שירות לדלתות רשפים זה חי מנעולים! | 054-355-8887
 
דף הבית >> מנעולן לדלתות >> שירות לדלתות רשפים
 תיקון דלת רשפים

חייגו: 054-355-8887

דלתות רשפים

 

מנעולן לתיקון דלת רשפים:

דלתות רשפים עמידות בפני פריצות, הם קיבלו 3 כוכבים מתוך 4 כוכבים ולכן נחשבת בתחום התקן. על מנת לבטח בצורה טובה יותר את דלתכם מומלץ להרכיב צילינדר בעל הגנה גבוהה מאוד וכך ההגנה תהיה מושלמת.

חשוב לשמור על הדלת שלנו בדיוק כפי ששומרים על הרהיטים בבית שלנו כמו שולחנות, ארונות, מדפים ועוד..
כדאי שנדע איך לשמור על דלתות הבית שלנו: הן דלת הכניסה והן דלתות הפנים, מעץ או מפלדה. באמצעות טיפול ואחזקה נכונה, ניתן בהחלט לשמור על דלת רשפים במשך שנים רבות מבלי צורך לתקן אותה או להחליף אותה.

 

 

דלתות עץ רשפים:


על מנת לשמור על דלת העץ שהיא פגיעה יותר משאר החומרים מפני טמפרטורות קיצוניות ולחות , מומלץ לצבוע אותן בצבעים מבודדים או צבע לכה. ועל מנת לשמור על ממזיקים שונים ובעיקר טרמיטים שניזונים מהעץ מומלץ לרסס אחת לכמה שנים בהמלצת מדביר מוסמך. אפשר לרסס את החול בשלב בניית הבית ואפשר להתקין משקופי מתכת. את הטרמיטים לא ניתן לראות תמיד מבחוץ, עד שהם מתרבים ואוכלים את כל הדלת מבפנים, במיוחד את המשקופים, שם הפגיעה ניכרת ראשונה. ואז במגע קטן כל הדלת מתפוררת! אנחנו יכולים לתקן את הנזקים שהם גרמו וממליצים לא להשתמש באירוסול מכיוון שלא מדובר בפיתרון ארוך טווח.
על דלת עץ רשפים בכניסה לבית אפשר להגן מקרינת שמש ישירה ואפילו מגשמים עזים באמצעות פרגולה או גגון. 

 

דלתות כניסה פלדלת רשפים: 


גם עליהן כדאי לשמור ובעיקר לצפות אותן בציפוי נגד חלודה, במיוחד אם הן משמשות בתוך דלתות כניסה לבית וחשופות ללחות, גשמים ופגעי טבע אחרים.
אני ממליצים מאוד לא לטרוק את הדלת כי הפעולה יוצרת נזקים ארוכי טווח של שחיקה רבה בהרבה חלקים.
בנוסף מומלץ
 ניקוי עם מטלית לחה בלבד או חומר כימי מיוחד לפי שיטת הייצור המסוימת של הדלת. יש תמיד לקרוא את הוראות היצרן של הדלת או לבקש מהחברה במידה והן לא צורפו לתעודות הרכישה או תעודת האחריות. 


מעבר לשמירה על הדלת עצמה, חשוב להקפיד על התקנת מנעול בטיחותי ובדיקת שלמותו מדי תקופה. אפשר לשמן אותו במידה וחיודעים כיצד. אם זוהו סימני פריצה כגון בקעים בין הדלת לקיר או נזק למנעול, אפשר לשקול התקנת אמצעי מיגון נוספים בבית כמו מערכת אזעקה, במיוחד אם מדובר בבית קרקע. למרבה הצער, האמת העגומה היא כי כיום אין כמעט יישוב בארץ שלא חשוף לפריצות, ולא משנה היכן הוא ממוקם.

חי מנעולים מבצעים תיקון דלתות במקצועיות רבה תחת בקרה על בטיחות והקפדה על תיקון מקצועי שלא יקרה שנית. בנוסף אנו מבצעים החלפת מנעולים לדלתות רשפים. לנו מחירים נוחים והוגנים ונשמח לעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

 

מנעולים לדלת רשפים

 מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים