מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> החלפת מנעולים בשרון >> החלפת מנעולים בפרדסיה

 

החלפת מנעולים


בפרדסיה


24 שעות
החלפת מנעולים בפרדסיה

לאורך שנים שירותי החלפת מנעולים בפרדסיה ניתנים  ע"י מנעולן בפרדסיה

מנעולן בפרדסיה הוא מנעולן מוסמך מצוות המנעולנים המומחים של חי מנעולים. קיימות לא מעט סיבות שבגינן לקוחות ממהרים להזמין מנעולן בפרדסיה. הסיבה הנפוצה ביותר היא כאשר בעת התקלות במנעול נעול בדלת הכניסה לבית או שהמנעול איננו תקין.
תחום האחריות של מנעולן בפרדסיה הוא לא רק ביצוע החלפת מנעולים בפרדסיה אלא גם ביצוע פריצת מנעולים, שכן, סוג עבודות אלו הן חלק דומיננטי במקצוע המנעולנות וחלק גדול מן ההכשרה של מנעולן מוסמך. כמובן שבנוסף לכך מנעולן בפרדסיה אחראי על ביצוע עבודות רבות נוספות הקשורות למנעולים ודלתות.
נשמח לשמוע ממכם באיזו תקלה נתקלתם או איזו שירות תצטרכו, אנו מתמחים בכל העבודות בתחום, בכל הקשור לדלתות ומנעולים. במידה ומנגנון הנעילה בדלת איננו תקין או שתזדקקו להחלפת צילינדר, תצטרכו להזמין את מנעולן בפרדסיה לשם ביצוע החלפת מנעולים או תיקון דלתות בפרדסיה.

החלפת מנעולים בפרדסיה באישוור משטרתי על פי חוק בלבד

זה לא ברור לאוכלוסיה, אך לא כל המחזיק כלי פריצה וכלי עבודה המיועדים לפריצת מנעולים ודלתות נחשב למנעולן מורשה על פי החוק. יש לבדוק את קיומה של תעודת המנעולן בטרם ביצוע העבודה שכן ביצוע מלאכת פריצה או החלפת מנעול ללא תעודת הסמכה וללא אישור יושר משטרתי תיחשב לעבירה פלילית. יתרה מכך, כאשר חאפרים מנסים לפרוץ דלת או להחליף מנעול בדלת פלדלת ללא שום ידע וניסיון הם עלולים להסב נזק לדלת, למשקוף, לרצפה, למנגנון הנעילה, או שהם עלולים להתקין מנעול בצורה שגויה ולגרום לכך שהפריצה של הגנבים תיעשה בקלות יתרה. כך שכל הניסיון לחסוך מעט כסף יעלה ביוקר בסופו של דבר וחבל.

פרטים נוספים שכדאי לדעת לפני שמזמינים שירות החלפת מנעולים בפרדסיה

במידה והינכם מתגוררים בפרדסיה והסביבה, ונתקלתם בבעיה כלשהי בדלת שלכם, או שהמפתח נתקע / נשבר בצילינדר, זהו הזמן להזמין את מנעולן בפרדסיה לפתור את הבעיה, אולי בעזרת החלפת מנעול צילינדר או על ידי תיקון הדלת הבעיה תיפתר. מומלץ להסביר למנעולן טלפונית, לפני הגעתו, באיזו בעיה מדובר, וככל שתפרטו יותר כך יהיה לכם טוב, לא רק בכדי לדעת מהי העלות המדוייקת של ביקורו, אלא על מנת שהוא יגיע אליכם מצוייד בכל כלי העבודה הנחוצים, כולל סוגי צילינדרים שונים במקרה שתידרש החלפה. 

שירותי חירום? שירות החלפת מנעולים רגיל?

מנעולן בפרדסיה יוכל להגיע לעזרתכם 24/7 תוך מספר דקות אם מדובר במקרים דחופים או בשירותי חירום. אך אם הבעיה סובלת דיחוי יהיה ניתן לקבוע לשעה נוחה , לדוגמא לאחר שעות העבודה שלכם, או בזמנכם הפני והמנעולן יגיע אליכם. אל תתפשרו, הזמינו את המומחים של חי מנעולים, החברה המובילה לשירותי מנעולנות בישראל.
 

בחיפוש אחר החלפת מנעולים בפרדסיה תצטרכו להזמין מנעולן. יש לשים לב לפרמטרים הבאים:

  • תעודת יושר משטרתית  -המעידה שלא בוצע לעולם פשע פלילי ולא נרשם עבר פלילי.

 

  • תעודת הסמכה כ"מנעולן מורשה ומוסמך"- תעודה זו מעידה על סיום קורס הסמכה בהצלחה.במקרה חירום כמו חוסר אפשרות להיכנס לדירה או לרכב שלכם, ואתם זקוקים לעזרת מנעולן בפרדסיה חשוב שתדעו שקיימים הרבה מנעולנים, כולם מבצעים פריצת מנעולים והחלפת מנעולים בפרדסיה, אך לא כולם מבצעים זאת ברישיון, באישור המשטרה, וקיימים לא מעט חובבנים.
 

החלפת מנעולים בפרדסיה באישור משטרת ישראל

לפני ובעת שירות החלפת מנעולים בפרדסיה בדירתכם חשוב שתבקשו מן המנעולן לראות תעודת מנעולן מורשה שברשותו שתהיה באישור משטרת ישראל או שלפני הגעתו תראו את תעודתו באתר.
 
תהליך הפריצה שמבצע מנעולן ב
פרדסיה דורש קדיחה בצילינדר המנעול בדרך כלל, וזאת על מנת לפרוץ אותו במהירות, לכן תצטרכו החלפת מנעול בדלת.
חשוב לוודא שבעל המקצוע שהזמנתם אכן מחזיק את התעודות שציינו תחילה, מכיוון שעבודה מסוג זה כמו החלפת מנעולים בפרדסיה נחשבת לרגישה מבחינת הביטחון הפרטי של הלקוח וחדירה לפרטיות. אפילו יותר מזה, זוהי עבירה פלילית לבצע זאת ללא אישורים.

 

מהם המקרים שבהם חובה לבצע החלפת מנעולים בפרדסיה?

• בכניסה לדירה חדשה או פתיחת עסק / מעבר בית עסק 
• תקלה בצילינדר
• גניבת / אובדן מפתח


 

הגעה מיידית מנעולן בפרדסיה יגיע בזמן קצר, שלא יעלה על חצי שעה לדלת שלכם ויעשה את כל המאמצים הנדרשים על מנת להגיע אליכם במהירות כדי שתקבלו מענה מיידי ללא המתנה ארוכה.

החלפת מנעולים בפרדסיה באופן מקצועי צברנו במהלך השנים ידע מקצועי וניסיון רב המאפשר לנו להכיר בעיניים עצומות את כל סוגי המנעולים ואת כל מנגנוני הנעילה השונים. כך שנדע להרכיבם בכל דלת בסמהירות רבה.
מנעולן בפרדסיה ידע לפרוץ כל מנעול ללא הסבת נזק לדלת הבית, ולהחליף מנעול במהירות עם אחריות.

 

החלפת מנעולים בפרדסיה - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בפרדסיה I מנעולן בפרדסיה I החלפת מנעול רב בריח בפרדסיה I החלפת מנעול פלדלת בפרדסיה I החלפת צילינדר בפרדסיה I מנעול בפרדסיה I פורץ מנעולים בפרדסיה I תיקון דלתות בפרדסיה I פורץ רכבים בפרדסיה I פורץ דלתות בפרדסיה | החלפת צילינדר
 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים