תיקון דלתות ברמת גן – החל מ 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> תיקון דלתות במרכז >> תיקון דלתות ברמת גן

חי מנעולים, החברה המובילה לשירותי מנעולנות בישראל, מספקת מזה שנים רבות שירות תיקון דלתות ברמת גן והסביבה במחירים נוחים. השירות שלנו הינו מקצועי עם הגעה מהירה, העבודה באיכות גבוהה ביותר עם חלקי חילוף מקוריים לדלתות.

במהלך 15 שנות פעילותנו בתחום המנעולים והדלתות צברנו היכרות מעמיקה עם כל סוגי הדלתות השונות ועם כל סוגי המנעולים והצילינדרים. כל דלת הינה בעלת מנגנון נעילה שונה עם צילינדר שונה, בריחי הדלת יכולים להיות באורך ורוחב הבמשתנה בין דלת לדלת.

זיהוי תקלות בדלתות הינה מומחיות הדורשת היכרות עמוקה עם כל סוגי הדלתות. הידע והניסיון הדרושים על מנת לזהות סוגי תקלות שונים מגיע לאחר שנות עבודה קשות. על כן, במידה ותזמינו מנעולן החדש בתחום, או חובבן , סביר להניח שהוא יתקשה מאוד במציאת פתרון נכון, ואף יותר מכך, לא יצליח לסיים את המלאכה.

שירות תיקון דלתות ברמת גן נדרש מסיבות שונות, הסיבה הנפוצה ביותר היא לאחר פריצה אלימה, או ניסיון פריצה.
 

תיקון דלתות עץ ברמת גן:

אנו משערים בעת הזמנת שירות תיקון דלתות עץ שהוא הינו תיקון דחוף, במיוחד כאשר הדלת נמצאת בכניסה לבית ולפתע פתאום לא ניתן לסגור אותה- הרי שחייבים לתקן אותה באופן דחוף. כתוצאה מכך, טבעי שאחד מהקטגוריות החשובות בעת בחירת מנעולן ברמת גן שנותן שירותים של תיקון דלתות עץ הוא זמן הגעה ולא פחות חשוב מזה הם שנות הניסיון והידע שלו בתחום המנעולנות שצבר המנעולן. 
 

כיוון והרמת דלתות ברמת גן:

במהלך השנים דלתות כניסה רבות נוטות לשקוע כלפי מטה או להתעקם הצידה. יציאה מכיוון של הצירים תתרחש לאחר שימוש ארוך בדלת ובתדירות גבוהה. בעיה זו נפוצה במיוחד בדלתות מעוצבות וכבדות.
שקיעת הדלת מקשה את פתיחת וסגירת דלת הכניסה לבית, ובנוסף עלולה לגרום נזק לריצוף כמו שריטות חריטות ושפשופים. עם זאת, אין חובה להחליף את דלת הכניסה לבית, שכן תיקון דלתות ברמת גן על ידי הרמתן וכיוונן דרך הצירים יעשה את העבודה.

 

כך תשמרו על הדלת שלכם

ההמלצה הכי טובה היא לא לחכות לתקיעת הדלת, כל עוד הדלת עוד מגיבה למפתח וכל עוד היא נפתחת ולא תקועה מוטב להזמין מנעולן לתיקון הדלת למניעת תקיעה ברגע הכי לא מתאים.

למניעת מצב של שחיקה מהירה ניתן לשמן את חלקי הדלת באמצעות שמן מיוחד שקונים בחנות לבית, חלקי הדלת שמומלץ לשמן אחת לשנה הם מנגנון הנעילה, לשונית הדלת, בריחי הדלת והצירים. אסור לשמן בשמן בישול.
ישנם חריצים במשקוף הדלת וברצפה אליהם נכנסים בריחי הדלת- מומלץ לנקות אותם לפעמים על מנת למנוע הצטברות של לכלוך וחול היות והדבר עלול לגרום ליציאת הדלת מאיזון.

 

חידוש דלת פגומה ברמת גן:

במדריך זה נציג דלת שרוטה קשות ולאחר תיקון היא תגיע למצב חדש כמעט. שריטות בדלת עץ עלולות להיגרם מבעלי חיים, לעיתים הכלבים מנסים לפתוח את הדלת ושורטים את הדלת ופוצעים אותה.

כלים נדרשים עבור פרויקט תיקון סימני חיות מחמד- ספוג צבע או סמרטוט, נייר שיוף- נייר זכוכית מלטש ומברשת צבע קטנה, לכה.

ישנה דרך חלופית והיא לבצע ציפוי דלת באמצעות טפט חדש או מגנט.

שלב 1: ניקוי וליטוש הדלת

נגב בעדינות במגבונים או בסמרטוט את השריטות ואת האזור הסובב אותם. לאחר הניקוי לטש בעזרת הנייר שיוף את העץ ונסה להגיע לתוצאה של מרקם חלק יותר.

כלבים וחתולים עדיין לא הבינו איך לפתוח דלתות, אבל זה אף פעם לא מנע מהם לנסות. ניתן לצבוע את הדלת מחדש כדי להסתיר את הנזק. עם זאת, אם השריטות לא עמוקות מדי, ניתן בדרך כלל להסוות את הנזק עם צבע ולכה.

שלב 2: צביעת הדלת

מצאו את גוון הצבע הקרוב ביותר לדלת שלכם, ניתן לצלם וללכת לחנות לבחור את הצבע המתאים או לקנות מספר גוונים עדיף בהיר יותר מאשר כהה יותר.

התחילו בצביעת הדלת באיזור הנזק בלבד: תחילה יש לנגב את השטח השרוט עם סמרטוט טבול בצבע מדולל, לאחר מכן לשים כמות קטנה של צבע על הסמרטוט ולטפוח קצת ולהכניס את הצבע לחריצים והשריטות. לאחר מכן עוברים לעבוד עם המברשת.

שלב 3: שלב הגימור

לאחר סיום הצביעה יש לתת לדלת להתייבש ולבחון את הגוון, אם יצא מראה לא אחיד ניתן לרסס עם ספריי צבע. לאחר שאתם מרוצים מהתוצאה ניתן למרוח לכה על כל הדלת.


 

מהם העבודות שאנו מספקים במסגרת שירותי תיקוני דלתות ברמת גן:
 

  • קיצור דלתות ממ"ד , פלדלת , עץ , אלומיניום.

  • תיקון דלת פלדלת, תיקון דלת עץ, תיקון דלת זכוכית, תיקון דלת אלומיניום, תיקון דלת ממ"ד.

  • תיקון דלתות כניסה לבניינים ישנים וחדשים.

  • תיקון דלתות שריונית חוסם

  • תיקון דלת פנימית חיצונית של בית, תיקון שערים.

  • הגבהת דלת בדרום ת"א כיוון דלת עץ כיוון דלת פלדלת


 

תיקון דלתות ברמת גן - תגיות חיפוש: חידוש דלתות ברמת גן I תיקון דלתות ברמת גן I תיקון פלדלת ברמת גן I תיקון דלת ברמת גן  I תיקון דלת עץ ברמת גן  I תיקון דלת ממד ברמת גן I תיקון דלת רב בריח ברמת גן I תיקון דלת שריונית חוסם ברמת גן I קיצור דלת ממד ברמת גן I החלפת מנגנון לדלת ברמת גן I החלפת מנעולים בדלת ברמת גן I תיקון דלת לאחר פריצה ברמת גן I הרמת דלת ברמת גן I כיוון לדלת ברמת גן I תיקון משקוף לדלת ברמת גן I תיקון צירים לדלת ברמת גן I החלפת צירים לדלת ברמת גן I תיקון מנעול לדלת ברמת גן I פורץ מנעולים ברמת גן I מנעולן ברמת גן I פורץ דלתות ברמת גן

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר