קיצור דלתות ממ"ד ✔️ שחזור גומיה תחתונה - חי מנעולים: 054-355-8887
 
קיצור דלתות ממ"ד

   

מרצפים את הדירה? עושים פרקט?

אחת הבעיות שתיתקלו בהן היא דלת הממ"ד שמבחינת גובה כבר לא תתאים לכם, וצריך למצוא פתרון.

קיצור דלתות ממ"ד לפרקט זה שירות שמבצעים באופן מידי כאשר החלטתם לעשות ריצוף חדש או פרקט בבית.

אז מה הפתרון? 

מקצרים את דלת הממ"ד לפי מידות הריצוף - קיצור דלת ממ"ד באופן מדויק 

כולל שחזור גומיה תחתונה מקורית - הכי קרוב שניתן למקור.

איך העבודה מתבצעת?

יוצרים איתנו קשר לפני הריצוף, בגדול אין חשיבות קריטית אם אנחנו באים לבצע את העבודה לפני תוך כדי או אחרי. בפרקט עדיף שנגיע לפני ביצוע עבודת הפרקט, בריצוף זה פחות נורא אם נקצר את הדלת אחרי. יחד עם זאת גם אנחנו וגם הרצף או מתקין הפרקט נעדיף שהדלת תהיה חתוכה לפני הריצוף ולא תוך כדי או אחרי.
 
אנו נגיע, נוריד את דלת הממ"ד ממקומה ונקצר אותה לפי המידה המתאימה, לאחר מכן ישנה אופציה לשחזור הגומיה המקורית של הדלת או של כל היחידה התחתונה כולל תעלה. הכל לפי צרכי הלקוח.

לאחר מכן בשלב הסופי נרכיב את הדלת ונכוון אותה. כיוון של דלת ממ"ד צריך להיעשות בצורה מקצועית במיוחד שלא כמו בדלת פלדלת פשוטה. כאן יש שיקולים ונגזרות שונות בכיוון כדי שהדלת גם תהיה אטומה להדף וגם תהיה נוחה לשימוש יום יומי.
חשוב להדגיש כי לאחר הקיצור הדלת אינה עומדת בתקן אך אנו יודעים להחזיר אותה למצב הכי קרוב למקור.

אנו שומרים על סביבת עבודה נקיה ולא גורמים לנזקים לרהיטים ריצוף וכו, לאחר העבודה לא תרגישו שהיינו.


 

למה כדאי להזמין אותנו לעבודה ולא בעל מקצוע אחר?

מכיוון שאנו לא חותכים עם דיסק את הדלת ו"פוצעים אותה". אין שריפה של הטפט ואין שאריות של ברזל משונן מהחיתוך. אצלנו החיתוך מתבצע באמצעות מסור מיוחד מדוייק אשר חותך את הדלת בצורה יבשה ללא גיצים ניצוצות ושואב את כל שבבי החיתוך בלי להשאיר לכלוך.
 
בנוסף, בסוף החיתוך נשחזר לכם את הגומיה המקורית התחתונה -בלעדי לנו! (אופציה בתוספת תשלום).

קיצור דלת ממ"ד ותהליך חיתוך דלת ממ"ד חייב להיעשות בידי מקצוענים מכיוון שבעבודה כזאת אין דרך חזרה. כל פעולה קטנה בתהליך היא בלתי הפיכה. ולעיתים אם הזמנתם חובבן שביצע שגיאה בחיתוך תיכנסו לתסבוכת גדולה כיוון שלא כל דלת ממ"ד ניתן להחליף בחדשה, ישנם המון דגמים שלא מיוצרים כבר ודורשים ייצור מיוחד או פירוק משקוף יצוק וביטון מחדש עם תקנים וכדומה..

הכי נכון בעבודה כל כך מקצועית ורגישה לבקש מהרצף, מהקבלן, מאיש הפרקטים, מהשכן או מהחובבן להתרחק, ולהזמין איש מקצוע - מנעולן מצוות חי מנעולים הוא המתאים ביותר לעבודה זאת. 

 

עבודות חיתוך ממ"ד לדוגמא:

 

יש לכם חלודה בדלת ממ"ד? כל יום מטאטאים חתיכות חלודה מתחת לדלת?

כתוצאה משטיפות מרובות במים, על דלת הממ"ד לעיתים נוצרת חלודה בתחתית הדלת. במקרה כזה נבצע את אותו טיפול שאנו מבצעים בחיתוך דלת במקרה של ריצוף רק שנוסיף על זה את אלמנט ניקוי החלודה מהשורש וסגירת עם סף פלסטיק עם גומי, חובה.
 

הקטנת דלת ממ"ד:

אם עשיתם שיפוץ בבית והחלפתם את הריצוף לריצוף חדש או לפרקט - מפלס הקרקע עלה והדלת פתאום גדולה מידי, הפתרון הוא להקטין את דלת הממ"ד על ידי חיתוך או ניסור שלה, הקיצור של הדלת מתבצע באופן מקצועי על ידינו עם כלים ייעודיים ולא בעזרת דיסק. הקטנת דלת ממ"ד עם 100% אחריות של חי מנעולים, נשמח לסייע.
סרטוני המלצה על קיצור הדלת:

 

קיצור דלת ממ"ד במרכז ובשרון:

קיצור דלת ממ"ד בתל אביב
קיצור דלת ממ"ד ברמת גן
קיצור דלת ממ"ד בגבעתיים
קיצור דלת ממ"ד בפתח תקווה
קיצור דלת ממ"ד בבני ברק
קיצור דלת ממ"ד בגבעת שמואל
קיצור דלת ממ"ד ביהוד
קיצור דלת ממ"ד באור יהודה
קיצור דלת ממ"ד בחולון
קיצור דלת ממ"ד בבת ים
קיצור דלת ממ"ד באזור
קיצור דלת ממ"ד בראשון לציון
קיצור דלת ממ"ד בבאר יעקב
קיצור דלת ממ"ד ברעננה
קיצור דלת ממ"ד בהרצליה
קיצור דלת ממ"ד ברמת השרון
קיצור דלת ממ"ד בהוד השרון
קיצור דלת ממ"ד בכפר סבא
קיצור דלת ממ"ד בנתניה
קיצור דלת ממ"ד בחדרה
קיצור דלתות ממ"ד בצפון

קיצור דלת ממ"ד בשפלה ודרום:

קיצור דלת ממ"ד בנס ציונה
קיצור דלת ממ"ד ברחובות
קיצור דלת ממ"ד ביבנה
קיצור דלת ממ"ד בגדרה
קיצור דלת ממ"ד בלוד
קיצור דלת ממ"ד ברמלה
קיצור דלת ממ"ד בשוהם
קיצור דלת ממ"ד במודיעין
קיצור דלת ממ"ד באשדוד
קיצור דלת ממ"ד בגן יבנה
קיצור דלת ממ"ד באשקלון
קיצור דלת ממ"ד בקרית מלאכי
קיצור דלת ממ"ד בקרית גת
קיצור דלת ממ"ד בבית שמש
קיצור דלת ממ"ד בשדרות
קיצור דלת ממ"ד בנתיבות
קיצור דלת ממ"ד באופקים
קיצור דלת ממ"ד בבאר שבע
קיצור דלת ממ"ד בירושלים

 


מילות חיפוש: קיצור דלתות ממ"ד, קיצור דלת ממ"ד, קיצור דלת ממ"ד לפרקט, קיצור דלת ממ"ד פרקט, הקטנת דלת ממ"ד, קיצור דלת ממ"ד מחיר, להקטין דלת ממ"ד, תיקון דלת ממ"ד מחיר חיתוך דלתות ממ"ד, חיתוך דלת ממ"ד, קיצור דלתות לפרקט, קיצור דלתות ממ"ד לפרקט.
 
Bookmark and Share

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר