מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> פריצת מנעולים באופן נכון ומקצועי

פריצת מנעולים באופן נכון ומקצועי


מנעולים נועדו למנוע כניסת זרים למרחב הפרטי שלכם, פריצה זו כניסה בלתי מורשית הנעשית בכוח, עלולה להיות פריצה אלימה או פריצה מתוחכמת ושקטה. גנבים פורצים מנעולים, מאז ומתמיד. כל מנעול ניתן לפרוץ, מה שכן ניתן לעשות כדי למנוע זאת היא להקשות על הפורץ במידה רבה ולאתגר אותו עם מנעול חסין קידוח או מנעול כספת נוסף בדלת אבל לפעמים פריצת מנעולים מוזמנת על ידי בעל המנעול עצמו ואז המנעולן צריך להתאמץ מאוד כדי לפתוח את הדלת אבל מוטב ככה, זה המקצוע שלו. אם כך- מגנו את הדלת ואת הבית כמה שיותר, להימנע מפריצה פלילית זה חשוב יותר מכל דבר אחר.

המפתח אבד ואם אתם מתגוררים בקומה גבוהה, או שבחלונות הבית יש סורגים ואין לכם מפתח נוסף? הפתרון היחיד יהיה פריצת מנעולים על ידי מנעולן מוסמך שידע לבצע את פריצת הדלת באופן מקצועי ואמין.

 

פריצת דלתות על ידי גורם אמין ומומלץ


נתקעתם מחוץ לבית? זקוקים לפריצת דלת נעולה? צרו קשר עם חברת חי מנעולים. מדובר בחברה ותיקה בעלת ניסיון רב עם המון לקוחות מרוצים וממליצים. אנו מספקים שירותי פריצת דלתות מקצועית ושירותי החלפת מנעולים ותיקון דלתות בכל ימות השבוע ושעות היממה בפריסה ארצית 24/7. חי מנעולים הינו מנעולן מוסמך ומורשה שעבר הסמכה בקורס ובעל ניסיון של 14 שנים, בעל אישור יושר ממשטרת ישראל וכך כל המנעולנים שעובדים בחברה שלנו.

הצורך בפריצת דלתות


הצורך בשירותי פריצת דלתות מתרחש בעקבות סיבות וגורמים שונים:
  • ננעלים מחוץ לבית- תופעה נפוצה, השירות חיוני במיוחד כאשר מדובר בדירה בקומה גבוהה, או במקרה בהם החלונות והתריסים סגורים הרמטית או שמותקנים בהם סורגים.
  • אובדן מפתח- כאשר מפתח הבית אבד ואין מפתח ספייר אין ברירה אלא להחליף צילינדר ולפרוץ את הדלת.
  • מפתח שבור- במקרים בהם המפתח נשבר בתוך הצילינדר, גם מפתח נוסף לא יסייע בפתיחת הדלת ויש צורך בפריצתה במידה והיא נעולה. אם היא פתוחה ניתן להחליף צילינדר וכך לפתור את הבעיה, ישנה אפשרות גם לחלץ את המפתח מהצילינדר אבל ברוב המקרים הדבר בלתי אפשרי מעשית.
  • מנגנון נעילה תקול- בדלתות ישנות מנגנון הנעילה עלול להתקלקל כמו כל מוצר ויהיה צורך בשירותי פריצה על מנת לפתוח את הדלת.

חברת חי מנעולים מתמחה בפריצת דלתות מכל סוג, ופורצת כל מנעול וצילינדר, כולל דלתות פלדלת- דלתות רב בריח, שריונית חוסם ועוד. פריצת הדלת מתבצעת בשיטות שונות בהתאם לסוג מנגנון הנעילה שמותקן בה, בעזרת כלי עבודנה מקצועיים, ומתוך שאיפה למנוע נזק שאינו הכרחי לדלת וסביבתה.

עבודת הפריצה מורכבת ועדינה ומצד שני דורשת שימוש בכוח פיזי, עבודת הפריצה לרוב מורכבת מקדיחת צילינדר הדלת. אנו מחליפים צילינדרים ומנעולים מקוריים מאריזה סגורה ומעניקים אחריות תוך שירות מהיר ואמין במחירים משתלמים ונוחים.

שירותי פריצת דלתות על ידי מנעולן מורשה


לשירותי פריצת דלתות מקצועית, ולקבלת מידע נוסף ויעוץ מקצועי בנושא, חייגו לחי מנעולים 054-355-8887

 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים