קודנים לדלתות זה חי מנעולים ! 054-355-8887
 
דף הבית >> קודנים לדלתות

התקנת קודן בדלת

התקנת קודן לדלת: 

קודן בכניסה לדלתות הפך למוצר מבוקש מאוד לשימוש במשרדים, בבתים פרטיים או בניינים משותפים. במשרדים ניתן להשתמש בקודן לנעילת חדרים מסוימים או את כל המשרד, היתרון הוא שניתן לברור ולאפשר כניסה רק לעובדים שיודעים את הקוד.

התקנת קודנים שימושית במיוחד במקומות בהן הכניסה היא מרובה ורוצים למנוע שכפול של כל כך הרבה מפתחות. תפקידם של הקודנים לדלתות הינו לאפשר פתיחת דלת בעזרת הקשת קוד ולא בעזרת מפתח.


בעל המקצוע שמתקין קודן הוא מנעולן , הרי מנעולן מתעסק בדלתות ופתרונות נעילה.

יגיע אליכם מנעולן מוסמך בעל ניסיון של 15 שנים בהתקנת קודנים לדלתות


 

ישנם מגוון סוגים של קודנים לדלתות שנשמח להעמיד לרשותכם:

  1. קודני פלסטיק פשוטים במחירים נמוכים
  2. קודנים המתאימים לבניינים משותפים בדרך כלל מותקן על דלתות זכוכית
  3. קודנים עמידים לגשם
  4. קודן לשער
  5. קודן ברזל, קודן מתכתי
  6. קודן למשרדים, מתאים לדלתות עץ ואלומיניום- ידית משולבת קודן ללא צורך במנעול חשמלי והתקנה יקרה. ידית קודן זהו פתרון מושלם לחדרי שירותים או מטבחון לעובדים, וכן למשרדים מסווגים.
לפני הכנסת הקוד לקודן הידית- הידית תהיה במצב משוחרר כך שאינה תכניס פנימה את הלשונית של הדלת כפי שמתבצע בידית רגילה. לאחר הקשת קוד נכון, הידית תיכנס למצב פעולה וכשתנסו להוריד את הידית כלפיי מטה  הלשונית תיכנס פנימה ותפתח את הדלת.

התקנת מנעול אלקטרו מגנט:

תפקידו של מנעול אלקטרו מגנט הוא למנוע את פתיחת הדלת ונעילתה בחוזקה על ידי נעילה אלקטרומגנטית חשמלית. המגנט נצמד בחוזקה ובלחץ למשקוף בכדי להחזיק את הדלת סגורה במקומה.
 
מנעולי אלקטרו מגנט מותקנים לרוב בדלתות של מקומות ציבוריים כמו בתי חולים, משרדים ממשלתיים, בתים משותפים, הוא מותקן לרוב על דלתות זכוכית, אך כמובן מתאים גם להתקנה על כל סוגי הדלתות -  על דלתות עץ, אלומיניום, פלדלת, דלתות כפולות, דלתות זכוכית כפולות, ארונות, דלתות אש ועוד.
 

מה ההבדל בין מנעול חשמלי למנעול אלקטרו מגנט?

מנעול חשמלי משחרר את הנעילה כאשר הוא מקבל מתח חשמלי, בניגוד למנעול אלקטרו מגנט אשר נועל את הדלת כאשר הוא מקבל מתח חשמלי. כאשר יש הפסקת חשמלי - המגנט יפסיק לסגור את הדלת ומסיבה זו הוא לא מתאים למקומות שרמת האבטחה בהם חייבת להיות גבוהה.
מנעול חשמלי מותקן על גבי המשקוף מול מנעול הדלת הקיים, ניתן לשלוט מרחוק במנעול חשמלי, לא בכל דלת ניתן להתקין מנעול חשמלי.

מנעול חשמלי פועל באמצעות הלשונית כמו במנעול רגיל לעומת משיכה מגנטית שמתרחשת במנעול אלקטרו מגנט.
מנעול אלקטרומגנט מיועד לספק נעילה חזקה במקומות שלא ניתן להתקין שם מנעולים חשמליים רגילים.  מנעול אלקטרו מגנט מורכב לרוב על דלתות זכוכית בשליטה אלקטרונית או יציאות חירום או דלתות אש.


 

התקנת ידית קודן בבנק פועלים:
התקנת ידית קודן:

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר