מנעולן בגבעתיים - חי מנעולים מקצוען והוגן החל מ- 99 ש"ח : 054-355-8887
 
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן במרכז >> מנעולן בגבעתיים

מנעולן בגבעתיים

לחצו לחיוג: 054-355-8887

שירותי פריצה שירותי תיקון דלתות והחלפת מנעולים על ידי מנעולן בגבעתיים

המפתח אבד? המנעול נתקע? מקרים אלו נפוצים וקורים בחיי היומיום, על מנת לחזור לשגרה במהרה מומלץ להיעזר בשירותיו של מנעולן מקצועי שמספק פתרונות מהירים וטובים.

מנעולן מקצועי בגבעתיים עשוי לחלץ דיירים תקועים מחוץ לביתם, לחלץ תינוקות נעולים ברכבים או לתת שירותי תיקון דלתות והחלפת צילינדר.
כאשר מדברים על מנעולים אין ספק שמנעולי הדלת הם הסוגים הנפוצים ביותר של מנעולים אשר משמשים כל עסק, בית, מכונית או מחסן. צילינדרים נחשבים לחלק מקבוצת המנעולים.

דאגו לאבטח את ביתכם כראוי, הקפידו על תקינותה של הדלת ובדיקה האם החלונות שלכם עלולים להוות סכנת פריצה, אבטחה ברמה נמוכה היא הזמנה פתוחה לגנבים ולצרות.
מסיבה זו חברות הביטוח לא ישלמו על תביעות היכן שהנכס לא מאובטח כראו

לקבלת שירות אמין ואדיב בגבעתיים והסביבה - חייגו 24 שעות ביממה

חברת חי מנעולים מעניקה שירות מנעולן בגבעתיים. אנו נשמח להעניק לכם שירות אדיב 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע בכל הקשור לנעילות, דלתות, מנעולים, ונעשה את מירב המאמצים וההשתדלות להגיע אליכם בזמן הקצר ביותר מרגע שהזמנתם מנעולן בגבעתיים. השירות שלנו ניתן גם בשבתות ובחגים.

מנעולן בגבעתיים

חייגו: 054-355-8887
ותוכלו להזמין שירות מנעולן בגבעתיים באישור המשטרה

שרותי המיגון שחברת חי מנעולים מעניקה:

 • החלפת צילינדרים בגבעתיים לדלתות פלדלת, דלתות עץ ודלתות זכוכית
 • החלפת מנעולים בגבעתיים לדלתות אלומיניום ושערים חשמליים
 • תיקון מנעולים בגבעתיים, וצילינדרים
 • פורץ רכבים בגבעתיים - מכל החברות ודגמי הרכבים
 • תיקון דלתות בגבעתיים
 • כיוון דלתות בגבעתיים
 • פריצת דלתות בגבעתיים על ידי מנעולן בגבעתיים שיהיה מנעולן מוסמך
 • פורץ מנעולים בגבעתיים, מנעולן בגבעתיים
 • קידוד, שכפול והתאמת מפתח חדש לרכבים בגבעתיים
 • החלפת והתקנת ידיות בהלה וכן החלפת מחזירי שמן.
 • פריצת כספות בגבעתיים.
 

שירותי מנעולנות צוות חי מנעולים בגבעתיים

 

נותרתם נעולים מחוץ לבית או לרכב?
חברת חי מנעולים מעניקה שירותי מנעולנות ומיגון בגבעתיים והסביבה ומקפידה על מתן שירות מקצועי וזריז ללא הסבת נזק.


מנעולן בגבעתיים מספק שירותי פריצת מנעולים והחלפת מנעולים בגבעתיים למגזר הפרטי והעסקי והן לרכבים, אנו מספקים מענה נהדר לבעיות נעילה ומיגון הנכס.

המונח פורץ מנעולים גבעתיים הינו מונח מבוקש במיוחד עבור המחפשים מנעולן בגבעתיים, חברתנו חי מנעולים מספקת שירותי פריצה בעזרת פורץ מנעולים בגבעתיים שיגיע אליכם מיידית ויבצע את העבודה הנחוצה. שירות אמין ומקצועי.


 

מנעולן בגבעתיים הוא פתרון לכל בעיה

שנו מגוון אדיר של סוגי תקלות שמתגלות בדלתות שונות מחברות שונות, מנעולני הצוות שלנו יודעים כיצד לפתור כל בעיה בכל דלת בהצלחה רבה, וזאת הודות לניסיון שצברנו במשך שנות עבודתנו. תקלות שונות בדלתות פלדלת יכולות להופיע באופן פתאומי בזמנים הכי לא צפויים, לדוגמא בדיוק כאשר חוזרים הבייתה מאוחר מהעבודה והמפתח לא פותח את הדלת, או שהמפתח אבד בדיוק ברגע שהכי חשוב להיכנס הבייתה.
במקרים אלו חשוב מאוד לנשום עמוק ולהימנע ממאבקים עם הדלת והמפתח בכדי לא לגרום נזק גדול הרבה יותר למנעול או לדלת.

 

מנעולן יוכל להגיע אליכם באופן מיידי ויאבחנו את התקלה בדלת במהירות וכך תוכלו לפתוח את הדלת מיידית תיקון דלתות בגבעתיים מתרחש בתדירות גבוהה בשל שימוש בדלתות ישנות.
שירות פריצת מנעולים בגבעתיים הינו שירות בלתי נפרד מתפקידנו כמנעולנים מקצועיים בגבעתיים, חשוב לזכור, כאשר אתם ניגשים להזמין מנעולן, חשוב שתוודאו שפריצת המנעול תתבצע באופן המקובל- ללא הסבת נזק לדלת עצמה, אלא לצילינדר בלבד, וכך תוכלו לשמור שהדלת תיפרץ ללא נזק.

בנוסף, תפקידו של מנעולן בגבעתיים הוא לאתר את התקלה ולתקן אותה באופן הפשוט ביותר, כלומר, להשתדל שלא להחליף חלקים שניתן לתקן בדלת. באופן כזה, בעזרת הניסיון והידע הרב ניתן לחסוך כספים רבים.

 


מחיר החלפת מנעולים בגבעתיים

לאחר סיום עבודת פריצת המנעול, המנעולן יחליף את המנעול שנקדח למנעול חלופי חדש שאתם תבחרו.

כמו כל מוצר אחר (מקרר, נעליים) גם במנעולים ישנם הבדלים באיכות ובעלות.

אתם בוודאי שאלתם את עצמכם- כאשר המנעולן מחליף מנעול, האם הוא בוחר מנעול שיתאים לדלת שלכם? בכמה יסתכמו העלויות בעבור החלפת מנעול לדלת פלדלת? וכיצד המחיר תלוי בלקוחות?

התשובה היא פשוטה - לכל דלת פלדלת קיימים מספר דגמים של צילינדרים שמתאימים לה. ההבדל בין מנעול אחד לשני מסתכם ברמת המיגון של הצילינדר וכן באחריות שתינתן על כל צילינדר. ובהתאם לכך המחיר.

אז, כמה עולה להחליף מנעול צילינדר?- מנעולים מחברות מובילות כמו "רב בריח" ו"מולטילוק" יהיו יקרים יותר מאשר מנעולים מחברות פשוטות כמו "מגנום" או "אלבא". כמובן שעלותם של מנעולים איכותיים יותר יהיו גבוהים יותר.
על כן, החלפת מנעול בגבעתיים תתבצע בהתאם להנחיות הלקוח ולתקציבו. וזמן האחריות של המנעול החדש יגזר מסוג המנעול הנבחר, בוודאי שאם תרכשו מנעולים יקרים יותר סביר להניח שלא תתקלו בתקלות ולכן תהיה האחריות ארוכת טווח רחב יותר מאשר מנעולים זולים ופשוטים יותר שמחזיקים לרוב פחות זמן.

לסיכום, עלות החלפת מנעולים בגבעתיים, תלויה מאוד בבחירת הלקוח, אנו מגיעים עם מספר סוגים, מציגם לכם כל צילינדר עם יתרונותיו וחסרונותיו, ואתם בוחרים מהמבחר הרחב בהתאם לרמת המיגון הנדרשת וליכולת שלכם.

 

מנעולן בגבעתיים לבתי עסק

בעלי עסקים רבים מחזיקים מנעולים חשמליים או אינטרקום בדלת הכניסה לעסק ומרגישים ממוגנים במיוחד, אל עם זאת, חוששים ממקרה שדווקא כשהם יהיו לחוצים במיוחד להיכנס לעסק שלהם בבוקר, פתאום המנעול החשמלי לא יעבוד או האינטרקום יתקלקל. 
במקרה חירום שכזה חשוב לבחון את זמן הגעתו של מנעולן מגבעתיים שיגיע על מנת לפרוץ את דלת העסק בהצלחה ולתקן את המנעול החשמלי או האינטרקום התקול וכך לאפשר לעסק חזרה לשגרה וקבלה של לקוחות.
פורץ מנעולים בגבעתיים, זה לא רק מנעולן שמגיע לפרוץ דלתות ובזה נגמר העיניין. שכן, כאשר אתם מזמינים פורץ לבית העסק בגבעתיים כדאי שתוודאו שאכן מדובר באדם מספיק מקצועי שיעשה את העבודה. העבודה צריכה להיעשות באופן שלא יסב נזק לדלת עצמה.

לכן, כאשר אתם מזמינים לבית העסק פורץ מנעולים בגבעתיים, אנו ממליצים לכם לוודא שהמנעולן הוא אכן פורץ מקצועי, אמין וכמובן מורשה.
בנוסף, חברת חי מנעולים מתמחה גם במחזירי דלת, משאבה רצפתית לדלת זכוכית, דלתות אש, וצרכים מיוחדים הפונים לבעלי עסקים. תוכלו לפנות אלינו בכל שעה ונוכל לתת לכם הצעת מחיר ולהגיע בהקדם. מקצועיות מובטחת.


כאשר אתם מזמינים מנעולן בגבעתיים, מומלץ לוודא שהמנעולן הוא אכן פורץ מקצועי או מנעולן מורשה ואמין.
לאחר הזמנת שירות מנעולן לביתכם או לבית העסק שלכם חשוב לבחור במנעולן בגבעתיים ולא במנעולן מעיר רחוקה, וחשוב לוודא שיהיה מחברה מקצועית ורצינית בעלת המלצות באתרי האינטרנט. אפשרות נוספת היא להתייעץ עם משפחה וחברים.
קריאה למנעולן תוזמן לרוב לאחר אובדן מפתח או תקלה בדלת והצורך בתיקון שלה. 

 

שירותי מנעולנות בגבעתיים באופן מקצועי ואמין

שירותי מנעולנות ברמה גבוהה ביותר - עבודה איכותית, מקצועית שמתבצעת במהירות.
מספר סיבות מדוע לבחור דווקא בחברת חי מנעולים ולמה ברגע האמת תהיו חייבים להזמין את השירותים שלנו:
כל שירותי המנעולנות בגבעתיים - פריצת דלתות בגבעתיים, תיקון דלתות בגבעתיים, קיצור דלתות ממ"ד בגבעתיים, תיקון דלתות זכוכית בגבעתיים, החלפת מנעולים בגבעתיים, פריצת רכבים בגבעתיים וכל שירות שנוגע לדלתות ולמנעולים.
ניסיון וותק - לא משנה באיזו בעיה נתקלתם תדעו שנוכל לפתור את הבעיה באופן מקצועי ומהיר ללא נזק. אנו מספקים שירותי מנעולן כ- 14 שנים ובשל כך אנו בעלי ידע רב וניסיון בפתירת כל בעיה בדלת במהירות ויעילות.

שירותי מנעולן 24/7 - אתם צריכים מיידית החלפת מנעול בשעה לא שגרתית? מפתח הרכב אבד בשבת או בחג ואתם לא יכולים לפתוח את הרכב בעצמכם? הסירו דאגה מליבכם, השירותים שלנו ניתנים 24 שעות ביממה ונשמח לספק לכם שירות ביעילות ומקצועיות.
בערים- גבעתיים ובמיוחד תל אביב קיימת צפיפות רבה וקיימים לקוחות רבים אשר זקוקים למנעולן מסיבות כאלה ואחרות , גם אם מדובר בלקוח פרטי או בעסק הדבר דורש מאיתנו זמינות רבה והגעה מיידית למקום. מסיבה זו אנו זמינים בשבילך 24 שעות ביממה.


 

צוות המנעולנים של חי מנעולים בגבעתיים:

בחברתנו מועסקים אך ורק מנעולנים מוסמכים בעלי ניסיון רב שנים בתחום המנעולנות.
אנו מחזיקים בכלי העבודה וכלי הפריצה המתקדמים בשוק, בציוד הטכנולוגי החדיש ביותר וזאת על מנת לספק לכם, הלקוחות, את השירות הטוב ביותר בזריזות האפשרית וביעילות המירבית.

הדרך הפשוטה והמהירה ביותר לפריצת מנעול היא לחכות לפורץ מנעולים מקצועי כדוגמאת מנעולן בגבעתיים.
במידה ותנסו לבצע זאת בעצמכם או לבקש כטובה מאדם שלא מוסמך לכך, העניין עלול לגרום לנזק חמור יותר ועלות התיקון של הנזק תהיה גבוהה יותר מאשר להזמין מנעולן בגבעתיים מלכתחילה.

כאשר אתם מזמינים שירות מנעולים לביתכם חשוב להזמין מנעולן בגבעתיים ולא מעיר רחוקה, וכן חשוב שיהיה מחברה מקצועית ורצינית שיש עליה המלצות באתרי האינטרנט ולא השמצות. אפשרות נוספת היא להתייעץ עם קרובי משפחה או שכנים וחברים.


 

מנעולנים בגבעתיים :

אם חשובה לך הגעה מהירה בחרת בחברה הנכונה, אנו מגיעים במהירות רבה לכל מקום, בכל שעה. גם אם נתקעת מחוץ לרכב או לדירה נוכל להגיע במהירות ולפתור את הבעיה באותו הרגע.
מנעולן בגבעתיים יגיע אליכם עם כלי העבודה כלי פריצה וציוד מקצועי כדי לפתור עבורכם את הבעיה באופן מקצועי במהירות ללא נזק.

אנו מתחייבים לפעול באופן מהיר ומקצועי ולדאוג לביטחון שלך ושל בני ביתך, חשוב לבחור במנעולן מקצועי מורשה ואמין שמכיר היטב את עבודתו ושיש לו שנות ניסיון רבות שניתן לסמוך עליו. החלפת מנעולים זו לא עבודה שכדאי לתת לכל אחד לבצע עבורך גם אם המחיר זול משמעותית. 

 

מנעולן בגבעתיים מספק פתרונות יעילים ומהירים. צור איתנו קשר ונשמח לסייע לך במהירות!

סוג תיקון דלת הנפוץ ביותר הוא כיוון הדלת, תיקון דלתות מקצועי נעשה אך ורק על ידי מנעולן בגבעתיים שהינו מקצועי, בעל ותק וניסיון. מנעולן בגבעתיים מספק שירותי מנעולנות מקיפים הכוללים תיקון דלתות מקצועי ברמה מתקדמת וחכמה , התיקון יכול לחסוך לכם מאות שקלים ומאפשר לכם לקבל תיקון דלתות יצירתי וחכם במינימום הוצאות ומקסימום איכות בביצוע ללא תקלות חוזרו ונשנות.

צרו קשר 24/7 בנושא שירותי מנעולנות בגבעתיים ותיהנו מהמחירים הטובים ביותר, ממקצועיות וזמן הגעה מקסימלי!

 


מנעולן גבעתיים - תגיות חיפוש: מנעולים בגבעתיים I פורץ מנעולים בגבעתיים I מנעולן בגבעתיים I החלפת מנעולים בגבעתיים I החלפת צילינדר גבעתיים I מנעולן רכב בגבעתיים I מנעולן לרכב בגבעתיים I מפתח לרכב גבעתיים I תיקון דלתות גבעתיים I מתקן דלתות בגבעתיים I פריצת כספות גבעתיים I פריצת רכבים גבעתיים I פורץ דלתות גבעתיים I פתיחת דלתות גבעתיים I שלט לשער חשמלי בגבעתיים
 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר