מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> החלפת מנעולים לביטחון

 

החלפת מנעולים לביטחון מוגבר

שירותי פריצת מנעולים והחלפת מנעולים מסוגים שונים, הם שירותים נפוצים במיוחד, וחשיבותם גדולה כאשר עוברים לדירה חדשה או כאשר מפתח אבד או נגנב. במאמר זה נציג מספר מקרים בהם נחוצים שירותי החלפת מנעולים ומה חשוב לשאול לבדוק לבצע וכיצד לבחור נכון גם את המנעולן וגם את המנעול.

אובדן המפתח:

תיאור המקרה- אתם מגיעים לביתכם או לעבודה, אבל, המפתח נעלם! לאחר חיפוש קצר אתם מצליחים למצוא אותו ונושמים לרווחה עד הפעם הבאה.
אבל, לפעמים, לא מוצאים את המפתח האבוד. ואז יהיה עליכם להזמין פורץ מנעולים שיעזור ויאפשר לכם להיכנס לדירה או לעבודה.

 

יש מפתח בבית אך הדלת ננעלה

קורה לרוב בדלתות נטרקות שננעלות לבד. במקרה כזה אתם עלולים להיקלע לבעיה של נעילה מבחוץ בתדירות גבוהה. טריקה קלה של הדלת, כאשר המפתח נשאר בפנים, תצריך אתכם להזמין פורץ מנעולים שיפתח לכם את הדלת ולמצוא את המפתח. במקרה כזה, לרוב, אין צורך לבצע החלפת מנעולים, שכן לא תיעשה פגיעה בצילינדר בעת הפריצה.
טיפ: לבעלי דלתות מסוג זה מומלץ לשמור מפתח ספייר בקרבת מקום, כמו ברכב או אצל שכנים, הורים קרובים או בכל מקום רלוונטי אחר שעולה בדעתכם, . דבר זה ימנע את הצורך להזמין פורץ מנעולים בכל פעם שננעלת הדלת

 

המנעול יצא מכלל פעולה

מקור מקרה זה, בדרך כלל, איננו נובע מרשלנות, מנעול שהתקלקל יעמיד אתכם שוב בפני סיטואציה הגורמת לתסכול וחוסר ברירה של הזמנת פורץ מנעולים. שכן, אתם תקועים בחוץ ואין לכם דרך להיכנס לביתכם. הרי במקרה שהמנעול התקלקל כתוצאה מפריצה לבית או למשרד שלכם, תאלצו לבצע החלפת מנעולים.
 

כיצד מזמינים פורץ מנעולים? 


באיפוק תוך הפעלת שיקול דעת, בחכמה ובלי לחץ, על מנת שתוכלו לקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר. הזמינו פורץ מנעולים מקצועי, בעל וותק וניסיון רב בתחום, למען הביטחון- היזהרו ללכת שבי אחר מחיר נמוך משמעותית מהמחיר המקובל על מנת לא להזמין חובבן שינסה לפתוח את הדלת ללא הצלחה כי הדבר רק יגרום לתסכולים מיותרים ובזבוז זמן.

חשוב להדזמין פורץ מנעולים בעל ידע מקצועי רב על מנת שפעולת הפריצה או החלפת המנעולים לא תתארך יתר על המידה וכמובן שלא תגרום נזק נלווה לדלת שלכם.
חובה לוודא שפורץ המנעולים שאתם מזמינים מחזיק בתעודת יושר מהמשטרה משום שאישור המשטרה מעיד על כך שלמנעולן אין עבר פילילי ואיננו אדם שעובר על החוק. חשובה תעודת הסמכה מקצועית המעידה על כך שהמנעולן רכש את מקצוע המנעולנות בכבוד ובאופן יסודי, ומעבר לכך- אישור זה מהווה הוכחה סופית לאמינותו המוחלטת, וזוהי נקודה חשובה ביותר לביטחון שכדאי לעמוד מאחוריה.


אהבתם? חייגו 054-355-8887 ומנעולן בדרך אליכם

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים