מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> קיצור דלתות ממ"ד >> קיצור דלתות אלומיניום


קיצור דלתות אלומיניום

קיצור דלת אלומיניום

דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום בעלות מראה מתכתי מבריק, מיוצרות במגוון גדלים ועיצובים, הן עמידות לאורך שנים ודורשות תחזוקה מינימלית. קלות לתפעול, חומר הגלם ממנו הן עשויות, האלומיניום, הוא קל במיוחד לעיבוד מאפשר ליצור מראה דמוי ברזל, הן בטוחות במיוחד מפני פריצות.
 

קיצור דלתות אלומיניום במקצועיות בה:

מנעולן מצוות חי מנעולים יבצע עבורכם קיצור דלתות אלומיניום במקצועיות רבה, בזריזות ועם כלי עבודה ייעודיים אשר מיועדים לניסור דלת אלומיניום ללא הסבת נזק. 
העבודה מתבצעת בדיוק מירבי. 

 

לקיצור דלתות אלומיניום חייגו 0543558887 ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב.


לפני קיצור הדלת:                                                       אחרי קיצור הדלת:
לפני קיצור דלת             אחרי קיצור הדלת

 

מדוע יש צורך לקצר דלתות אלומיניום?

כאשר מחליפים ריצוף בבית או בעסק או מדביקים פרקט, אין ברירה ויש צורך לבצע קיצור דלתות. בבית ישנם סוגי דלתות רבים, בינהם דלתות אלומיניום. היתרון של דלתות אלומיניום, מלבד העובדה שהן דלתות עמידות וחזקות הוא שתהליך קיצורן מאוד פשוט, כיום קיימים כלי עבודה ייעודיים לכל חומר אשר מאפשרים לקצר את הדלת בצורה מדויקת ונוחה גם אם היא עשויה אלומיניום וגם אם היא מעץ, מבלי לגרום נזק לדלת למשקופים או לריצוף.

קיצור דלתות אלומיניום הוא תהליך קצר יחסית, אך הוא חייב להתבצע על ידי איש מקצוע בכדי שהדלת לא תיהרס בעת התהליך. דלת אלומיניום, בדומה לדלתות אחרות, לא אמורה להיות אטומה לחלוטין לעומת דלת ממ"ד. צריך שיהיה מרווח מסוים בין הדלת לרצפה, כך הדלת לא תגרום נזק  ושחיקה לריצוף. מרווח צר זה שקיים בין דלת אלומיניום לרצפה, מאפשר כניסת אוויר וכניסת אור.

קיצור דלתות אלומיניום מתבצע בזהירות רבה, לאחר הקיצור והדבקת סף תחתון יש להתאים מנגנון נעילה בדלת במידת הצורך או לכוון את הדלת. חי מנעולים 
מתמחים בהתקנת מנעולים בדלתות אלומיניום. חי מנעולים בעלי ניסיון של למעלה מ 14 שנה בתחום, מתמחים בהחלפת מנעולים, תיקון דלתות, קיצור דלתות מכל סוג, וכן הם מומחים בפריצת מנעולים מסוגים שונים. ניתן לפנות לחי מנעולים 24/7 בטלפון 054-355-8887, השירות מיידי ומקצועי במיוחד.

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים