פורץ כספות בתל אביב | שירות מקצועי ומהיר | 054-355-8887
 
דף הבית >> פורץ מנעולים במרכז >> פורץ כספות בתל אביב
פורץ כספות בתל אביב
 

הכספת שלכם לא נפתחת? לא זוכרים את הקוד?

למרות שכספת נתפסת חזקה ומאסיבית וכבלתי ניתנת לפריצה, היא דווקא כן ניתנת לפריצה כשצריך, כמו כל מנעול ודלת.
במקרים מסוימים אין ברירה וחייב לפרוץ את הכספת לדוגמא במקרי אובדן מפתח הכספת או אובדן הכרטיס המגנטי, כרטיס הכספת שחוק ומשופשף, או כאשר לא זוכרים את קוד הקומבינציה של הכספת.
מאחר ואתם צריכים פורץ כספות מקצועי אנו מתמחים בתחום הכספות ובמיוחד בפריצתן.

 

היתרון של פורץ כספות בתל אביב:

היתרון בבחירה בחברת חי מנעולים לשם פריצת הכספת שלכם הוא לא רק שתקבלו פריצה זריזה ומקצועית ללא נזק אלא תיקון הכספת לאחר פריצתה על מנת שתוכלו להשתמש בה שוב!
במידה ונגרום נזק בסוף הפריצה אנו נדע לתקן ולהחזרה למצב ההתחלתי ללא שריטות. לא כל איש מקצוע גם יודע לפרוץ כספות וגם לתקן את הנזק במידה ונגרם. 

פריצת כספות הינו תחום בפני עצמו ולא כל מנעולן או פורץ מתעסק בפריצת כספות. פורץ כספות בתל אביב מכיר על בוריו את כל סוגי הכספות: כספות בגדלים שונים, כספות מחברות שונות ומדגמים שונים.
פורץ כספות בתל אביב מתמחה בתיקוני כספות ביתיות ועד כספות גדולות וכבדות.
 

ישנם סוגים שונים של כספות:

כספות מכאניות עם קומבינציית מספרים
כספות דיגיטליות עם נעילה אלקטרונית או עם נעילה מכאנית
כספות ביומטריות המשלבות קומבינציית מספרים
 

תפקיד הכספת:

הכספת ממוגנת ברמה גבוהה, וייעודה חשוב- מאחסנת בתוכה בביטחון רב ללא כל חשש.
תפקיד הכספת הוא אנו שמירה של כסף בלבד, ניתן לאחסן בה רכוש אישי בעל ערך כלכלי וערך סנטימנטלי כמו: מסמכים, נשק, מזכרת או ירושה, תכשיטים ועוד פריטים שברצוננו להגן עליהם.

אנו בטוחים שאם ותיאלצו לפרוץ אותה אתם לא תסכימו שתוכן הכספת יינזק והחפצים ששמרתם בקפידה יהרסו לכן כדאי להשתמש בשירותי איש מקצוע מוסמך בעל ניסיון בתחום ולא בחובבן, במקרה כזה אל תהססו פורץ כספות בתל אביב יעניק לכם מענה אישי, מהיר, ומתאים לכל הצרכים שלכם.
 

תהליך פריצת כספת בתל אביב:

השירות יתואם עמנו באופן טלפוני, במעמד השיחה אנו ננסה להעריך מהי סוג הכספת שלכם, תוכלו לשלוח תמונה של הכספת בווצאפ אם תתקשו בתיאורה ונתמחר בהתאם לדגם.
רוב פריצות הכספת פשוטות ומתבצעות מדלת הכספת ללא גרימת נזק. ישנן פריצות מאסיביות שכן גורמות לנזק ואם ברצונכם לשמור על תקינותה של הכספת על מנת להמשיך להשתמש בה לאחר הפריצה נוכל לנסות להעריך מה יהיה עלות התיקון שלאחר פריצתה.
במידה ותנאי תהליך הפריצה והמחיר סוכמו, נקבע מועד הגעה.
 

פורץ כספות בתל אביב יגיע לכספת ויפרוץ אותה בשיטה המתאימה עבורה:

  • כספות פשוטות- ביתיות וקטנות יפרוץ לפי עיקרון המנוף.
  • כספות פשוטות כאשר נגמרה להן הסוללה - יחבור אביזר חיצוני בכניסת USB וכך היא תיפתח
  • כספות גדולות וכבדות- יקדח בכספת - במנעול או בדופן
  • כספות גדולות - על ידי דגדוג המנעול של הכספת או חיבור אביזר חיצוני
  • בכספות אחרות יחתוך ויסגור הרמטית ולא יבחינו כלל שדופן הכספת נחתך.
     

זמן פריצת כספת:

משתנה מסוג לסוג ותלוי מהי שיטת הפריצה שתבוצע, פורץ כספות בתל אביב יתאים את שיטת הפריצה לכספת שלך על מנת לא לגרום לנזק לכספת. בעיקרון השאיפה שזמן הפריצה תיארך כמה שפחות גם מבחינת המנעולן וגם מבחינת הלקוח.
 

פורץ כספות מקצועי:

פורץ כספות כשמו כן הוא. תפקידו הוא לפרוץ כספות באופן מקצועי. פריצת הכספת שאנו נבצע היא פריצה ללא הסבת נזק לכספת או לתוכן הכספת.
בנוסף, חשוב לנו לעדכן שאנו נושאים תעודת הסמכה מקצועית ותעודה משטרתית המאפשרים לנו על פי חוק לפרוץ כספות באופן חוקי בעזרת תעודת מנעולן מורשה ותעודת יושר ממשטרת ישראל.

כאשר תזמינו אותנו יגיע אליכם מנעולן מורשה בעל ניסיון רב בפריצת כספות, וידע לבצע את הפריצה במקצועיות ומיומנות.
פריצת כספות בימים אלו הינה מורכבת במיוחד ואיננה עבודה קלה, שיטות הפריצה נעשות קשות יותר ויותר ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, הדבר מביא דרישה לפורצי כספות מקצועיים במיוחד בעלי מכשירי פריצת כספות מתקדמים.

מנעולן בתל אביב שפורץ כספות כחלק מתפקידו חייב להכיר את כל סוגי הכספות הקיימים בשוק ולדעת לפרוץ כל כספת. למרות שיכיר את כולן, תמיד יהיו בשוק כספות שקשות מאוד לפריצה ולכן צריך להיערך מראש עם מכשור מתאים לפריצת כספות גדולות.

 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר