תיקון פלדלת זה חי מנעולים! | 054-355-8887
 
דף הבית >> תיקון דלתות >> תיקון פלדלת

זקוקים לתיקון פלדלת?

 

פלדלת הינה דלת מפלדה וישנם מותגים רבים העשויות מדלת פלדלת. דלתות מהחברות הידועות והמוכרות ביותר כמו רב בריח שריונית חוסם ורשפים הן הנפוצות ביותר ולכן מומחיותנו והניסיון שלנו בהם גדול יותר.
יש מותגים נוספים שכמובן נצליח לתקן אותם בקלות והם לא מוזכרים במאמר זה.

בכדי לצמצם ולמנוע תקלות ובעיות אנו ממליצים לשמור על תחזוקה טובה לדלת, ישנה חשיבות גבוהה לבדיקת דלת הבית מדי תקופה על מנת לשמור על תקינותה. חשוב גם לבדוק האם יש צורך בשימון ולא לטרוק את הדלת לעולם.

כמו כל מוצר עלולות להיות תקלות בדלתות אך לא כל תקלה מחייבת אותנו בהוצאות גדולות או רכישת דלת חדשה. במקרים של תקלה בדלת פלדלת, אין צורך להיות פזיזים ולבצע בחלפת דלת כי ניתן להזמין מנעולן שידאג לעשות תיקון לפלדלת ביסודיות ולהביא אותה למצב כמו חדש.

 

6 תקלות נפוצות במיוחד בדלתות פלדלת ופתרונותן:

 1. שחיקת הדלת: כתוצאה מטריקת הדלת לאורך השנים, הדלת עלולה להישחק, ולצאת מכיוונה מהצירים או להתעקם אל מול המשקוף הישר. הפתרון הוא שחרור הלחצים בין רכיבי הדלת ואיזונה וכיוונה מחדש מהצירים על מנת למנוע שחיקה רבה יותר במצב הדלת ואף תקיעתה בסופו של דבר.

 2. בעיות במנגנון: מנגנון קשה או תקוע לרוב ניתן לפתור בעצמנו ללא שירות מנעולן או מתקן דלתות.
  מנגנון דלת פלדלת זקוק לשימון אחת לשנה באמצעות ספריי לשימון פשוט שכולנו מכירים, תימנעו מהטעות הנפוצה של התזת ספריי השמן על הבריחים כאשר פלטות המגנות על מנגנון הדלת סגורות , זה רק יגרום להצטברות חול במנגנון ושחיקתו המהירה. 

  שימון דלת פלדלת: עשה זאת בעצמך- כאשר אתם רוצים לשמן דלת פלדלת ללא עזרת מנעולן אלו השלבים הנכונים לעשות זאת בעצמך: יש לפרק את ידית הדלת בעזרת מפתח אלן מס-3, 

  לפתוח את בורג הידית בצידו הפנימי של הדלת ולשלוף את הידית החוצה.לאחר מכן נשתמש במברג שטוח כדי לפתוח את הברגים מסביב לפלטה ולהוציאה ואז נראה את מנגנון הדלת אותו אנו צריכים לשמן, ישנם חורים במנגנון שעליהם צריך להשפריץ שמן אלו הם הכניסות של הבריחים אל המנגנון.

 3. חלודה: חלודה במ​נגנון של הדלת: מקשה על פעולות בסיסיות כמו נעילת ופתיחת הדלת. הפתרון הוא החלפה של המנגנון החלוד בלבד, לא ניתן להסיר את החלודה מהמנגנון ואפילו מומלץ  להחליף גם את הצילינדר על מנת להימנע מהיווצרות חלודה נוספת.

  חלודה בחלקה התחתון של הדלת: הדבר קורה בדרך כלל כתוצאה משטיפת הרצפה וחדירה של מים אל לדלת או דלת שנמצאת במגע עם הגשם. הפתרון הוא החלפתו של החלק התחתון בדלת בחלק חדש שמותאם לסוג והדגם של הדלת. במידה ולא ניתן יש לבצע קיצור דלת פלדלת.

 4. צילינדר תקול: מבחינים בדרך כלל ע"י נעילה קשה מידי או שהולכת בקלות מידי , הדלת פשוט  לא ננעלת בצורה חלקה ולעיתים משמיעה חריקה בעת הנעילה. הפתרון הוא החלפה של הצילינדר לצילינדר חדש וע"י כך מניעה של התנגדות מיותרת ורעשים. הצילינדר יכול להחזיק שנים במצב טוב. הדבר תלוי בתדירות השימוש בו. לא מומלץ לתקן צילינדר לא תקין ורצוי להחליפו.

 5. חריקת הדלת: בעת פתיחה וסגירה הדלת חורקת, נגררת על הרצפה. ברוב המקרים שורש הבעיה נמצא בצירי הדלת האחראיים לסגירה ופתיחה תקינה של הדלת, במידה ונוצר רעש והתנגדות כאשר פותחים או סוגרים את הדלת כנראה ישנו צורך לשמן את הצירים וכתוצאה מכך יעלמו הרעשים ויגרמו לדלת לנוע בצורה חלקה ללא התנגדות כלל.

 6. יציאת הדלת מאיזונה וכיוונה:   הדלת יוצאת מאיזונה ובריחי הדלת לא נכנסים למסילותיהם באופן חלק מפאת הזמן שקיימת והמשקל המופעל עליה.

  פתרון לכיוון הדלת: נפתח את הדלת עד הסוף נכניס את המפתח לצילינדר ונסובב לנעול ולפתוח, במידה והוא מסתובב היטב סימן שהמנגנון והצילינדר תקינים והבעיה היא בצירים, ויש לבצע כיוון הדלת, כי מה שמקשה על נעילתה היא שהבריחים לא נכנסים למסילות באופן מדוייק.

  כיוון דלת פלדלת היא פעולה פשוטה ומהירה, הדורשת שיחרור של הפין העליון אשר יושב בציר העליון של הדלת לאחר מכן נסובב את הציר שעל הדלת חצי סיבוב לסגירה, נחזיר את הפין של הציר למקום והדלת כמו חדשה. אך צריך לדעת אם לכוון לכיוון שמאלה או ימינה או למעלה או למטה, אם אתם חוששים הזמינו מנעולן ונשמח להגיע בכל עת.
   

  תיקון דלת פלדלת

תיקון דלתות פלדלת זה לא עיניין של מה בכך:

תיקון דלתות פלדלת יכול להיות מסובך וארוך אך גם יכול להיות קל ופשוט ולעיתים גם ללא החלפת חלקי חילוף כלל. מה נדרש במעמד התיקון לא נוכל לדעת דרך הטלפון, לכן שלחו לנו בווצאפ תמונה של הדלת ונדע להגיד לכם פחות או יותר מהי הבעיה, לעיתים ידרש פירוק הדלת על מנת לאבחן את התקלה.

 

תחזוקת דלת פלדלת:

אנו ממליצים לתחזק את הדלת באופן קבוע, ולבדוק את תקינותה של דלת הבית מדי פעם כדי לשמור על אורך חיים ארוך. חשוב לשמן במידת הצורך ולא לטרוק את הדלת לעולם.
 
כמו כל מוצר אחר עלולות להיווצר תקלות בדלתות פלדלת אך לא כל תקלה כרוכה בהוצאות גדולות או רכישת דלת חדשה. במקרים של תקלה בדלת פלדלת, אין צורך למהר ולבצע החלפת דלת מכיוון שאפשר להזמין מנעולן שידאג לעשות תיקון לפלדלת ביסודיות ולהביא אותה למצב כמו חדש.

 

תקלות נפוצות בדלתות פלדלת:

1. שחיקת הדלת: 

כתוצאה מטריקת הדלת היא עלולה להישחק ולהיהרס, ואף לצאת מכיוונה בהברגת הצירים או להתעקם יחסית למשקוף הישר. בקרה כזה יש לבצע פעולת כיוון הדלת מהצירים על מנת למנוע שחיקה רבה יותר במצב הדלת ואף תקיעתה בסופו של דבר.

2. בעיות במנגנון: 

מנגנון דלת פלדלת זקוק פעם בשנה לשימון באמצעות ספריי לשימון, אנא הימנעו מהטעות הנפוצה של התזת ספריי השמן על הבריחים כשהפלטות המגנות על מנגנון הדלת סגורות , הדבר יגרום להצטברות חול במנגנון ויביא לשחיקה מהירה שלו ותיווצרנה בעיות בסגירה ופתיחת הדלת. לכן כל דבר צריך לדעת לעשות וכל אחד במקצוע שלו. במידה ותזדקקו לעזרת מנעולן נשמח לעזור.

3. מנעול תקול: 

הבעיה הנפוצה ביותר היא בעיות בנעילת הדלת- בעת סיבוב המפתח נבחין בקושי רב בסיבובו או לחלופין קלות רבה מידי עד שהמפתח מסתובב בקלות רבה מידי במנעול ובמצבים קיצוניים לא ניתן לנעול כלל כי השחרור רופף מידי, התקלה מעידה על מנעול שחוק. ולכן יש צורך להחליף את המנעול לחדש.

מנעול חדש יכול להחזיק שנים במצב טוב תלוי בתדירות השימוש בו ובתנאי האקלים. לא מומלץ לתקן מנעול תקול ורצוי להחליפו מכיוון שהתיקון יחזיק מעט זמן וזה לא ישתלם לכם.

4. חלודה: 

חלודה במנגנון של הדלת: מקשה על פעולות הנעילה ופתיחתה של הדלת שאלו פעולות הנעשות יום יום ולכן חשוב לא להשאיר את המצב כפי שהוא. הפתרון הוא החלפה של המנגנון החלוד, לא ניתן להסיר את החלודה מהמנגנון.

חלודה בחלקה התחתון של הדלת: כתוצאה משטיפת הרצפה וחדירה של מים לדלת נוצרת חלודה או דלת כניסה שנמצאת במגע עם הגשם ועם נזקי מזג האויר. הפתרון הוא החלפת החלק התחתון בדלת בחלק חדש שמותאם לסוגה והדגמה של דלת הפלדלת.

5. חריקת הדלת / יציאת הדלת מאיזונה וכיוונה: 

בעת פתיחת וסגירת הדלת אתם שומעים רעש של חריקת ושפשוף הרצפה כנראה הדלת נגררת על הרצפה מהסיבה שצירי הדלת האחראיים לסגירה ופתיחה תקינה של הדלת כנראה לא מחזיקים אותה היטב ואפשר להסיק שממשקל הדלת זה קרה או מטריקה ממושכת של הדלת לאורך שנים, במידה ונוצר רעש והתנגדות בעת פתיחת וסגירת הדלת כנראה יש צורך בשימון וכיוון ואיזון הצירים, מנעולן יוכל לבצע את הטיפול הזה, אשר יעלים את הרעשים ויגרום לדלת לנוע בצורה חלקה ללא התנגדות כלל.

 

איך לשמור על דלת הכניסה מפלדה:

 • לא לטרוק את הדלת כי הטריקה יוצרת נזקים לטווח הקצר וגם לארוך זה גורם לשחיקה רבה והפגיעה נעשית בחלקים חלקים.

 • לנקות בעזרת מטלית לחה את לשונית הנעילה של הדלת.

 • מומלץ לצפות את הדלת פלדלת בציפוי נגד חלודה, במיוחד אם הדלת משמשת כדלת כניסה לדירה וחשופה ללחות, רטיבות, גשמים ופגעי טבע אחרים.

 • מעבר לשמירה על הדלת עצמה, חשוב להקפיד על התקנת מנעול בטיחותי ואיכותי אפשר לשמן אותו במידה ויודעים לעשות זאת. 

 

חברת חי מנעולים מונה מנעולנים מקצוענים אשר מבצעים תיקוני דלתות פלדלת במקצועיות רבה והקפדה על תיקון מקצועי והקפדה לעבור לפי התקן הדרוש ולדאוג שהבעיה לא תחזור שנית. אנו נעניק לכם מחירים נוחים והוגנים ונשמח לעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה. תיקון דלת פלדלת באופן מקצועי עם 15 שנות ניסיון זה אנחנו.

 

תחזוקת דלת פלדלת:

על מנת למנוע תקלות בדלץת אנו ממליצים לתחזק את הדלת באופן קבוע, ולבדוק את תקינותה של דלת הבית מדי פעם. חשוב לשמן במידת הצורך ולא לטרוק את הדלת לעולם.
כמו כל מוצר אחר עלולות להיווצר תקלות בדלתות פלדלת אך לא כל תקלה כרוכה בהוצאות גדולות או רכישת דלת חדשה. במקרים של תקלה בדלת פלדלת, אין צורך למהר ולבצע החלפת דלת מכיוון שאפשר להזמין מנעולן שידאג לעשות תיקון לפלדלת ביסודיות ולהביא אותה למצב כמו חדש.

 

תקלות נפוצות בדלתות פלדלת:

 1. שחיקת הדלת: כתוצאה מטריקת הדלת היא עלולה להישחק ולהיהרס, ואף לצאת מכיוונה בהברגת הצירים או להתעקם יחסית למשקוף הישר. בקרה כזה יש לבצע פעולת כיוון הדלת מהצירים על מנת למנוע שחיקה רבה יותר במצב הדלת ואף תקיעתה בסופו של דבר.

 2. בעיות במנגנון: מנגנון דלת פלדלת זקוק פעם בשנה לשימון באמצעות ספריי לשימון, אנא הימנעו מהטעות הנפוצה של התזת ספריי השמן על הבריחים כשהפלטות המגנות על מנגנון הדלת סגורות , הדבר יגרום להצטברות חול במנגנון ויביא לשחיקה מהירה שלו ותיווצרנה בעיות בסגירה ופתיחת הדלת. לכן כל דבר צריך לדעת לעשות וכל אחד במקצוע שלו. במידה ותזדקקו לעזרת מנעולן נשמח לעזור.

 3. מנעול תקול: הבעיה הנפוצה ביותר היא בעיות בנעילת הדלת- בעת סיבוב המפתח נבחין בקושי רב בסיבובו או לחלופין קלות רבה מידי עד שהמפתח מסתובב בקלות רבה מידי במנעול ובמצבים קיצוניים לא ניתן לנעול כלל כי השחרור רופף מידי, התקלה מעידה על מנעול שחוק. ולכן יש צורך להחליף את המנעול לחדש.
  מנעול חדש יכול להחזיק שנים במצב טוב תלוי בתדירות השימוש בו ובתנאי האקלים. לא מומלץ לתקן מנעול תקול ורצוי להחליפו מכיוון שהתיקון יחזיק מעט זמן וזה לא ישתלם לכם.

 4. חלודה במנגנון של הדלת: מקשה על פעולות הנעילה ופתיחתה של הדלת שאלו פעולות הנעשות יום יום ולכן חשוב לא להשאיר את המצב כפי שהוא. הפתרון הוא החלפה של המנגנון החלוד, לא ניתן להסיר את החלודה מהמנגנון.

  חלודה בחלקה התחתון של הדלת: כתוצאה משטיפת הרצפה וחדירה של מים לדלת נוצרת חלודה או דלת כניסה שנמצאת במגע עם הגשם ועם נזקי מזג האויר. הפתרון הוא החלפת החלק התחתון בדלת בחלק חדש שמותאם לסוגה והדגמה של דלת הפלדלת, או קיצור דלת הפלדלת.

 5. חריקת הדלת / יציאת הדלת מאיזונה וכיוונה: בעת פתיחת וסגירת הדלת אתם שומעים רעש של חריקת ושפשוף הרצפה כנראה הדלת נגררת על הרצפה מהסיבה שצירי הדלת האחראיים לסגירה ופתיחה תקינה של הדלת כנראה לא מחזיקים אותה היטב ואפשר להסיק שממשקל הדלת זה קרה או מטריקה ממושכת של הדלת לאורך שנים, 
  במידה ונוצר רעש והתנגדות בעת פתיחת וסגירת הדלת כנראה יש צורך בשימון וכיוון ואיזון הצירים, מנעולן יוכל לבצע את הטיפול הזה, אשר יעלים את הרעשים ויגרום לדלת לנוע בצורה חלקה ללא התנגדות כלל.

 

איך לשמור על דלת הכניסה מפלדה:

 • לא לטרוק את הדלת כי הטריקה יוצרת נזקים לטווח הקצר וגם לארוך זה גורם לשחיקה רבה והפגיעה נעשית בחלקים חלקים.
 • לנקות בעזרת מטלית לחה את לשונית הנעילה של הדלת.
 • מומלץ לצפות את הדלת פלדלת בציפוי נגד חלודה, במיוחד אם הדלת משמשת כדלת כניסה לדירה וחשופה ללחות, רטיבות, גשמים ופגעי טבע אחרים.
 • מעבר לשמירה על הדלת עצמה, חשוב להקפיד על התקנת מנעול בטיחותי ואיכותי אפשר לשמן אותו במידה ויודעים לעשות זאת. 


חברת חי מנעולים מונה מנעולנים מקצוענים אשר מבצעים תיקוני דלתות פלדלת במקצועיות רבה והקפדה על תיקון מקצועי והקפדה לעבור לפי התקן הדרוש ולדאוג שהבעיה לא תחזור שנית. אנו נעניק לכם מחירים נוחים והוגנים ונשמח לעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה. תיקון דלתות באופן מקצועי זה אנחנו.


 

תיקון דלתות | תיקון דלתות פלדלת | תיקון דלתות רב בריח | תיקון פלדלת | תיקון דלת פלדה | תיקון דלתות פלדה | תיקון דלת כניסה | החלפת מנעול בדלת פלדלת | החלפת מנגנון בדלת פלדלת | החלפת מנגנון נעילה בדלת פלדלת | החלפת צילינדר בדלת פלדלת | קיצור דלתות פלדלת 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר