החלפת מנעולים בשרון ב- 199 ₪ | חי מנעולים: 054-355-8887
 החלפת מנעולים בשרון

מה הן הסיבות שבגינן חובה לבצע החלפת מנעולים בשרון?

 •   בזמן כניסה לדירה חדשה או פתיחת עסק \ מעבר בית עסק 
 •   תקלה במנעול הדלת או בצילינדר
 •   גניבת מפתח אובדן מפתח יביא לצורך להחליף צילינדר.

למה כדאי להחליף מנעול בעזרת חי מנעולים ומה הם היתרונות?

אמינות- אמינים וישרים בהתחייבות, אנו פועלים באישור משטרת ישראל ובעלי תעודת הסמכה של "מנעולן מורשה" לכל מנעולן שהתקבל לעבוד תחת החברה שלנו, ובנוסף מתחייבים לביצוע עבודה מקצועית.
אצלנו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהעבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר ללא תקלות חוזרות עם הגנה מושלמת.
אנו מספקים מחירים הוגנים ונוחים, החלפת מנעולים בשרון באופן מקצועי, 24 שעות ביממה הגעה מהירה.
 
 • מורשה במולטילוק וברה בריח
 • מנעולן מוסמך עם רישיון באישור משטרת ישראל
 • הגעה ללקוח תוך 25 דקות
 • אחריות על כל עבודה ועל כל חלק שהוחלף
 • מחירים נוחים ומשתלמים לכל לקוח
 

הפתרון לשמירה על רמת בטיחון גבוה בבית הוא החלפת מנעולים

במקרים רבים קשה במיוחד לפתור בעיה בדלתות או מנעולים באופן עצמאי, ואם נדרשת החלפת מנעול, במיוחד בדלת שאינה דלת פנים, כדאי להיעזר בשירותי מנעולן מקצועי שיבצע עבודה מקצועית, כמו שצריך, ללא בעיות. כאשר החלטתם להזמין לביצוע העבודה מנעולן, חשוב שתבדקו אם המנעולן שאותו חשבתם להזמין לצורך החלפת המנעול שלכם הוא אמין, מקצועי ובעל ניסיון רב, וכמובן בעל ידע וכלי העבודה והפריצה הנחוצים לצורך ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. חשוב שתבדקו שאכן הוא מחזיק בתעודת הסמכה או אישור יושר ממשטרת ישראל.
 

החלפת מנעולים בשרון:

השימוש בדלתות בבית ובמשרד נעשה באופן אינטנסיבי של מספר פעמים ביום במשך שנים, כמו כל מוצר גם הדלת או המנעול שלה עלולים להתקלקל לעיתים. מנעולן בשרון יאבחן מהי התקלה ובזכות הניסיון והידע שצבר שנים יוכל לאתר את שורש הבעיה ולדעת למה נוצרה התקלה ולמנוע את חזרתה, מידה ויש צורך נבצע החלפת מנעול או החלפת צילינדר על מנת שהדלת תתפקד בצורה הטובה ביותר.

מרכיבים צילינדר חדש בדלת מסיבות רבות, בין הסיבות הנפוצות הן מעבר דירה, לאחר פריצה או כאשר רוצים לשדרג את רמת ההגנה של הדלת בדירה, או כאשר הצילינדר מתקלקל.
 

המנעול כבר ישן? החלפת מנעולים בשרון היא הפתרון

חשוב להחליף לפחות פעם ב 4 שנים מנעול בדלת הכניסה ממספר סיבות- הטכנולוגיה מתקדמת וקיימים דגמים חדשים של מנעולים ברמה טכנולוגית גבוהה יותר למניעת פריצות.
מנעול מתיישן לאורך שנים ועבודתו טובה פחות לאחר זמן ממושך של עבודה יום יומית, מה שנקרא חוק התיישנות החומר, קל יותר לפרוץ מנעולים ישנים, גם כי החומר לא מה שהיה פעם וגם כי גנבים כבר רגילים לפרוץ מנעולים כאלה, ומצליחים לעשות זאת בזריזות.
החלפת מנעולים ישנים, זוהי פעולה חשובה בדרך להגברת המיגון בביתכם. אל תהססו לבצע החלפת מנעולים ישנים. כמובן שעלות החלפת מנעול תהיה זולה יותר מאשר נזק של פריצת גנב הבייתה.

החלפת מנעולים בשרון-  המנעול נהרס בעקבות שימוש לא נכון

בעיה נפוצה במנעולים מתרחשת לאחר שימוש לא נכון במנעולי הדלתות, הסימן הוא קושי בעת סיבוב המפתח.

מאילו פעולות להימנע בתוקף?

 1. שימון המנעול באמצעות שמן בישול: פעולה זו לא רק שאיננה מועילה, אלא גורמת להפסקת פעולתו של המנעול תוך חודש. הסיבה היא שכאשר שמן בישול בא במגע עם המנעול, המנעול סופח אליו אבק ולכלוך אשר נדבקים אליו ונוצר חומר דביק ושומני, שלמעשה מדביק את חלקי מנגנון הנעילה של המנעול יחדיו ומונע תזוזות.
 2. הפעלת משקל כבד על המנעול לאורך זמן. כיצד? תליית מגבות ובגדים על ידית הדלת, תליית תיקים ומעילים על ידית הדלת. משקל עודף זה יוצר עומס רב על המנעול, שוחק אותו וגורם לנזק בלתי הפיך, כתוצאה מכך אין ברירה אלא לבצע החלפת מנעולים בשרון.
 3. העמסת משקל חורג על מטלה הבגדים של הדלת- למרות שנראה לכם שמטלה הבגדים על הדלת מיועד לכך, הוא מוגבל למשקל מסויים, שכן, לאורך זמן המשקל גורם לתזוזת הציר לכיוון לא נכון, כיוון הדלת נפגם והדבר גורם ללשונית הדלת לא להיכנס בצורה טובה למקומה. כתוצאה מכך מנגנון הדלת (מנעול) נפגע.
 4. טריקת הדלת- טריקה הדלת גורמת לזעזוע במכלול חלקי הדלת ולפגיעה במנגנון הנעילה הפנימי בדלת.
 5. דחיית פעולת החלפת מנעולים: החלפת מנעולים היא פעולה רגישה, שבה יש צורך לטפל במהירות. אם המנעול בדלת שלכם לא תקין, לרוב לא תוכלו לדחות את הפעולה ליום למחרת כי לא תוכלו לישון עם דלת פתוחה. 
 6. בשביל שלא תצטרכו לישון ליד דלת הכניסה עם מטאטא ביד במשך כל הלילה, חשוב שתבצעו החלפת מנעולים כמה שיותר מהר, אנו נוכל לאפשר לכם זאת מכיוון שהיקף שירותי החלפת מנעולים בחברתנו נערכים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כולל חגים ושבתות, אנו מבינים את החשיבות הרבה שהנושא יטופל באופן מיידי. נשמח לסייע בכל שעה.

 

ישנן מספר סיבות לצורך בהחלפת מנעולים בשרון:

אחת הסיבות הנפוצות ביותר היא פריצה או אובדן מפתחות. במקרה של אובדן מפתח מומלץ מאוד לבצע החלפת מנעול פלדלת בעיקר כי בעת אובדן מפתחות קיים סיכון סביר שהאדם שמצא אותם יכול או לעקוב אחריכם על מנת לגלות היכן אתם מתגוררים או לנסות לנחש היכן הדירה ולנסות לפתוח דירות שונות בעזרת המפתח. 

סיבה נוספת שמומלץ לבצע החלפת מנעולים בשרון היא כאשר המפתח נכנס באופן לא חלק אלא קשה למנעול , במקרה זה רצוי לבצע החלפת מנעולים בשרון כמה שיותר מהר, על מנת לא להיתקע מחוץ לדלת נעולה כאשר הבעיה תחמיר וזה יכול לקרות יום למחרת בשעת לחץ. הזמינו מנעולן בשרון שיגיע להחליף לכם מנעול כאשר המנעול עדיין תקין וכשיר, ולא לאחר שהדלת נתקעה ויהיה צריך לבצע גם פריצה בנוסף.

מעבר דירה- מומלץ ורצוי מאוד לבצע החלפת מנעולים בדלת פלדלת גם בזמן מעבר דירה גם כאשר מדובר בבית בשכירות מכיוון שלעולם לא תוכלו לדעת ולהיות בטוחים שרק לכם יש את המפתח לבית ושהוא לא מסתובב אצל מתווכים, קבלני שיפוצים או פועלים שעבדו בדירה.

סיבה נוספת להזמנת שירות החלפת מנעולים בשרון היא חלודה במנגנון הנעילה (המנעול) של הדלת, החלודה מקשה על נעילת ופתיחת הדלת. במקרה כזה יהיה צורך להחליף את המנעול החלוד בחדש ובמצבים מתקדמים תידרש גם החלפת צילינדר. לרוב יהיה עדיף להחליף את הצילינדר בכל מקרה, גם אם איננו חלוד בשביל להימנע באופן סופי מהיווצרות חלודה נוספת.

החלפת מנעולים בשרון צריכה להתבצע רק על ידי מנעולן מומחה שיודע לבצע את המוטל עליו במקצועיות ויסודיות כפי שנדרש ממנו.


 

מנעולן בשרון - אמין, זמין והוגן

חי מנעולים מעסיקים אך ורק מנעולנים מוסמכים בעלי תעודת יושר ממשטרת ישראל. מנעולן בשרון הוא בעל רישיון מנעולן בתוקף אשר מעיד על כך שעבר את כל ההכשרות הנדרשות והוא אמין ומוכן לשרת אתכם  בנושאים הקשורים לבעיות נעילה.

בנוסף, יש למנעולן בשרון ניסיון של שנים בתחום, ותק וידע רב בתחומים שונים הקשורים לנעילה. עם ניסיון עשיר בפתרון בעיות ועל כך יעידו לקוחותינו הרבים.
אנו מספקים שירותי חירום בכל שעות היממה ובחגים. אנו מספקים שירות החלפת מנעול בדלת מכל סוג.
מנעולן בשרון ישמח להעניק שירותי החלפת מנעולים בשרון או החלפת צילינדר בשרון.

 


החלפת מנעולים בשרון - תגיות חיפוש: להחליף מנעול בשרון I מנעול בשרון I החלפת מנעול רב בריח בשרון I החלפת מנעול פלדלת בשרון I החלפת צילינדר בשרון I מנעולן בשרון I פורץ מנעולים בשרון I תיקון דלתות בשרון I פורץ רכבים בשרון | מנעולן | החלפת מנעולים

 

החלפת מנעולים בהרצליה

החלפת מנעולים בהרצליה 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בהרצליה תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים בכפר סבא

החלפת מנעולים בכפר סבא 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בכפר סבא תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים בהוד השרון

החלפת מנעולים בהוד השרון 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בהוד השרון תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים ברמת השרון

החלפת מנעולים ברמת השרון 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים ברמת השרון תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים ברעננה

החלפת מנעולים ברעננה 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים ברעננה תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים בתל מונד

החלפת מנעולים בתל מונד 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בתל מונד תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים באבן יהודה

החלפת מנעולים באבן יהודה 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים באבן יהודה תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים בנתניה

החלפת מנעולים בנתניה 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בנתניה תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

החלפת מנעולים בפרדסיה

החלפת מנעולים בפרדסיה 24 שעות החל מ-199 ₪ כולל התקנה ואחריות. אנו מספקים שירות החלפת מנעולים בפרדסיה תוך 30 דקות. חייגו: 054-355-8887.

 

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר