחור מנעולן רכב/ פורץ רכבים בראשל"צ?

1. תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: תעודת יושר מטעם משטרת ישראל ניתנת לבעל מקצוע בתחום במידה ואין לו עבר פלילי כלל. מנעולן מוסמך הינו מנעולן שעבר קורס הסמכה בתחום ועבר השתלמויות ובחינות בנושא גם תיאורתיות וגם מעשיות, תעודת המנעולן המוסמך תגיע עם תמונתו האישית.
2. זמינות הגעה: חשוב לכם שהרכב לא ישאר נעול זמן רב שכן אתם זקוקים לשימוש בו באופן יומיומי אם זה להגיע לעבודה ללכת לקניות או להקפיץ את הילדים למסגרת שלהם.
3. מקצועיות- ללא נזק: חשוב ביותר לוודא עם פורץ רכבים בראשון לציון באופן טלפוני שהוא פורץ בדרך המקובלת בעזרת כרית ולא ייעשה שום נזק לרכב. במידה והוא פורץ בדרכים אחרות תוכלו להגיד לו בנימוס לא תודה.
4. מחיר: כדאי שיהיה מחיר הוגן וסביר.

שירותים נוספים במסגרת שירותיו של פורץ רכבים בראשון לציון:

למרות הנטייה לחשוב שכל מה שעושה מנעולן רכב לפרנסתו הוא פריצה לרכבים, הרי שיש לו  מגוון עיסוקים רחב ועבודות הקשורות לעולם הרכב:

שירותיו של פורץ רכבים בראשון לציון אינם קלים אף על פי שזה נראה כך ממבט ראשון מכיוון שישנם דגמים רבים למכוניות וחברות שונות ומחובתו של כל פורץ רכבים בראשון לציון ללמוד את כל סוגיהם וכיצד לפרוץ כל אחד מהם, מה עוד שבכל שנה יוצאים לשוק דגמים חדשים.

בעבר לא היה קיים ציפ למכוניות ואז עיניין שכפול המפתח לרכב היה פשוט במיוחד, ציפ זהו שבב הנמצא בתוך המפתח ומשדר לאמובילייזר כאשר ישנה התאמה ומאושר להניע אותו, אם הציפ לא מקודד ולא משדר את הקוד לא יהיה אפשרי כלל להניע את הרכב ויהיה חייב לבצע קידוד בחברה על ידינו.   

שכפול מפתח רכב -

שכפול מפתחות לרכבים מכל הסוגים: החל ממפתחות ברזל פשוטים ולא מקודדים לפתיחת הרכב בלבד, ועד שכפול מפתחות מקודדים לאמובילייזר שמתניעים את הרכב, מפתחות רכב עם שלט וסמארט קיז (מפתחות חכמים).

שחזור מפתחות לרכב עד אליכם -

לכל סוגי הרכבים - העבודה תתבצע על ידי מנעולן רכב בראשון לציון כאשר הנהג איבד את העותק האחרון של המפתח.
בנוסף לכך אנו מבצעים שכפול ושחזור מפתחות שבורים - חילוץ מפתח שבור מהסוויץ' או מצילינדר דלת הרכב, שכפול ושחזור של המפתח.

נטרול מפתחות לרכב -


במקרה שמפתח הרכב אבד או נגנב מוחקים אותו ממחשב הרכב וכך לא ניתן להתניע בעזרתו , שינוי קוד אימובילייזר.

תיקון סוויצ'ים -

תיקון סוויצ'ים, שיפוץ והחלפה של סוויצ'ים כולל חיבור למחשב הרכב והתאמת סט מפתחות.


פורץ רכבים בראשון לציון ישמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים 0543558887
 

 
פורץ רכבים בראשון לציון - תגיות חיפוש: פריצת רכב בראשון לציון I פתיחת רכב בראשון לציון I פורץ לרכבים בראשון לציון I פורץ רכב הכי זול בראשון לציון I איך לפרוץ רכב בראשון לציון I מפתח נתקע ברכב בראשון לציון I פורץ רכב נעול בראשון לציון I פריצת בגאז רכב ראשון לציון I פורץ רכבים מורשה בראשון לציון I לפרוץ רכב בראשון לציון I מחיר פריצת רכב בראשון לציון I פורץ מנעולים לרכב בראשון לציון I תיקון דלתות בראשון לציון I פורצי רכבים בראשון לציון I פריצת רכב בראשון לציון בלי נזק I החלפת מנעולים בראשון לציון I פורץ מנעולים בראשון לציון I מנעולן בראשון לציון I פורץ רכבים
 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר