מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> איזורי שירות >> מנעולן במרכז >> מנעולן בפתח תקווה

מנעולן בפתח תקווה

24 שעות


מחפשים מנעולן בפתח תקווה? הגעתם למקום הנכון!

חברת חי מנעולים מספקת שירות מהיר ומקצועי לכל סוגי הדלתות והמנעולים. ישנם הרבה סיטואציות ומקרים בתחום המנעולנות המצריכים מבעל המקצוע להיות מקצוען ולא חובבן. אדם מקצועי ומוסמך יגיע לכל קריאה עם כלים ייעודיים ומיוחדים לאותו מנעול ולא ישתמש בציוד מיושן שאבד עליו הקלח.
ישנם מנעולנים שיעשו עבודה שנקראת בלשון העם "חאפרית" וזוהי עבודה שתדרוש מכם ככל הנראה לחזור על זה שוב ולהוציא עוד כסף כדי לטפל בבעיה, אך לא אצלנו. אנו חי מנעולים מעמידים לרשותכם צוות מקצועי וותיק ומיומן הבקיא בכל סוגי המנעולים.

מנעולן בפתח תקווה

חייגו: 054-355-8887

ותוכלו להזמין שירות מנעולן בפתח תקווה באישור המשטרה

אנו יודעים שהיום שלכם הוא לחוץ, הוא מלא בכל כך הרבה פגישות ועבודה ולימודים ואין לכם זמן לנשום. ורק זה היה חסר עכשיו שתזדקקו לפורץ מנעולים ובאמת שאין לכם זמן. אנחנו יודעים ומבינים. לכן אנו חי מנעולים מתחייבים לכם שאנו נקבל את קריאתכם ונעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בכל שעה ובכל תנאי מזג אוויר נגיע במהירות מיידית לביתכם או לכל מקום בו תזדקקו לנו ונעניק לכם שירות מקצועי לשביעות רצונכם.
מנעולן בפ"ת או פורץ מנעולים בפתח תקווה שלנו יגיעו אליכם תוך מספר דקות יפרצו את הדלת או הרכב שלכם, לאחר מכן יחליפו לכם מנעולים ותוכלו להמשיך את היום. זה לא יגזול מכם יותר מכמה דקות עיכוב. הכל כדי שלא לפגוע לכם בשגרת היום. אנחנו כאן בשבילכם.

החלפת מנעולים בפתח תקווה VS החלפת צילינדר בפתח תקווה

החלפת מנעולים היא המילה הכוללת להחלפת צילינדר. כלומר, החלפת מנעולים הינה מילה כללית.
צילינדר הוא החלק הקטן של המנעול, ברוב המקרים ניתן להחליף אך ורק את הצילינדר, ולא חייב להחליף את כל המנעול.
כל הנושא מקיף הקשור למנעולים הוא נושא קשה מסובך ורגיש ולא כל אחד יכול לעסוק בתחום זה.
מנעולן בפתח תקווה מספק שירות בכל ערי המרכז והחלפת מנעולים בפתח תקווה היא נתח גדול מעבודתנו.

כאשר יש צורך בשירות של מנעולן בפתח תקווה חשוב מאד לשאול אותו מראש בשיחת הטלפון האם הוא עוסק בתחום החלפת מנעולים בפתח תקווה מכיוון שיש שלל נושאים בנושא המנעולנות. ישנם מנעולנים במרכז, למשל שלא מספקים השירותי מנעולנות רכב או מנעולנות לכספות, ואנו אכן מספקים כל שלל תחומים אלו ואף במקצועיות רבה.

איך לבחור מנעולן לשם החלפת מנעולים בפתח תקווה?

בניגוד לאנשי מקצוע אחרים, חשוב מאד לוודא פרט מסוים עם מנעולן שאיתו יוצרים קשר- הימצאות תעודת מנעולן מורשה לעבודה בתחום מיגון ומנעולנות מטעם משטרת ישראל. לא ניתן ולא מקובל להציע שירותי מנעולנות ללא אישור מנעולן מורשה וחשוב להקפיד לראות את התעודה בין אם בתאר ובין אם בכיסו של המנעולן.
פעולת החלפת מנעול פירושה החלפת מנגנון הנעילה של הדלת, המנעול הגדול שתופס נפח רחב בדלת, ולעומת זאת כאשר מדברים על החלפת צילינדר מדובר על החלק הקטן הנמצא בתוך הצילינדר, במידה ומחליפים אותו המפתח ישתנה למפתח חדש, מגיעים חמישה מפתחות באריזה לרוב, ישנם גם אריזות של צילינדרים שמגיעים איתם רק שלושה מפתחות.

 

תיקון דלתות בפתח תקווה:

אנו מספקים שירותי מיגון ומנעולנות מקיפים 24 שעות ביממה ונוכל לייעץ בנוגע לכל הבעיות בדלת כולל בעיות נעילה נדירות, ולכל מצב חירום הקשור לדלתות. מנעולן בפתח תקווה מתמחה בתיקון כל סוגי הדלתות ומכיר היטב את כל הצילינדרים ומנגנוני הנעילה המסובכים והפשוטים של מולטילוק , רב בריח וחברות נוספות. אנו מספקים שלל שירותים לסיוע מלבד תיקון דלתות בפתח תקווה.
שירות תיקון דלתות בפתח תקווה מתבצע על ידי מנעולן בפתח תקווה גם בשעות הלילה, שבתות וחגים.

אנו גאים ביכולתנו לספק בעזרת מנעולן מוסמך שירותי מנעולנות מלאים לרכבים ובתים ברחבי פתח תקווה במשך שנים רבות.
אנו דוגלים במצויינות ולכן כל המנעולנים המועסקים בחברתנו הינם מנעולנים מורשים באישור משטרת ישראל תחת פיקוחינו המתמיד והעשרת הידע והמקצועיות שלהם על ידי השתלמויות מטעמנו באופן סדיר.
בנוסף בעקבות דרישתנו למצויינות אנו מתקינים אך ורק חלקים מקוריים בעלי תקן ואישורים. אנחנו לא מתעסקים בצילינדרים "חד פעמיים" המתקלקלים תוך חודש, ואז שוב נוצר צורך להחליף צילינדר.
אנחנו מאוד אמינים ומעניקים אחריות עבור כל עבודה שביצענו ועומדים בכך בהצלחה רבה זה שנים, ולכן אנו מצליחים. 
המחירים שאנו מעניקים הינם מחירים משתלמים ונוחים עד מאוד. אנו אמינים והוגנים.
אנו מתמחים בפריצת מנעולים, החלפתם, פריצת רכבים ושירותי מנעולנות רבים ומקיפים שנפרט בהמשך.

 

 

זמינות בפתח תקווה יותר מכל דבר אחר

מנעולן זהו מקצוע שזקוקים לו בכל שעה, כל דייר בסופו של דבר ימצא את עצמו לפחות פעם אחת בחייו מזמין מנעולן מסיבות שונות ובשעות לא שגרתיות לעיתים. 
אנו עומדים לרשותכם 24/7 ולנו את כל האישורים הנחוצים על מנת לעסוק במקצוע המיגון והמנעולנות באופן חוקי.

מנעולן, בהשוואה לנותני שירות במקצועות אחרים, הוא איש מקצוע בעל זמינות מקסימלית כי הדרישה בשוק יצרה מצב כזה, כך שאם נתקעת דווקא ב3 לפנות בוקר יהיה פתרון, ויגיעו לחלץ אותך, ולא תאלץ לחפש מקום חלופי להעביר בו את יתרת הלילה. מנעולן בפתח תקווה יגיע במהירות ויפרוץ עבורך את הדלת בזריזות ותוכל להיכנס בשלווה ונחת הבייתה.

 

חשיבות הניסיון בפתח תקווה

אם הגעתם למצב בו אתם זקוקים לשירותי מנעולנות מקצועיים חשוב מאוד שתבחרו במנעולן בעל ניסיון רב, ככל שצבר יותר ניסיון הוא יבצע את העבודה במקצועיות וזריזות רבה יותר. 
הרי ברור שבכל תחום הניסיון שצבר בעל המקצוע יאפשר לו להעניק לכם שירותים איכותיים וטובים הרבה יותר.
אז מדוע הניסיון הוא פרמטר מאוד חשוב וקריטי בבחירת המנעולן?
בדומה לתחומים אחרים בחיי היום יום שלנו, כאשר ניצבים בפני בחירת בעל מקצוע, אחד הפרמטרים שצריך לבדוק הוא הניסיון והוותק של בעל המקצוע. כאשר מדברים על עולם המנעולים חשיבות הבדיקה הינה קריטית לא רק לגביי אם יווצר נזק בדלת אלא לגביי האחריות שתינתן, שמא בעל המקצוע חובבן ולא יעמוד בהתחייבות של האחריות או לחלופין מכיוון שאין לו ניסיון בתחום הוא לא ידע לפתור את התקלה ויגבה דמי שירות רגילים ויסתלק משם ואתם תישארו עם התקלה ועם פחות שטר בכיס.
ככל שהמנעולן ותיק ומנוסה יותר כך הוא צבר ניסיון המאפשר לו ביצוע פריצה או עבודה אחרת במהירות ויעילות.
במקרה שאתם קמים בבוקר וזקוקים להגיע בדחיפות לעבודה אך הרכב נעול ואתם זקוקים לפריצת רכב, העדיפו לשכור את שירותיו של מנעולן מקצועי ובעל ותק שיכיר היטב את כל סוגי המכוניות וידע להתאים במהירות את סוג הפריצה הנדרש ויבצע זאת תוך מספר שניות.
או במקרה נוסף שבו גורם המהירות הינו קריטי הוא- דלת הכניסה לבית נעולה ובבית תקוע ילד קטן והיסטרי, אם תזמינו מנעולן חובבן יקח לו שעתיים לנסות לפתוח ובינתיים הילד יקבל חרדות. הזמן פה הוא קריטי והניסיון שווה חיסכון בזמן יקר.

 

על זול לפעמים משלמים ביוקר בפתח תקווה

פעמים רבות לקוחות פונים למנעולנים שונים ומקבלים המון הצעות מחיר, ישנם המון מנעולנים בשוק, וישנם גם חובבנים שגובים עבור שירותיהם מחיר זול כי הם פחות מנוסים ומקצועיים ורק רוצים ללמוד ולצבור ניסיון, אל תיקחו אותם על הגב שלכם.. אל תזמינו אותם רק בשל העובדה שהם גובים מחירים נמוכים יותר עבור שירותי המנעולנות כי דבר זה עלול להתגלות כטעות חמורה. בתחום זה, פעמים רבות קרה שלקוחות שילמו על מחיר זול ביוקר.
מנעולן שדורש מחיר זול באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק הינו לרוב מנעולן חובבן או במקרה הגרוע גורם פלילי שרק רוצה להגיע לבתים ולקבל אינפורמציה למעשה פלילי. 
לכן, אל תבחרו את המנעולן רק לפי המחיר שהוא דורש, בידקו פרמטרים של תעודות רישיון, של מקצועיות והוכחה שהינו בעל ניסיון רב שנים, וכמה שיותר, יותר טוב.

 

קשת שירותי מנעולים מקיפים בפתח תקווה תחת קורת גג אחת

  1. פריצת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות בבית במשרד בעסקים בחנויות במפעלים בבנקים ועוד
  2. החלפת צילינדרים ומנעולים בפתח תקווה מכל סוג ע"י מנעולן בפתח תקווה
  3. פריצת רכבים ומנעולי רכב, ושירותי מנעולן רכב מתקדמים ומקצועיים.
  4. פריצת כספות, והתקנתן בידי מנעולן בפתח תקווהמנעולן פתח תקווה - תגיות חיפוש: מנעולים בפתח תקווה I פורץ מנעולים בפתח תקווה I מנעולן בפתח תקווה I החלפת מנעולים בפתח תקווה I החלפת צילינדר פתח תקווה I מנעולן רכב בפתח תקווה I מנעולן לרכב בפתח תקווה I מפתח לרכב פתח תקווה I תיקון דלתות פתח תקווה I מתקן דלתות בפתח תקווה I פריצת כספות פתח תקווה I פריצת רכבים פתח תקווה I פורץ דלתות פתח תקווה I פתיחת דלתות פתח תקווה | מנעולנים בפתח תקווה | פורץ דלתות בפתח תקווה | מנעולן 24 שעות בפתח תקווה מנעולן רכב בפתח תקווה
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים