מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> דלתות למען הביטחון- אשדוד


 

 דלתות למען הביטחון- מנעולן באשדוד

חי מנעולים גאים לספק שירותי מנעולנות מלאים במשך שנים לרכבים בתים ועסקים ברחבי אשדוד והסביבה.
אנו דוגלים במצויינות ולפיכך כל המנעולנים שמועסקים בחברתנו הינם "מנעולנים מורשים" באישור משטרת ישראל.
בנוסף, בעקבות האידיאל למצויינות אנו מתקינים חלקים מקוריים בלבד שהם בעלי תקן ואישורים. אנו לא מתעסקים בהתקנת צילינדרים באיכות ירודה מידי המתקלקלים תוך חודש, שלא תיאלצו להחליף שוב צילינדר.
אנחנו מעניקים אחריות בסיום כל עבודה שביצענו ועומדים בכך שנים, אנו מאוד אמינים ולכן אנו מצליחים. 
המחירים אשר מנעולן באשדוד מעניק הינם מחירים משתלמים הוגנים ונוחים במיוחד.

 

זמינות בתחום המנעולנות 

מנעולן באשדוד, הוא איש מקצוע בעל זמינות מקסימלית בהשוואה לנותני שירות במקצועות אחרים, וזאת בעקבות הדרישה הנוצרה בשוק, ואכן ישנם מקרים דחופים ובהולים, לדוגמא, אם נתקעת באמצע הלילה תוכל להשתמש בשירותי מנעולנות ותיחסך ממך הטירחה לחפש אחר מקום חלופי להעביר בו את שארית הלילה. מנעולן באשדוד יגיע במהירות ויפרוץ עבורך את הדלת כך שתוכל להיכנס בשלווה ונחת הבייתה.

 

חשיבות הניסיון


ככל שהמנעולן ותיק ומנוסה יותר בתחום כך צבירת הניסיון גדולה יותר והדבר מאפשר לו לפרוץ במהירות ויעילות.

במקרה שאתם זקוקים לפריצת דלת הרכב או פריצת דלת הבית באופן בהול, העדיפו להזמין את שירותיו של מנעולן מקצועי ובעל ותק שיוכל לבצע את הפריצה במהירות ויעילות, ואם מדובר ברכב ידע להכיר היטב את כל סוגי הרכבים וידע להתאים את סוג הפריצה הנדרשת ויבצע פריצת רכב תוך מספר שניות.
או במקרה נוסף שגם בו גורם המהירות הינו קריטי : כאשר דלת הכניסה לבית נעולה בשעה שתקוע שם ילד קטן והיסטרי,
הזמן פה הוא קריטי והניסיון = חיסכון בזמן יקר. ואם תזמינו מנעולן חובבן במקרה כזה, יקח לו שעות לנסות לפרוץ ובינתיים הילד תקוע וממשיך לפחד. 

 

על זול לפעמים משלמים ביוקר


לקוחות המחפשים מנעולן לוקחים הצעות מחיר רבות ומבחינים בפערים לפעמים, ישנם המון מנעולנים בשוק המנעולים, וישנם גם חובבנים שגובים מחיר מאוד זול עבור השירות מכיוון שהם פחות מנוסים ופחות מקצועיים ורק רוצים ללמוד ולצבור ניסיון, אל תזמינו אותם רק בשל העובדה שהמחיר שהם נתנו זול מאוד כי זה עלול להתגלות כטעות חמורה. בתחום זה, פעמים רבות קרה שלקוחות שילמו על מחיר זול ביוקר.

כאשר פורץ מנעולים באשדוד או בכל מקום אחר דורש מחיר זול עבור עבודתו באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק ייתכן ומדובר במנעולן חובבן או אפילו באדם פלילי שמנסה להגיע לבתיכם ולקבל מידע למעשה פלילי. 
לכן, אל תבחרו את המנעולן או את הפורץ מנעולים לפי המחיר שהוא דורש בלבד, בידקו הימצאותן של תעודות רישיון כמו תעודת יושר מהמשטרה ותעודת הסמכה "מנעולן מורשה". כמו כן בידקו האם הוא אכן מקצועי ותחפשו הוכחה שהינו בעל ניסיון של שנים, ניתן לבדוק לרוב לפי המלצות / השמצות  באיניטרנט.

קשת שירותי מנעולנות באשדוד

  • פריצת מנעולים מכל הסוגים לכל סוגי הדלתות
  • תיקון דלתות באשדוד - מכל הסוגים
  • החלפת צילינדרים ומנעולים מכל סוג בכל עת וסיטואציות שונות
  • פריצת רכבים ומנעולי רכב, ושירותי מנעולן רכב מתקדמים ומקצועיים.
  • פורץ כספות, ומתקין אותן.
מנעולנים באשדוד

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים