מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מנעולן רכב >> שכפול מפתחות לרכב

שכפול מפתחות לרכב עד הבית

שכפול מפתח

מעוניינים בשכפול מפתחות לרכב? או שיחזור מפתחות לרכב?

פעולת שכפול מפתחות לרכב חייבת להיעשות על ידי מנעולן רכב מורשה ובעל ניסיון רב במחשוב הרכב ומנעולנות רכב.
אם איבדתם מפתחות לרכב או שאתם מעוניינים בעותק נוסף תוכלו לפנות אלינו ונעשה עבורכם שכפול מפתחות לרכב.


חי מנעולים מפעילים ניידת שירות 24 שעות המגיעה עד אליכם ומבצעת שכפול מפתחות לרכב בתוך דקות ספורות. אנו עובדים עם חומרי גלם וגלמים מקוריים ואיכותיים ומחזיקים מחשוב מהמתקדם בסוגו בעולם על מנת לבצע עבודה מקצועית ברמה גבוהה.

במידה ואיבדתם את כל המפתחות לרכב ולא נמצא מפתח רזרבי בשום מקום יהיה עליכם לבצע שיחזור מפתחות לרכב שהיא פעולה מורכבת יותר משכפול ודורשת זמן עבודה ממושך יותר ומיומנות ברמה גבוהה. שיחזור מפתחות לרכב מתחיל מאפס כיון שאין לנו כלום ואנחנו צריכים ליצור יש מאין. בניה מחדש של המפתח המקורי, קידוד מפתחות לרכב ולאחר מכן מנעולן הרכב יוצר עבורכם עותק נוסף על ידי שכפול מפתחות לרכב.

מומלץ מאוד לבצע שכפול מפתחות לרכב על ידי מנעולן רכב מוסמך על מנת למנוע נזקים ברכב ופגיעה במחשב הרכב. היום מערכות הרכב מתקדמות מאוד ולכן כל מפתח מוגן אימובלייזר. רוב האנשים חושבים שאימובלייזר זה קודנית אך זה דבר שגוי מיסודו כיון שאימובלייזר זהו קידוד של מפתח הרכב למחשב הרכב ונותן את ההגנה העיקרית והגבוהה ביותר לפריצת רכבים.


מנעולן רכב בעל ניסיון

מנעולן רכב צריך להיות בעל ניסיון בכל סוגי מפתחות לרכבים על מנת לבצע שכפול מפתחות לרכב יש להצטייד במכונה איכותית, בגלמים מקוריים ובציפ. 
חייגו אלינו כבר עכשיו לשירות מקצועי ונדאג שמנעולן רכב מחברת חי מנעולים יגיע אליכם בהקדם האפשרי ויחזיר אתכם במהירות האפשרית לשגרת חייכם. חייגו 054-355-8887
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים