מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> תיקון דלתות בשפלה >> תיקון דלתות במודיעין

תיקון דלתות במודיעין

24 שעות
חייגו תיקון דלתות

תיקון דלתות במודיעין מתבצע על ידי מנעולן במודיעין אשר מומחה בתיקון  כל סוגי התקלות אשר יכולות להתקיים בדלתות. החלפת צילינדר והחלפת מנעולים במודיעין זוהי גם מלאכה אשר נוגעת למנעולן במודיעין

דלת הכניסה היא אחד מהמרכיבים החשובים ביותר בבית. תפקידה של הדלת הוא להגן ולאבטח את דיירי הבית מן העולם החיצון. הדלת מגנה מפני טמפרטורה קיצונית, רוח, אורחים לא רצויים וכמובן מגנה גם מגנבים.

 

מקרים נפוצים שבהם אנו נקראים לתיקון הדלת:


הצורך בכיוון דלת, דלת שוקעת כלפיי מטה, ידית הדלת מתנתקת מהדלת..

המפתח לא מצליח להיכנס לצילינדר- הדבר יכול לנבוע ממספר סיבות. הראשונה- מפתח התעקם, ייתכן שבעקבות נפילה ולכן קיימת התנגדות בכניסה של המפתח לצילינדר, תנסו להשתמש בעותק של מפתח אחר אם יש לכם, או אצל בן בית אחר, אך אם העותק האחרון של המפתח הוא אצלכם והוא התעקם ולא תצליחו ליישר את המפתח אפילו לא בעזרת פטיש, תאלצו לקרוא למעולן במודיעין כדי שיפרוץ את הדלת בשבילכם, ויבצע החלפת צילינדר. 

המפתח לא יוצא מהצילינדר: חלודה / אבק על גבי הצילינדר אשר מפריעים למפתח לחדור פנימה. במקרה זה תנסו לפתור את הבעיה בעצמכם אם תרצו וכך אולי תוכלו להימנע מתיקון דלתות ב
מודיעין.
קיים שמן שנקרא wd40 תשתמשו בו והוא יכול לשמש כעזרה ראשונה ולעיתים גם יפתור את הבעיה. בשמן זה יש חומר פעיל אשר באפשרותו להמיס את החלודה והקורוזיה.
התיזו בעזרת הצינורית שמצורפת לתכשיר בתוך הצילינדר בזמן שאתם מורידים את הידית כלפיי מטה ולאחר דקה נסו להכניס שוב את המפתח. 

אם החלודה במצב מתקדם יותר והתפשטה מאוד ייתכן שבעוד מספר שבועות הדלת עלולה להיתקע ותישארו נעולים בצידה האחד מבלי יכולת לפתוח אותה. כדאי לקרוא למעולן במקרה זה.

אולי מישהו ניסה לחבל במנעול שלכם והכניס אליו פנימה גוף זר. פעמים רבות מנעולן במודיעין אשר מתעסק בתיקון דלתות במודיעין, נתקל במקרים כאלו, מנעולן במודיעין הינו ותיק ומנוסה ועל כן הוא נתקל בתקלות שאינן נפוצות בדלתות וביחוד תקלות שמנעולנים אחרים לא מכירים ולא נתקלו, כמו למשל הכנסת גוף זר לצילינדר. יתכן שאדם שמנסה לנקום בכם מכל סיבה הוא כנראה הגורם לזה או ילדים שעשו מעשה קונדס. במקרה כזה אין יותר מידי מה לעשות, ואין פתרון אחר חוץ מלהזמין מנעולן מקצועי שיגיע וינסה לחלץ את הגוף הזר בעזרת כלי עבודה מיוחדים שברשותו ובמידה ולא יצליח לחלץ את הגוף הזר הוא יצטרך להחליף לכם את הצילינדר בחדש ובכך תיפתר הבעיה.מנעולן במודיעין מתקן דלתות, מומחה לכל סוגי הדלתות- דלתות פלדלת במודיעין, דלתות זכוכית, דלתות עץ, דלתות ממ"ד, דלתות ברזל. תיקון דלתות במודיעין, תיקון מנעולי דלתות במודיעין והתקנת מיגון נוסף לדלת על פי בקשת הלקוח, לדוגמא- מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים במודיעין, החלפת צילינדר לכל סוגי הדלתות, התקנת סגר ביטחון, התקנת מחזיר דלת ועוד. תיקון דלתות במודיעין - תגיות חיפוש: חידוש דלתות במודיעין I תיקון דלת במודיעין I תיקון פלדלת במודיעין I תיקון דלת עץ במודיעין I תיקון דלת ממד במודיעין I תיקון דלת רב בריח במודיעין I תיקון דלת שריונית חוסם במודיעין I קיצור דלת ממד במודיעין I החלפת מנגנון לדלת במודיעין I החלפת מנעולים בדלת במודיעין I  תיקון דלת לאחר פריצה במודיעין I הרמת דלת במודיעין I כיוון לדלת במודיעין I תיקון משקוף לדלת במודיעין I תיקון צירים לדלת במודיעין I החלפת צירים לדלת במודיעין I תיקון מנעול לדלת במודיעין I מנעולן במודיעין I החלפת מנעולים במודיעין I פורץ רכבים במודיעין I פורץ מנעולים במודיעין

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים