מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן במרכז >> מנעולן בבת ים

מנעולן בבת ים

24 שעות

מנעולן בבת ים

מנעולן בבת ים מטעם חברת חי מנעולים מעניק שירותי מיגון ומנעולנות בבת ים, שירות אדיב באיכות חסרת פשרות.


צוות המנעולנים המועסק בחברת חי מנעולים הינו הצוות האיכותי ביותר הקיים בארץ, כולם מנעולנים מורשים בעלי רישיונות ותעודות. על מנת לעבוד בחברתנו צריך תעודת יושר ממשטרת ישראל, צריך וותק וניסיון מעמיק בתחום המנעולנות וכן הסמכת קורס למנעולן מורשה.

אנו מעניקים שירותי חירום 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כולל שבתות מועדים וחגים, מעבר לשירותי החירום האמינים שאנו מעניקים, חברתנו מתעסקת בשלל נושאי אבטחה מיגון ומנעולנות, החל משכפול מפתחות לרכב ועד פריצת צילינדרים מהמתוחכמים ביותר, כמו כן התקנת כספות ופריצתן בעת הצורך,תיקון דלתות בבת ים, ועבודות מקצועיות נוספות.
אנו מתחייבים להעניק שירות קשוב ומקצועי לכל תושבי בת ים והסביבה, השירות כולל מתן פתרונות רבים ממנעולנים מורשים בלבד המעניקים לך כלקוח חשוב אדיבות ואמפתיה.

 

מנעולן בבת ים

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן בבת ים באישור המשטרה

מנעולן בבת ים- תשומת לב לפרטים הקטנים

מנעולן בבת ים מחברת חי מנעולים נוהג על פי החוקים ומקפיד לוודא שהבית / הרכב שצריך לפרוץ אכן שייך ללקוח, קרו מקרים בעבר, לא בחברה שלנו כמובן בהם מנעולנים הוזמנו לפריצת רכב שהברנש טען כי לא מצא את המפתחות, המנעולן פרץ את הרכב מבלי לבקש אסמכתא, ולבסוף התברר כי זוהי הונאה, פריצת הרכב הוזמנה על ידי גנבים שכבר עזבו את המקום .
האדם שהואשם לאחר מכן היה המנעולן מכיוון שלא אימת למי שייך הרכב .
זו הסיבה שאנו בודקים ת.ז או מסמכים נוספים לכן אין לקחת זאת באופן אישי.

 

צוות המנעולנים אצלנו מורשים ומוסמכים בעלי אישור ממשטרת ישראל. ישנו פיקוח של הנהלת החברה שכל עבודה שעוברת בידיים שלנו מתבצעת לשביעות רצונם של הלקוחות. בנוסף, אנו דואגים להעשרת הידע המקצועי של צוות המנעולנים שלנו בעזרת השתלמויות שאנו מבצעים בתור חברה מעסיקה.
מנעולן בבת ים משתמש בכלי פריצה וכלי עבודה מקצועיים וחדשניים ביותר בטכנולוגיה המתקדמת בתחום.
אל תסתפקו בפחות ממנעולנים מורשים בעלי רישיון מהמדינה.

 

זמינות הוא ערך עליון - מנעולן בבת ים 24 שעות

שירותינו פרוסים לפניכם 24 שעות ביממה, בזמינות מקסימלית, מכיוון שעבודה בתחום המנעולים דורשת זמינות מיידית בתדירות גבוהה, ולפעמים הקריאות מתרחשות בשעות בלתי שגרתיות.

אנו מחזיקים בכל האישורים הנחוצים על מנת שנורשה לעסוק במקצוע המיגון והמנעולנות באופן חוקי.

חשיבות הניסיון

חשוב מאוד שבחירה במנעולן מקצועי תיעשה ע"פי שיקולים נכונים כמו בדיקת הניסיון של המנעולן המבוקש, ככל שצבר ניסיון רב יותר במהלך חייו כך העבודה תבוצע במקצועיות וזריזות רבה יותר. ככל שהמנעולן מנוסה כך הותק וצבירת הניסיון תאפשר לו לבצע עבודה מהירה ויעילה. הניסיון שגורף בעל המקצוע במהלך שנות עבודתו מאפשר לו להעניק ללקוחותיו שירות איכותי יותר. מנעולן בבת ים מקצועי במיוחד ויבצע את העבודה לשביעות רצונכם כפי שהוא נוהג לבצע יותר מעשור.

 

על זול לפעמים משלמים ביוקר


כאשר לקוח נתקל בתקלה בדלת הוא פונה למנעולנים שונים לשם קבלת הצעות מחיר, ישנם מנעולנים רבים, אך בניהם גם קיימים חובבנים אשר פחות מנוסים ומקצועיים, ולכן עבור שירותיהם הם גובים מחיר זול משמעותית ממחיר השוק, דבר המדליק נורה אדומה ובצדק, אל תזמינו אותם רק בגלל שהם זולים יותר כי דבר זה עלול להתגלות כטעות חמורה ובסופו של דבר הכי לא משתלמת. האדם הזול ההוא עלול להתגלות כאדם פלילי או מנעולן חובבן שיגרום נזק, כדאי להיזהר בדברים האלה כי בתחום זה במיוחד,  קרו מקרים שלקוחות שילמו על מחיר זול ביוקר. לא פעם שומעים על אדם זה או אחר שהזמין מנעולן לעבודה מקצועית בביתו, ונעזר בשירותיו של אדם לא מקצועי והבין שעשה טעות כאשר שום דבר לא התנהל כשורה.
​בתחום המנעולים אם לא נעזרים
 בבעל ניסיון וותק העלויות עלולות לנסוק לשמיים אחר כך.

מנעולן בבת ים בעל ניסיון רב בתחום המיגון והמנעולנות יותר מ- 10 שנות שירות ולכן מקצועי במיוחד ויודע את העבודה על בוריה.

סרטון מנעולן בבת ים:

 

קשת שירותי מנעולים מקיפים תחת קורת גג אחת

  • פריצת מנעולים לדלתות בבית, במשרד, בעסקים, בחנויות, בבנקים ועוד על ידי מנעולן בבת ים
  • מנעולן בבת ים יבצע במקצועיות שירותי החלפת צילינדרים ומנעולים מכל סוג
  • פריצת רכבים ומנעולי רכב, וכל שירותי מנעולן רכב מקצועי
  • פריצת כספות והתקנתן תבוצע במקצועיות ודיסקרטיות מלאה בידי מנעולן בבת ים


מנעולן בת ים - תגיות חיפוש: מנעולים בבת ים I פורץ מנעולים בבת ים I מנעולן בבת ים I החלפת מנעולים בבת ים I החלפת צילינדר בת ים I מנעולן רכב בבת ים I מנעולן לרכב בבת ים I מפתח לרכב בת ים I תיקון דלתות בבת ים I מתקן דלתות בבת ים I פריצת כספות בת ים I פריצת רכבים בת ים I פורץ דלתות בת ים I פתיחת דלתות בת ים I שלט לשער חשמלי בבת ים I פורץ רכבים בבת ים
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים