מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> תיקון דלתות במרכז >> תיקון דלתות ביהוד


תיקון דלתות ביהוד

24 שעות
חייגו תיקון דלתות

הדלת חורקת? משמיעה רעשים? המפתח לא מסתובב בקלות? ודאי יש בעיה שמצריכה הזמנה של בעל מקצוע- מנעולן ביהוד הוא בעל המקצוע הנכון אשר יכול להבטיח לכם פתרון שאיננו זמני, פתרון שיתן לכם רוגע ויתבצע בזריזות. אם המנעול לא מאפשר פתיחה קלה של הדלת, אם המפתח לא נכנס באופן ישיר לצילינדר, הבעיה לא תיפתר מעצמה, והחמרה של המצב תביא לכך שהדלת תינעל ותישארו מעברה השני.

 לחברה שלנו, חי מנעולים, יש ניסיון עשיר, רב ומגוון בכל הקשור לתחום דלתות פנים, דלתות כניסה וטיפול במנעולים שונים. מנעולן ביהוד העובד בחברתנו הינו מקצועי ובעל ניסיון רב ומיומנות גבוהה. ה
שירות שלו ניתן 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים.
 

מנעולן ביהוד מתמחה בתיקון דלתות שונות אשר בינהם: תיקון דלתות פנים, תיקון דלת פלדלת ביהוד, תיקון דלתות רב בריח,תיקון דלתות עץ ביהוד, תיקון דלתות מסתובבות ביהוד ועוד. 

בחירת מנעולן ביהוד לצורך תיקון דלתות ביהוד מטעמנו מבטיחה לכם:

  • שירות אישי ומהיר.
  • מחירים אטרקטיביים במיוחד.
  • עבודה זריזה ומקצועית ביותר.
  • עבודה נקייה ללא נזק לסביבה.
  • שירות הוגן באישור המשטרה ע"י מנעולן מוסמך.
  • זמינות גבוהה של 24/7
  • אחריות מלאה הן על חלקי החילוף לדלת והן על העבודה.


תיקון דלתות ביהוד במקרה של פריצה
אם הגעתם לביתכם או למשרד או אפילו לרכב וגילתם שהדלת נפרצה - מן הסתם תזדקקו לשירות תיקון דלתות ביהוד. לעיתים המשקוף נשבר , לעיתים כל מנגנון הנעילה התעקם. לא חובה למהר לשם החלפת דלת, תיקון דלתות על ידי מנעולן ביהוד תתן תוצאה מושלמת ותחסוך לכם הוצאה גדולה מיותרת של דלת חדשה והמתנה לה מספר ימים.

תיקון דלתות ביהוד במקרה של אובדן מפתח
אם איבדתם את המפתח לבית אין מנוס אלא לקרוא למנעולן מקצועי שיגיע לפרוץ בצורה טובה יעילה מבלי לפגוע בדלת. כאשר מפתח אבד יש צורך להחליף צילינדר ולהתקין צילינדר חדש במקומו. ישנם סוגים רבים. ההמלצה היא להתקין צילינדר שיהיה רמה מעל מה שהותקן קודם לכן בדלת.

תיקון דלתות במקרה של החלפת צילינדרים
אם בחרתם להחליף צילינדר לדלת באופן עצמאי אך לא הצלחתם לסיים את המלאכה בהצלחה, תוכלו לתקן את הדלת באמצעות שירותיו של מנעולן ביהוד שהוא מקצועי ועוסק בתיקון דלתות ביהוד זה שנים רבות.
תיקון דלתות ביהוד - תגיות חיפוש: חידוש דלתות ביהוד I תיקון דלתות ביהוד I תיקון פלדלת ביהוד I תיקון דלת ביהוד I תיקון דלת עץ ביהוד I תיקון דלת ממד ביהוד I תיקון דלת רב בריח ביהוד I תיקון דלת שריונית חוסם ביהוד I קיצור דלת ממד ביהוד I החלפת מנגנון לדלת ביהוד I החלפת מנעולים בדלת ביהוד I  תיקון דלת לאחר פריצה ביהוד I הרמת דלת ביהוד I כיוון לדלת ביהוד I תיקון משקוף לדלת ביהוד I תיקון צירים לדלת ביהוד I החלפת צירים לדלת ביהוד I תיקון מנעול לדלת ביהוד I פורץ מנעולים ביהוד I מנעולן ביהוד I פורץ רכבים ביהוד
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים