תיקון דלתות בפתח תקווה – החל מ 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> תיקון דלתות במרכז >> תיקון דלתות בפתח תקווה

מנעולן בפ"ת מבצעים תיקון דלתות בפתח תקווה 

תיקון דלתות בזמן מספק הגנה על הבית והמשפחה שלך מפני פורצים, קל לפרוץ דלת שהמנעול בה לא בדיוק מספק הגנה נאותה והדלת רופפת ולא נסגרת היטב. 
לשירותך מנעולן מוסמך ומורשה אשר מומחה בתיקון דלתות וטיפול במנעולים בדלת גם אם מדובר בדלת ממד כבדה דלת פלדלת מעוצבת או דלת מעוותת שעבר עליה הרבה.

 

  • תיקוני דלתות בשעת חירום, תיקון מנעולים, פריצת דלתות

  • עבודתנו מתבצעת כחוק בהתאם לכל תקנות הבטיחות באישור משטרת ישראל

  • החלפת חלקי חילוף בדלת - ידיות, צירים או מנעולים וצילינדרים מכל הסוגים

  • תיקון דלתות מקצועי בהתאם להעדפות שלך הצורך והתקציב שלך


 

מה היא המשמעות של תיקון דלת בפתח תקווה? איך מתגברים על מנעול תקוע?
 

תיקון לאחר פריצה של הדלת

אנשים מזמינים שירות תיקון דלתות בפתח תקווה מסיבות שונות. הסיבה הנפוצה ביותר היא לאחר פריצה אלימה, או ניסיון לפריצה לצערנו. הקפדה על תקינותה של הדלת, הקפדה על מיגונה בעזרת שימוש באמצעי הגנה פשוטים או מתוחכמים תוכלו למנוע פריצות. לאחר פריצה אלימה יש לבצע תיקון דלת באופן אסטטי, ולא פחות חשוב באופן בטוח על מנת שלא תתרחש פריצה חוזרת.
פריצה על ידי מנעולן מתרחשת במקרים בהם יש צורך לבצע פריצה מבוקרת של הדלת, כמו במקרה בו הדלת איננה נפתחת או שיש בעיה עם הצילינדר, או שהמפתח אבד. במקרה כזה לא ידרש שירות תיקון דלתות שכן הפריצה נעשית בצורה מקצועית ללא גרימת נזק לדלת ולמשקוף.

חשוב מאוד לפנות לבעל מקצוע שמתמחה במנעולים ודלתות, מבין בתחום ומחזיק ברשותו כלי עבודה וכלי פריצה מתקדמים ואיכותיים על מנת שיוכל לבצע את התיקון הנכון כראוי. מנעולן בפתח תקווה הוא בדיוק כזה, ולכן רבים אינם מתפשרים על פחות ובוחרים רק בו. כי במקצועיות אין על צוות חי מנעולים.

בעשור האחרון הטכנולוגיה התקדמה בצעדי ענק וכך גם תחום המנעולים. כיום קיימים גם מנעולים אלקטרוניים חכמים המונעים את הצורך בשימוש במפתח. רוב הפורצים ימנעו מלגשת למנעולים אלו. אנו ממליצים על מנעול טביעת אצבע של מולטילוק. התקציב שלכם נמוך יותר? יש פתרון למיגון הדלת שלכם גם בתקציב נמוך. התקינו מנעול כספת עליון בדלת המכפיל את הגנת דלת הכניסה שלכם פי 3. 

 

תיקון דלת חורקת בפתח תקווה:

בוודאי נתקלתם במקרה שאחת הדלתות בבית לפתע חורקת, זה מהווה מטרד, בעיקר בשעות הלילה השקטות. בדרך כלל כאשר דלת חורקת זה נובע משחיקת צירי הדלת. ניתן לבצע שימון צירים ולרוב הבעיה תיפתר. אם הבעיה איננה נפתרת כנראה מדובר בבעיה עמוקה יותר, ולכן שימון הצירים יעזור לתקופה קצרה בלבד. במקרה זה יש להזמין את מנעולן בפתח תקווה על מנת שיסייע לאתר ולתקן את הבעיה, לעיתים החלפת צירים זהו הפתרון ולעיתים תיקונם ע"י שיוף ושימון מספיק על מנת שהדלת תהיה תקינה ללא רעש מיותר. 
 

תיקון דלת תקועה בפתח תקווה:

לאחר החמרה של בעיה בדלת, אם הבעיה לא תוקנה בזמן, הדלת תתיקע. דווקא בזמן שחייבים להגיע לעבודה.
לעיתים הדלת שוקעת על ציריה וכל מה שצריך הוא להרים אותה, לכוון אותה כי היא יצאה מאיזון. לעיתים הצילינדר התקלקל וצריך להחליפו,  לעיתים הרצפה מתחת לדלת מתרוממת ולכן היא שורטת את הרצפה. במקרים אחרים רק נתפסים בתחתית הדלת לכלוכים שונים.. כל אלה ועוד גורמים לדלת להיתקע. 

 

החלפת פירזול הדלת:

כמו כל מוצר גם פרזול דלתות מתיישן ומתבלה עם הזמן, פרזול של דלתות מורכב מן החלקים הללו: ידיות, מגן הצילינדר, כיסוי מתכתי משני צידי הדלת, ניתן להחליפם בחדשים לשם עיצוב וצבע חדש. פירזול חדש נותן מראה של דלת חדשה לחלוטין והרגשה טובה.

מנעולן בפתח תקווה מחברת חי מנעולים ישמח להעניק לכם שירות 24/7, בחלק מהמקרים התקלות יתגלו כקטנות מאוד שיסתכמו בחיזוק בורג, או שימון בריחים, אך בכל מקרה אנו ממליצים להזמין מנעולן לבדיקת הדלת על מנת למנוע החמרה בבעיה ותקיעת הדלת בהמשך.
תיקון דלתות בפתח תקווה - תגיות חיפוש: חידוש דלתות בפתח תקווה I תיקון דלתות בפתח תקווה I תיקון פלדלת בפתח תקווה I תיקון דלת בפתח תקווה I תיקון דלת עץ בפתח תקווה I תיקון דלת ממד בפתח תקווה I תיקון דלת רב בריח בפתח תקווה I תיקון דלת שריונית חוסם בפתח תקווה I קיצור דלת ממד בפתח תקווה I החלפת מנגנון לדלת בפתח תקווה I החלפת מנעולים בדלת בפתח תקווה I תיקון דלת לאחר פריצה בפתח תקווה I הרמת דלת בפתח תקווה I כיוון לדלת בפתח תקווה I תיקון משקוף לדלת בפתח תקווה I תיקון צירים לדלת בפתח תקווה I החלפת צירים לדלת בפתח תקווה I תיקון מנעול לדלת בפתח תקווה I מנעולן בפתח תקווה
 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר