פריצת דלת טרוקה | חי מנעולים 054-355-8887
 
דף הבית >> שירותי פריצה >> פריצת דלת טרוקה
פריצת דלת טרוקה

הדלת נטרקה ולא ניתן לפתוח אותה מצידה החיצוני? מה לעשות? אל דאגה, יש תמיד על מי לסמוך ולמי לפנות-

חי מנעולים מגיעים במהירות רבה עד לדלת שלכם ויוכלו לפתוח אותה במהירות ללא נזק ובעלות סמלית.


ברוב המקרים בדלת טרוקה אין צורך לקדוח את הצילינדר כמו בדלת פלדלת, הפריצה היא מהירה ללא נזק וללא רעש ועיכוב גדול. 

דלת טרוקה היא דלת בעלת ידית קבועה שלא ניתנת לפתיחה מצידה החיצוני , הדלת איננה נעולה אלא סגורה בעזרת הלשונית של הצילינדר בלבד.
קיימים שני סוגים של ידיות בדלתות כניסה - ידית קבועה וידית חופשית. דלת בעלת ידית קבועה איננה מפעילה את מנעול הדלת הפנימי אלא תפקידה לשמש כאחיזה לפתיחת הדלת בלבד, ניתנת לפתיחה מתוך הבית, מצידה הפנימי של הדלת בלבד.
דלתות טרוקות מתאימות גם למוסדות, שירותים, חדרים נקיים. 
דלתות עם ידית קבועה ניתן לפתוח מבחוץ אך ורק בעזרת המפתח, גם כאשר הדלת לא נעולה.
מצב של היתקעות מאחורי דלת טרוקה קורה בדלתות בעלות ידית קבועה.
במצב זה לא תוכלו להיכנס לביתכם במידה ואין לכם מפתח, כך שאם שכחתם את המפתח בבית וטרקתם את הדלת כשאתם בחוץ- נתקעתם. 

 

אז למה משתמשים בידית קבועה אם קיימת סכנת התקעות מחוץ לבית?

ידית קבועה נוחה במיוחד למבוגרים ששוכחים לנעול אחריהם את דלת הכניסה, או לבעלי דירות שכורות ומפוצלות, נעילת הדלת גם כאשר לא נעלו מספקת תחושת ביטחון. 
ידית קבועה מבטיחה לדייר שגם אם הוא לא נעל את הדלת היא תהיה סגורה ובלתי ניתנת לפתיחה מהצד החיצוני של הדלת. אין עוררין שהדבר מעניק ביטחון.

 

פריצת דלת טרוקה בעצמכם?

דלת טרוקה היא דלת פלדלת סגורה שאינה נעולה עם מפתח, היא סגורה עם עם לשונית המנעול. יש להזמין פורץ דלתות מקצועי על מנת שיפתח עבורכם את הדלת בקלות או לנסות את מזלכם.
לוקחים בקבוק ליטר וחצי, חותכים את קצותיו והופכים אותו למעין כלי פלסטיק דק שחודר בין הדלת למשקוף ומכניס את הלשונית לתוך הדלת, כך ניתן לפתוח את הדלת בקלות וללא צורך בקדיחה.

במידה ואתם לא מצליחים הזמינו פורץ דלתות שיגיע תוך מספר דקות, במקרה והדלת לא תיפתח בשיטת הבקבוק פורץ דלתות יאלץ לפרוץ את הדלת, ניתן לבצע זאת או ע"י קדיחה או ע"י שבירת ידית הדלת, מסירים את הידית ורואים חור שניתן להכניס דרכו מברג ולסובב, והדלת תיפתח באותו האופן שידית פותחת אותה.

 

מה יותר מתסכל - להינעל מבחוץ או מבפנים?

כאשר סוגר הביטחון בבית נעול ויש צורך לפרוץ את הדלת הפריצה נעשית קשה במיוחד.

באילו מקרים סוגר הביטחון יהיה סגור? כאשר יהיה מישהו בבית שנפל ואיננו יכול לגשת לדלת הכניסה, או כאשר הו נעול מאחורי דלת פנים בבית ואיננו יכול לצאת.
ייתכן מקרה חריג שגנב פרץ הביתה וסגר אחריו את סוגר הביטחון, בעל הבית חזר הבייתה וניסה לפתוח את הדלת אך גילה שהדלת נעולה מבפנים. דבר זה מלחיץ במיוחד, את שני הצדדים, לגנב כעת יש שני אופציות- לצאת מהדלת ולהיתפס או לצאת מהחלון ואולי גם שם יתפס. 

ישנן שתי שיטות שבהן פורץ מנעולים מקצועי יכול להשתמש, לרוב לא יכול להיגרם נזק בפריצה שכזו אך היא קשה פי כמה מפריצה רגילה.
אם אתם שואלים אותי, עדיף להינעל מחוץ לבית :)


מנעולן מורשה ומוסמך יוכל לבצע את העבודה ללא נזק בזמן קצר ביותר, חייגו כעת 054-355-8887פורץ דלת טרוקה | פריצת דלת טרוקה | פתיחת דלת טרוקה | איך פורצים דלת טרוקה | איך פותחים דלת טרוקה | איך לפרוץ דלת טרוקה | איך לפתוח דלת טרוקה | פורץ דלתות | פריצת דלתות טרוקות | פריצת דלת עם ידית קבועה | פתיחת דלת עם ידית קבועה | מנעולנים 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר