מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> תיקון דלתות בדרום >> תיקון דלתות בבאר שבע

תיקון דלתות בבאר שבע

24 שעות
תיקון דלתות ב"ש

 
שירות תיקון דלתות בבאר שבע נדרש מסיבות שונות.
הסיבה הנפוצה ביותר שבעקבותיה תזמינו שירות תיקון דלתות בבאר שבע היא לצערנו לאחר פריצה אלימה, או ניסיון לפריצה.
מנעולן בבאר שבע זמין מיידית לקריאתכם, 24 שעות ביממה ויוכל לתקן כל דלת.

סיבות נוספות המובילות לצורך בתיקון דלתות בבאר שבע , ופתרונן:

 • סיבה נפוצה היא כאשר הדלת יוצאת מכיוון הצירים ומתעקמת, הדבר מתבטא בקושי בעת סיבוב המפתח בצילינדר או בקושי בסגירת הדלת או בגרירתה על גבי הרצפה. הדבר קורה כתוצאה מטריקת הדלת או ממשקל רב של הדלת.. לדוגמא תליה של אביזרים ובגדים על הדלת תגרום לחוסר איזון שלה ופגיעה בכיוון הצירים. במצב כזה מומלץ להזמין מנעולן בבאר שבע מחברת חי מנעולים שיהיה מספיק מקצועי וישר לא להחליף חלקים מיותרים בדלת, אלא לאזן ולכוון את הדלת בלבד ולגבות סכום הגיוני עבור שירות.
  כמובן שאם יש תקלה נוספת זה מקרה אחר.

 • סיבה נוספת להזמנת שירות תיקון דלתות בבאר שבע היא חלודה אשר מופיעה על גבי מנגנון הדלת, החלודה מקשה על נעילת ופתיחת הדלת. במקרה כזה יהיה צורך להחליף את מנגנון הנעילה החלוד בחדש ובמצבים מתקדמים תידרש גם החלפת צילינדר. לרוב יהיה עדיף להחליף את הצילינדר בכל מקרה, גם אם איננו חלוד בשביל להימנע באופן סופי מהיווצרות חלודה נוספת.

 • תקלה נוספת היא כאשר המפתח בצילינדר מסתובב בקושי רב והדלת לא מצליחה להינעל בצורה חלקה ואפילו מלווה בהשמעת רעשי חריקה בעת הנעילה. לעיתים שימון יוכל  לעזור, אך לרוב הפתרון הוא החלפת צילינדר. פעולת החלפת צילינדר בבאר שבע תגרום לדלת להינעל ולהיפתח בצורה חלקה וללא קושי בלווי רעשים.
   

  תיקון דלתות בבאר שבע- רק אצל מנעולן מקצוען


  אנו מספקים מזה שנים רבות שירות תיקון דלתות בבאר שבע ובכל רחבי הארץ במחירים נוחים, שירות מקצועי עם הגעה מהירה, העבודה באיכות גבוהה ביותר.

  במהלך 15 שנות פעילותנו בתחום המנעולים צברנו היכרות מעמיקה עם סוגי דלתות שונות ועם כל סוגי המנעולים. לכל דלת יש מנגנון נעילה שונה עם צילינדר שונה, בריחים באורך ורוחב שונה.
  זיהוי תקלה בכל דלת תדרוש היכרות עם כל סוגי הדלתות. הידע והניסיון שדרוש על מנת לזהות סוגי תקלות שונים מגיע לאחר עבודה קשה. על כן, במידה ותזמינו מנעולן החדש בתחום- סביר להניח שהוא יתקשה במציאת פתרון נכון, ולא בטוח שיצליח לסיים את המלאכה.

תיקון דלתות עץ בבאר שבע:

תחילה חשוב להבין שהזמנת שירות כמו תיקון דלתות עץ יהיה בדרך כלל תיקון דחוף, כי אם הדלת נמצאת בכניסה של הבית וביום אחד פתאום לא ניתן לסגור אותה, הרי שחייבים לתקן אותה באופן דחוף. כתוצאה מכך, טבעי שאחד מהפרמטרים החשובים לבחירתו של מנעולן בבאר שבע שנותן שירותים של תיקון דלתות עץ הוא זמן הגעה ובנוסף שנות הניסיון והידע שלו בתחום המנעולנות.תיקון דלתות בבאר שבע - תגיות חיפוש: חידוש דלתות בבאר שבע I תיקון דלת בבאר שבע I תיקון פלדלת בבאר שבע I תיקון דלת עץ בבאר שבע I תיקון דלת ממד בבאר שבע I תיקון דלת רב בריח בבאר שבע I תיקון דלת שריונית חוסם בבאר שבע I קיצור דלת ממד בבאר שבע I החלפת מנגנון לדלת בבאר שבע I החלפת מנעולים בדלת בבאר שבע I תיקון דלת לאחר פריצה בבאר שבע I הרמת דלת בבאר שבע I כיוון לדלת בבאר שבע I תיקון משקוף לדלת בבאר שבע I תיקון צירים לדלת בבאר שבע I החלפת צירים לדלת בבאר שבע I תיקון מנעול לדלת בבאר שבע I מנעולן בבאר שבע I החלפת מנעולים בבאר שבע I פורץ רכבים בבאר שבע I פורץ מנעולים בבאר שבע

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים