החלפת מנעולים בעומר ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 
דף הבית >> החלפת מנעולים בדרום >> החלפת מנעולים בעומרהחלפת מנעולים בעומר

במקרים אלו נדרשת החלפת מנעולים בעומר:

 • שבירת המנעול: לאחר נסיון פריצה או לאחר הזמנת פריצה של המנעולן.

 • בעת מעבר דירה- קיים סיכוי גדול שהמפתח של הדירה שוכפל בעבר וכעת הוא מסתובב אצל אנשים זרים כמו אצל הקבלן, אצל בעל הבית, או הדייר הקודם או אפילו השכן ואין לכם אפשרות לדעת.. לכן אל תיקחו סיכון שיפרצו לכם לדירה החדשה ותבצעו בהזדמנות הראשונה החלפת מנעולים בעומר.
 • במקרה של גניבת/ אובדן המפתח:  ביצוע החלפת מנעולים בעומר או בכל מקום אחר הכרחית, על מנת שהפורץ לא יכנס לביתכם עם המפתח המקורי! הוא לא ישאיר שום סימני פריצה ואז לא תוכלו להוכיח שפרצו וגנבו לכם דברים - וכמובן הביטוח לא יאמין. לא שווה שתיקחו סיכון בדברים האלה כי לצערנו קרו מקרים.
 • במקרה של צילינדר תקול: אם בניסיון לנעילת או פתיחת הדלת הצילינדר איננו מגיב ולא מסתובב- או שהוא חלוד או שאיננו משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול .. במקרה כזה אין ברירה ומבצעים החלפת מנעולים בעומר. כמובן שנבדוק את הנושא לעומק ואם אין צורך לבצע החלפה לא נבצע החלפת מנעולים בעומר.

 • במקרה של פריצה לביתכם: זה הסיוט של כל אדם- להגיע הביתה לאחר יום עבודה מתיש ולמצוא את דלת הכניסה פתוחה וכל הבית הפוך.. או שהדלת נעולה ע"י סוגר ביטחון מבפנים- המחשבות רצות... - "אבל איך זה ייתכן?" "אולי הפורץ עדיין בפנים?!?" קראו מיד למשטרה, ולמנעולן מוסמך על מנת שיגיעו במהירות!
  אנו נפרוץ את הדלת במהירות ולאחר מכן נבצע 
  החלפת מנעולים בעומר.

 

שימוש במנעולן מורשה באישור משטרת ישראל בלבד:

במקרים בהם נדרשת החלפת מנעולים בעומר או בכל מקום אחר, חשוב שההחלפה תבוצע על ידי מנעולן מורשה מוסמך בלבד שמחזיק אישור משטרתי. חשוב שהמנעולן יהיה מוסמך על מנת שלא ימכור לכם מנעול משומש או מנעול עם מפתח ששיכפל עותק לעצמו חלילה או לחלופין יגרום לכם נזק בדלת.

אנו נותנים בסיום עבודתנו אחריות מלאה על החלפת מנעולים בעומר , זמן האחריות תלוי בסוג הצילינדר שמנעולן בעומר יתקין עבורכם.
אנו מנעולנים מוסמכים, עברנו קורס מנעולנות ואנו נושאים תעודת יושר מהמשטרה, כיוון שבמסגרת עבודת מיגון ומנעולנות זה הכרחי, מפני שאנו נדרשים באופן יומיומי לפרוץ בתים, לבצע החלפת מנעולים בעומר ועוד - פעולות אלו רגישות מבחינה בטיחותית כלומר חודרות לפרטיות הלקוח ומהוות חלק חשוב מהגנת הצרכן. הפיקוח נעשה ע"י משרד העבודה.
 

שירות החלפת מנעולים בעומר ע"י מנעולן מקצועי ואמין

לשירות החלפת צילינדר ישנם מספר סיבות. המרכזיות שבינהן: אובדן מפתח, תקלה במנעול, שדרוג הצילינדר בביתכם, מעבר דירה, המפתח נשבר בצילינדרמספר דברים שאליהם כדאי לתת תשומת לב רבה יותר.

הפרשי המחירים- קיימים סוגים רבים של צילינדרים בשוק, וסוגים רבים של מנעולים בשוק, חלקם מיובאים וחלקם תוצרת ישראל כחול לבן. מעבר לכך, קיימים מנעולים ממותגים שונים, ההבדלים בינהם מבחינת מחיר יכולים להיות גבוהים בין 200-700 ש"ח וזה תלוי לאיזו דלת בצילינדר מתאים, ומהי רמת המיגון שלו.
ההבדל העיקרי בין הצילינדרים השונים המוצעים לדיירים הוא רמת המיגון- הקושי בפריצת המנעול, שהרי לפורץ יש זמן קצוב לפרוץ את הדלת, והוא מעדיף לא להרעיש ולקדוח, ככל שצילינדר קשה יותר לפריצה, ונדרש זמן רב יותר על מנת לפרוץ אותו, כך הוא יחשב לאיכותי יותר.

מסיבות אלו, חשוב שלא להתפשר על מחיר הצילינדר ולרכוש צילינדר איכותי בלבד ולא את הסיני הזול, תבחרו צילינדר שנדרש זמן רב לפרוץ אותו, כך שהפורץ יתקשה במהלך הפריצה, יתייאש ויעבור לדלת עם מנעול קל יותר לפריצה. לכן, בביצוע החלפת מנעולים בעומר, בחרו את הטוב ביותר. מנעולן בעומר מחברת חי מנעולים.
במיוחד כי בישוב עומר יש המון פריצות והמון ברנשים שמסתובבים שם.. חשוב להיזהר.

שימו לב לרמת המיגון של הצילינדר

כאמור, רמת המיגון של הצילינדר הינה קריטית , והדבר מתבטא במהירות הפריצה של הצילינדר, כלומר ההבדל בין צילינדר איכותי פחות לבין איכותי יותר, הוא זמן פריצתו, לכן, ככל שהצילינדר יהיה איכותי יותר, כך יהיה קושי רב יותר בתהליך קדיחתו,
החומר ממנו צילינדר איכותי עשוי הוא עמיד יותר וחזק ביחס לצילינדר שאיננו איכותי.
עבור השקט הנפשי שלכם בחרו בצילינדר מתקדם. החלפת מנעולים בעומר מבצעים על ידי מנעולן בעומר מחברת חי מנעולים בלבד , השירות ניתן באופן מיידי.

 

רישיון: תעודת יושר ותעודת מנעולן מוסמך: 

חשוב לוודא שהמנעולן המבוקש מחזיק בתעודת יושר ממשטרת ישראל וכן תעודת "מנעולן מוסמך".

זמינות הגעה מנעולן בעומר:

זמנכם חשוב לנו ולכן נעשה את כל המאמצים להגיע במהירות גם כאשר לא מדובר במקרה חירום.
אנו זמינים לשירותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

 

ישנן סיבות רבות שבעקבותיהן זקוקים להחלפת צילינדר בעומר:

 • אובדן מפתח
 • לאחר פריצה
 • כאשר הצילינדר תקול
 • המפתח נתקע בצילינדר או נשבר בתוכונשמח להעניק לכם שירותי החלפת מנעולים בעומר 24 שעות ביממה 0543558887
 

החלפת מנעולים בעומר- להחליף מנעול בעומר I מנעול בעומר I פורץ דלתות בעומר I תיקון דלתות בעומר I החלפת מנעול רב בריח בעומר I החלפת מנעול פלדלת בעומר I החלפת צילינדר בעומר I מנעולן בעומר I פורץ מנעולים בעומר I פורץ רכבים בעומר I החלפת מנעולים 

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר