תיקון דלתות בבני ברק – החל מ 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> תיקון דלתות במרכז >> תיקון דלתות בבני ברק

תיקון דלתות בבני ברק על ידי מומחה בלבד

תיקון דלת פלדלת דורש התמחות וניסיון למרות שרוב הדלתות נראות לכם הלקוחות אותו הדבר. למעשה, ההיפך הוא הנכון. בכל דלת יש מנגנון נעילה אחר, צילינדר אחר, הגבהים של הצירים והלשוניות שונה, אורך ורוחב הבריחים, ועוד.
על מנת להצליח לזהות תקלות בדלתות פלדלת ולהגיע לפתרון מהיר ונכון צריך להכיר את כל סוגי התקלות, את כל סוגי הדלתות ומנגנוני הנעילה והדבר דורש ניסיון.

אם תתזמינו חובבן, רוב הסיכויים שהוא לא יצליח לתקן את התקלה בתקווה שלא יגרום נזק נוסף. לשם תיקון דלתות בבני ברק לכו על בטוח, כך בטוח לא תצאו עם נזק. מנעולן בבני ברק יגיע אליכם במהירות, יתקן את התקלה באופן מקצועי וממוקד, ויוכל לחסוך לכם הוצאות מיותרות הן של דלת חדשה והן של נזק מחוסר ניסיון של מנעולן חובבן.
חי מנעולים הינה החברה המובילה בתחום דלתות ותוכל לספק לך פתרון הולם לבעיה הודות לניסיון הרב שנרכש במשך שנים של עבודה קשה.

 

תיקון דלתות בבני ברק - תקלות נפוצות

  • חלודה במנגנון הדלת- החלודה תקשה על נעילת ופתיחת הצילינדר של הדלת. במקרה זה יהיה צורך בהחלפת מנגנון הנעילה החלוד בחדש ובמצבי חלודה מתקדמים תידרש החלפת צילינדר בשביל להפתר באופן סופי מתופעת ההחלדה.

  • הצורך בהחלפת צילינדר או שימון- תקלה נוספת שנפוצה במסגרת שירותי תיקון דלתות בבני ברק הוא קושי בעת סיבוב המפתח בצילינדר ואף מלווה ברעש חריקה. לעיתים שימון יוכל לתת מענה ראשוני לבעיה, אך לשם פתירת הבעיה לצמיתות תידרש החלפת צילינדר. פעולת החלפת צילינדר בבני ברק תגרום לדלת להינעל ולהיפתח בצורה חלקה וללא קושי בלווי רעשים.

     

כיוון דלת פלדלת בבני ברק

עוד תקלה נפוצה בדלתות פלדלת היא שהדלת יוצאת מכיוון ומאיזון. הצורך בכיוון דלת היא סיבה נפוצה להזמנת שירות תיקון דלתות בבני ברק, הדבר מתבטא בקושי לסובב את המפתח בתוך הצילינדר או בקושי לסגור את הדלת. הבעיה מתרחשת מפאת הזמן והמשקל המופעלים עליה וכתוצאה מטריקת הדלת באופן סדרתי.
לדוגמא תליה של אביזרים ובגדים על הדלת תכביד מאוד ותגרום ליציאה מאיזון. במצב כזה מומלץ להזמין מנעולן בבבני ברק מחברת חי מנעולים שיהיה מספיק מקצועי וישר על מנת לא להחליף חלקים תקינים שאין צורך להחליפם בדלת, אלא לאזן ולכוון את הדלת בלבד ולגבות סכום הגיוני עבור שירותיו. כמובן שאם יש תקלה נוספת זה מקרה אחר.

יש לבחור לעבודה זו מקצוען שכן, מנעולן חובבן עלול לפרש את הבעיה שונה ולחשוב שמדובר בבעיה במנגנון הנעילה או בבעיה בצילינדר ולהחליפם. לא רק שזה יהיה ללא צורך , אלא הבעיה תישאר.

 

האם דלת הפלדלת זזה ממקומה? כך נבדוק זאת

פתחו את הדלת שלכם עד הסוף, הכניסו את המפתח לצילינדר וסובבו לכיוון פתיחה וסגירה.
אם הכל כשורה והמפתח הסתובב ללא כל קושי אין מדובר בבעיה במנגנון הנעילה ובצילינדר, אלא יש צורך לבצע כיוון דלת. מה שקורה כאשר סוגרים את הדלת ומסובבים את המפתח - הבריחים לא נכנסים לתוך המסילות באופן מדוייק וכך נגרם קושי בעת פתיחה ונעילת המנעול, לאחר החמרת המצב הדלת עלולה להיתקע באופן מוחלט ואז תידרש פריצת דלת.

 


תיקון דלתות בבני ברק - תגיות חיפוש: חידוש דלתות בבני ברק I תיקון דלתות בבני ברק I תיקון פלדלת בבני ברק I תיקון דלת בבני ברק I תיקון דלת עץ בבני ברק I תיקון דלת ממד בבני ברק I תיקון דלת רב בריח בבני ברק I תיקון דלת שריונית חוסם בבני ברק I קיצור דלת ממד בבני ברק I החלפת מנגנון לדלת בבני ברק I החלפת מנעולים בדלת בבני ברק I  תיקון דלת לאחר פריצה בבני ברק I הרמת דלת בבני ברק I כיוון לדלת בבני ברק I תיקון משקוף לדלת בבני ברק I תיקון צירים לדלת בבני ברק I החלפת צירים לדלת בבני ברק I תיקון מנעול לדלת בבני ברק I פורץ מנעולים בבני ברק I מנעולן בבני ברק I פורץ רכבים בבני ברק

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר