צירים לדלתות מכל סוג זה חי מנעולים! | 054-355-8887
 
דף הבית >> פרזול לדלתות >> צירים לדלתות

צירים לדלתות

הסבר קצר על החומרים ממנו עשויים הצירים

הצירים עשויים לרוב מברזל מגולוון או מצופה, הברזל חזק ועמיד.
ישנם צירים העשויים מנחושת- פליז שהוא חומר חלש יותר מהברזל ומחירו יקר יותר. למרות זאת משתמשים בחומר זה מהסיבה שהוא יפה יותר בעיקר כהלבשה על דלתות עץ. בנוסף איננו מחליד לכן מתאים לדלתות חוץ ובניינים הממוקמים על חוף הים. 
ישנו חומר נוסף המשמש לבניית צירים והוא נירוסטה משתמשים בו לרוב בבתי חולים וחדרים לבנים ומעבדות וכן בדלתות כבדות מאוד ובסביבה ימית.

 

כיווני צירים:

כיוון דלת הינו כיוונון צירי הדלת על מנת שהדלת תיסגר היטב ושלא יהיו רווחים וחריקות בעת סגירת הדלת. כמו כן שכל בריח יכנס לחור המיועד שלו בצורה חלקה.

כיוון דלת היא עניין פשוט וקל יחסית לעבודות מנעולנות אחרות אם יש לך ידיים טובות והבנה טכנית בסיסית פעולת כיוון של דלתות ישנות בדר"כ הרבה יותר קשה מפעולת כיוון של דלתות חדשות מהסיבה הפשוטה שבדלתות חדשות הצירים חדשים וניתנים לכיוון בקלות רבה לעומת הצירים בדלתות הישנות יש צורך באגרסיביות או לחילופין ידע איך לשחק עם הצירים עד שהדלת תסתדר במקומה.

לעיתים המנעולן ימליץ על שימון של הצירים בעזרת ספריי שמן שניתן לקנות בכל מקום לאביזרי בית וחומרי ניקוי.
בפעולת כיוון הדלת ייתכן שיהיה צורך להרים אותה מעט לכיוון מעלה או להצמידה כלפיי הצירים או לחלופין להניע אותה קדימה ואחורה. אם תיתקלו בקושי לפני או בעת ביצוע העבודה בעצמכם הפתרון יהיה להזמין אותנו ולא לגרום לנזק בדלת. למנעולן ניסיון גדול ולכןם משך העבודה תארך זמן קצר.

לעיתים אנו מבצעים הרמה של הדלת שזה גם סוג של כיוון מן הצירים, הסיבה המרכזית להרמת הדלת היא שפשוף של הרצפה, בדרך כלל קורה בדלתות ישנות.

שפשוף הדלת ברצפה לא רק תגרום נזק לריצוף ויקשה על פתיחת הדלת וסגירתה הוא יגרום לקשיים בנעילה ובפתיחה של מנגנון הנעילה הכללי. במקרים קשים של דלת שממש נגררת על הרצפה ולא ניתן לכוון אותה כך שתהיה יציבה ללא מגע עם הרצפה ניתן להתאים פתרון אחר והוא קיצור הדלת. זהו מצב נדיר וקורה לרוב כאשר הרצפה התעקמה והמפלס שלה עלה. 
 

מהו תפקיד הצירים בדלת?

תנועתיות הדלת- לסגירה ולפתיחה.
החזקת הדלת במקומה- כל הדלת למעשה תלוי אך ורק על הצירים, צירי הדלת גורמים לתנועתה החלקה בעת פתיחתה, הצירים מחוברים למשקוף האחורי.

בדלתות פנים- כמות הצירים קטנה יותר וכיוון הדלת פשוט יותר. הסיבה היא שדלת פנים לרוב שוקלת פחות מדלת חוץ לדוגמא דלת כניסה לבית.
דלתות חוץ- כמות הצירים בדרך כלל מאוד גדולה וכיוון הדלת יהיה קשה יותר ככל שמשקל הדלת גדול יותר.

 

באפשרותנו להתקין עבורכם צירים בדלת , יש לנו ידע לתקן צרים, תיקון צירים במקצועיות הוא אחד הדברים המסובכים אך מנעולן מקצועי וותיק בשוק ידע לבצע את הפעולה בקלות. מנעולן יכול לכוון את צירי הדלת שלכם ולמנוע החלפה של חלקים בדלת.

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר