מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> סוגי צילינדרים >> צילינדרים לדלתות פלדלת >> צילינדר מגנום Magnum

החלפת צילינדר מגנום Magnum


 
צילינדר מגנום


להצעת מחיר - חייגו: 054-355-8887
 
 
 

החלפת צילינדר מגנום:

מגנום הינו צילינדר ממותג ישראלי למוצרי נעילה במחירים אטרקטיביים, לאחר ניסיון שלנו מהתקנת צילינדר מגנום אצל לקוחות רבים אנו מבחינים שהצילינדר אמין ובטיחותי לאורך זמן.

למרות שצילינדר מגנום הוא צילינדר סיני הוא באיכות גבוהה. במיוחד כאשר משווים אותו לצילינדרים אחרים המיוצרים בסין . צילינדר מגנום הוא הטוב ביותר מהצילינדרים הפשוטים והזולים תוצרת סין ועל כן אנו מתקינים אותו ללקוחות שמבקשים צילינדר זול וטוב יחסית. אורך חייו של צילינדר מגנום נע בין 3-5 שנים ללא בעיות תפעול והתגלה כאמין.

אך ייתכנו בעיות, הרי זהו בכל זאת מוצר מקטגוריה בינונית. ולכן אנו ממליצים לשקול התקנת צילינדרים טובים ואיכותיים יותר שעליהם יש דף פירוט לכל צילינדר או שתוכלו להתייעץ איתנו טלפונית או פנים מול פנים כאשר תרצו לבצע החלפת צילינדר.
לרוב, צילינדר מגנום נותן מענה של מחיר זול במיוחד לבעלי דירות ונכסים שמשכירים דירה ומעוניינים להשקיע מעט כסף עבור צילינדר לדלת הכניסה.

סוגים שונים של צילינדר מגנום

צילינדר מגנום לדלתות פלדלת מגיע באריזה סגורה בעלת 5 מפתחות, יתאים לרוב דלתות הפלדלת.
ניתן להשיג את צילינדר מגנום במידה של 76 מ"מ , או 66 מ"מ  לדלתות ישנות מאוד. קיים בנוסף צילינדר מגנום עם כפתור פנימי מובנה לנוחות.

בונסף, ישנו צילינדר מגנום לשון שמיועד לדלת עץ, קיים במידות שונות.
מגנום סופיריור שווצרי - צילינדר מגנום תוצרת שוויץ תוכלו לקרוא עליו בהרחבה בקישור
 

החלפת צילינדר מגנום לדלת פלדלת

מנעולן מורשה ומקצועי יבצע עבורכם החלפת צילינדר מגנום לדלתות פלדלת במקרים שונים, הצילינדר מגיע באריזה סגורה עם 5 מפתחות, אנו ממליצים שהתקנתו תבוצע בידי מנעולן מורשה שעל פי חוק יכול להחליף לכם את הצילינדר החדש ולתת אחריות.
מנעולן מוסמך ישמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה. להצעת מחיר משתלמת עבורכם צרו קשר בטלפון 0543558887.
סרטון על צילינדר מגנום, מומלץ לצפות כאשר הכתוביות מופעלות:

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים