מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן במרכז >> מנעולן בגבעתיים

מנעולן בגבעתיים

24 שעות

מנעולן גבעתיים

לחצו לחיוג: 054-355-8887

מנעולן בגבעתיים

 

שירותי פריצה שירותי תיקון דלתות והחלפת מנעולים על ידי מנעולן בגבעתיים

המפתח אבד? המנעול נתקע? מקרים אלו נפוצים וקורים בחיי היומיום, על מנת לחזור לשגרה במהרה מומלץ להיעזר בשירותיו של מנעולן מקצועי שמספק פתרונות מהירים וטובים.

מנעולן מקצועי בגבעתיים עשוי לחלץ דיירים תקועים מחוץ לביתם, לחלץ תינוקות נעולים ברכבים או לתת שירותי תיקון דלתות והחלפת צילינדר.
כאשר מדברים על מנעולים אין ספק שמנעולי הדלת הם הסוגים הנפוצים ביותר של מנעולים אשר משמשים כל עסק, בית, מכונית או מחסן. צילינדרים נחשבים לחלק מקבוצת המנעולים.

דאגו לאבטח את ביתכם כראוי, הקפידו על תקינותה של הדלת ובדיקה האם החלונות שלכם עלולים להוות סכנת פריצה, אבטחה ברמה נמוכה היא הזמנה פתוחה לגנבים ולצרות.
מסיבה זו חברות הביטוח לא ישלמו על תביעות היכן שהנכס לא מאובטח כראו

לקבלת שירות אמין ואדיב בגבעתיים והסביבה - חייגו 24 שעות ביממה

חברת חי מנעולים מעניקה שירות מנעולן בגבעתיים. אנו נשמח להעניק לכם שירות אדיב 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע בכל הקשור לנעילות, דלתות, מנעולים, ונעשה את מירב המאמצים וההשתדלות להגיע אליכם בזמן הקצר ביותר מרגע שהזמנתם מנעולן בגבעתיים. השירות שלנו ניתן גם בשבתות ובחגים.

מנעולן בגבעתיים

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן בגבעתיים באישור המשטרה

שרותי המיגון שחברת חי מנעולים מעניקה:

 • החלפת צילינדרים בגבעתיים לדלתות פלדלת, דלתות עץ ודלתות זכוכית
 • החלפת מנעולים בגבעתיים לדלתות אלומיניום ושערים חשמליים
 • תיקון מנעולים בגבעתיים, וצילינדרים
 • פורץ רכבים בגבעתיים - מכל החברות ודגמי הרכבים
 • תיקון דלתות בגבעתיים
 • כיוון דלתות בגבעתיים
 • פריצת דלתות בגבעתיים על ידי מנעולן בגבעתיים שיהיה מנעולן מוסמך
 • פורץ מנעולים בגבעתיים, מנעולן בגבעתיים
 • קידוד, שכפול והתאמת מפתח חדש לרכבים בגבעתיים
 • החלפת והתקנת ידיות בהלה וכן החלפת מחזירי שמן.
 • פריצת כספות בגבעתיים.
 

שירותי מנעולנות צוות חי מנעולים בגבעתיים

 

 

נותרתם נעולים מחוץ לבית או לרכב?
חברת חי מנעולים מעניקה שירותי מנעולנות ומיגון בגבעתיים
 והסביבה ומקפידה על מתן שירות מקצועי וזריז ללא הסבת נזק.


מנעולן בגבעתיים מספק שירותי פריצת מנעולים והחלפת מנעולים בגבעתיים למגזר הפרטי והעסקי והן לרכבים, אנו מספקים מענה נהדר לבעיות נעילה ומיגון הנכס.

המונח פורץ מנעולים גבעתיים הינו מונח מבוקש במיוחד עבור המחפשים מנעולן בגבעתיים, חברתנו חי מנעולים מספקת שירותי פריצה בעזרת פורץ מנעולים בגבעתיים שיגיע אליכם מיידית ויבצע את העבודה הנחוצה. שירות אמין ומקצועי.


מנעולן בגבעתיים הוא פתרון לכל בעיה


ישנו מגוון אדיר של סוגי תקלות שמתגלות בדלתות שונות מחברות שונות, מנעולני הצוות שלנו יודעים כיצד לפתור כל בעיה בכל דלת בהצלחה רבה, וזאת הודות לניסיון שצברנו במשך שנות עבודתנו. תקלות שונות בדלתות פלדלת יכולות להופיע באופן פתאומי בזמנים הכי לא צפויים, לדוגמא בדיוק כאשר חוזרים הבייתה מאוחר מהעבודה והמפתח לא פותח את הדלת, או שהמפתח אבד בדיוק ברגע שהכי חשוב להיכנס הבייתה.
במקרים אלו חשוב מאוד לנשום עמוק ולהימנע ממאבקים עם הדלת והמפתח בכדי לא לגרום נזק גדול הרבה יותר למנעול או לדלת.

 

מנעולן מצוות חי מנעולים יוכלו להגיע אליכם באופן מיידי ויאבחנו את התקלה בדלת במהירות וכך תוכלו לפתוח את הדלת מיידית תיקון דלתות בגבעתיים מתרחש בתדירות גבוהה בשל שימוש בדלתות ישנות. שירות פריצת מנעולים בגבעתיים הינו שירות בלתי נפרד מתפקידנו כמנעולנים מקצועיים בגבעתיים, חשוב לזכור, כאשר אתם ניגשים להזמין מנעולן, חשוב שתוודאו שפריצת המנעול תתבצע באופן המקובל-ללא הסבת נזק לדלת עצמה, אלא לצילינדר בלבד, וכך תוכלו לשמור שהדלת תיפרץ ללא נזק.

בנוסף, תפקידו של מנעולן בגבעתיים הוא לאתר את התקלה ולתקן אותה באופן הפשוט ביותר, כלומר, להשתדל שלא להחליף חלקים שניתן לתקן בדלת. באופן כזה, בעזרת הניסיון והידע הרב ניתן לחסוך כספים רבים.

 


מחיר החלפת מנעולים בגבעתיים


לאחר סיום עבודת פריצת המנעול, המנעולן יחליף את המנעול שנקדח למנעול חלופי חדש שאתם תבחרו.

כמו כל מוצר אחר (מקרר, נעליים) גם במנעולים ישנם הבדלים באיכות ובעלות.

אתם בוודאי שאלתם את עצמכם- כאשר המנעולן מחליף מנעול, האם הוא בוחר מנעול שיתאים לדלת שלכם? בכמה יסתכמו העלויות בעבור החלפת מנעול לדלת פלדלת? וכיצד המחיר תלוי בלקוחות?

התשובה היא פשוטה - לכל דלת פלדלת קיימים מספר דגמים של צילינדרים שמתאימים לה. ההבדל בין מנעול אחד לשני מסתכם ברמת המיגון של הצילינדר וכן באחריות שתינתן על כל צילינדר. ובהתאם לכך המחיר.

אז, כמה עולה להחליף מנעול צילינדר?- מנעולים מחברות מובילות כמו "רב בריח" ו"מולטילוק" יהיו יקרים יותר מאשר מנעולים מחברות פשוטות כמו "מגנום" או "אלבא". כמובן שעלותם של מנעולים איכותיים יותר יהיו גבוהים יותר.
על כן, החלפת מנעול בגבעתיים תתבצע בהתאם להנחיות הלקוח ולתקציבו. וזמן האחריות של המנעול החדש יגזר מסוג המנעול הנבחר, בוודאי שאם תרכשו מנעולים יקרים יותר סביר להניח שלא תתקלו בתקלות ולכן תהיה האחריות ארוכת טווח רחב יותר מאשר מנעולים זולים ופשוטים יותר שמחזיקים לרוב פחות זמן.

לסיכום, עלות החלפת מנעולים בגבעתיים, תלויה מאוד בבחירת הלקוח, אנו מגיעים עם מספר סוגים, מציגם לכם כל צילינדר עם יתרונותיו וחסרונותיו, ואתם בוחרים מהמבחר הרחב בהתאם לרמת המיגון הנדרשת וליכולת שלכם.

 

 

מנעולן בגבעתיים לבתי עסק


בעלי עסקים רבים מחזיקים מנעולים חשמליים או אינטרקום בדלת הכניסה לעסק ומרגישים ממוגנים במיוחד, אל עם זאת, חוששים ממקרה שדווקא כשהם יהיו לחוצים במיוחד להיכנס לעסק שלהם בבוקר, פתאום המנעול החשמלי לא יעבוד או האינטרקום יתקלקל. 
במקרה חירום שכזה חשוב לבחון את זמן הגעתו של מנעולן מגבעתיים שיגיע על מנת לפרוץ את דלת העסק בהצלחה ולתקן את המנעול החשמלי או האינטרקום התקול וכך לאפשר לעסק חזרה לשגרה וקבלה של לקוחות.
פורץ מנעולים בגבעתיים, זה לא רק מנעולן שמגיע לפרוץ דלתות ובזה נגמר העיניין. שכן, כאשר אתם מזמינים פורץ לבית העסק בגבעתיים כדאי שתוודאו שאכן מדובר באדם מספיק מקצועי שיעשה את העבודה. העבודה צריכה להיעשות באופן שלא יסב נזק לדלת עצמה.

לכן, כאשר אתם מזמינים לבית העסק פורץ מנעולים בגבעתיים, אנו ממליצים לכם לוודא שהמנעולן הוא אכן פורץ מקצועי, אמין וכמובן מורשה.
בנוסף, חברת חי מנעולים
 מתמחה גם במחזירי דלת, משאבה רצפתית לדלת זכוכית, דלתות אש, וצרכים מיוחדים הפונים לבעלי עסקים. תוכלו לפנות אלינו בכל שעה ונוכל לתת לכם הצעת מחיר ולהגיע בהקדם. מקצועיות מובטחת.

 

צוות המנעולנים של חי מנעולים בגבעתיים:

בחברתנו מועסקים אך ורק מנעולנים מוסמכים בעלי ניסיון רב שנים בתחום המנעולנות.
אנו מחזיקים בכלי העבודה וכלי הפריצה המתקדמים בשוק, בציוד הטכנולוגי החדיש ביותר וזאת על מנת לספק לכם, הלקוחות, את השירות הטוב ביותר בזריזות האפשרית וביעילות המירבית.
הדרך הפשוטה והמהירה ביותר לפריצת מנעול היא לחכות לפורץ מנעולים מקצועי כדוגמאת מנעולן בגבעתיים.
במידה ותנסו לבצע זאת בעצמכם או לבקש כטובה מאדם שלא מוסמך לכך, העניין עלול לגרום לנזק חמור יותר ועלות התיקון של הנזק תהיה גבוהה יותר מאשר להזמין מנעולן בגבעתיים מלכתחילה.
כאשר אתם מזמינים שירות מנעולים לביתכם חשוב להזמין מנעולן בגבעתיים ולא מעיר רחוקה, וכן חשוב שיהיה מחברה מקצועית ורצינית שיש עליה המלצות באתרי האינטרנט ולא השמצות. אפשרות נוספת היא להתייעץ עם קרובי משפחה או שכנים וחברים.
מנעולן גבעתיים - תגיות חיפוש: מנעולים בגבעתיים I פורץ מנעולים בגבעתיים I מנעולן בגבעתיים I החלפת מנעולים בגבעתיים I החלפת צילינדר גבעתיים I מנעולן רכב בגבעתיים I מנעולן לרכב בגבעתיים I מפתח לרכב גבעתיים I תיקון דלתות גבעתיים I מתקן דלתות בגבעתיים I פריצת כספות גבעתיים I פריצת רכבים גבעתיים I פורץ דלתות גבעתיים I פתיחת דלתות גבעתיים I שלט לשער חשמלי בגבעתיים
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים