החלפת מנעול החלפת צילינדר | חי מנעולים | 054-355-8887
 
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> החלפת צילינדר, החלפת מנעול ומה שביניהם

החלפת צילינדר, החלפת מנעול ומה שביניהם

ראשית, מהו צילינדר? מהו מנעול?

צילינדר הוא החלק הנמצא בתוך המנעול,. צילינדר הוא החלק במנעול שאליו נכנס המפתח, הוא החלק אחראי שרק המפתח המתאים יפתח אותו, והוא החלק שמסתובב כאשר אנו מסובבים את המפתח וע"י כך מתאפשרת נעילת המנעול או פתיחתו.
למידע נוסף אודות- סוגי מנעולים, סוגי צילינדרים  תוכלו למצוא פה בלחיצה על הקישור. 

 

מה קורה בשעת החלפת הצילינדר?

בתהליך החלפת צילינדר תיתקלו בשינוי משמעותי בנעילה של הדלת, המפתח יהיה אחר לדוגמא. החלפת צילינדר היא משמעותית יותר מאשר החלפת החלק המסתובב במנעול בלבד, מכיוון שהצילינדר הוא חלק ממערך, בעת החלפת צילינדר למעשה מחליפים את כל החלק המרכזי במנגנון הנעילה. החלפת צילינדר משמעותית מאוד עצם כך שהמנעול הופך למשהו חדש, ואם היה למישהו בעבר מפתח לפתוח דלת זו וביצעו החלפת צילינדר, לא תהיה לאותו אדם את ההרשאה הזו.
 

הצורך בהחלפת צילינדר במנעולים?

הסיבה הנפוצה ביותר להחלפת צילינדר היא דווקא יוזמה שלך הדייר ולא מהכרח-  כניסה לדירה חדשה, החלפת צילינדר היא דרך פשוטה ונוחה לוודא שאין לאף אחד אחר מפתח לדירה.

החלפת צילינדר יזומה היא נוחה כי היא מתבצעת בזמן נוח לדיירים ובנוסף מותירה את הדיירים עם צילינדר ישן ותקין שמתפקד היטב ועם כמה עותקים של מפתח תואם. כך שבמעבר הדירה הבא יתאפשר לדיירים הללו לבצע החלפת צילינדר לישן חזרה ולעבור לדירה החדשה יחד עם הצילינדר והמפתחות שאליהם הם רגילים.

סיבה נוספת לביצוע החלפת צילינדר היא לאחר פריצה. מספר הפריצות לדירות הוא עצום, ועל מנת לנעול שוב את הדלת ולוודא שלא יפרצו שוב מבצעים החלפת צילינדר או במקרה של השחתת המנעול גם החלפת מנעולים, וכדאי להשקיע כעת ברמת מיגון מתקדמת יותר.

 

החלפת צילינדר לאחר פריצת מנעולן:

פריצת דלת בהזמנה תתרחש במקרים של- שבירת המפתח במנעול, תקיעת הדלת, אובדן מפתח וכן הלאה. במקרים כאלה מומלץ להזמין מנעולן מקצועי לשם פריצת המנעול. פריצת המנעול מתבצעת לרוב בפעולת קדיחת הצילינדר, ואז כמובן אין מנוס אלא לבצע גם החלפת צילינדר באותה דלת. 
החלפת מנעול נבצע במידה והמנעול התקלקל או לאחר פריצה אלימה.

המנעולנים של חי מנעולים מוכנים לקריאה בכל עת, וניתן להזעיק אותם בכל מקרה ולקבל שירות מהיר, מקצועי, אדיב והוגן.


 

מחפשים מנעול בריח?


כנראה שאתם זקוקים למנעול לדלת פלדלת שלכם. אנו נשמח לבצע את שירות החלפת מנעולים במידה ותצטרכו, בכל שעה, אנו זמינים 24 שעות ביממה. לנו מבחר גדול של מנעולים וצילינדרים של חברות שונות ובמחירים שונים. מנעולן בהרצליה מתקין מנעולים לכל סוגי הדלתות וכן מבצע החלפת מנעולים מכל סוג. 
 

המקרים בהם נבצע החלפת מנעול:

1. הדלת נתקעה ולא ניתן לפתוח אותה באמצעות המפתח והידית
2. מעבר לדירה חדשה והצורך הברור להחליף מנעול ולקבל מפתחות שלאף אחד אחר אין עותק
3. שחיקה וקושי בעת ניסיון לפתיחת המנעול וכן פתיחתו בקלות יתר על המידה.
4. איבוד של עותק של מפתח לדלת והחשש לפריצה.
5. פריצה של גנב חלילה

חי מנעולים פועלים באישור משטרת ישראל ומוסמכים לביצוע כל פעולות החלפת מנעולים או פריצתם.
 סוגי מנעולים , סוגי צילינדרים .


מנעול בריח

 מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים

סניף שרון: הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה, מנעולן בנתניה, פרדסיה, קיסריה.
סניף מרכז: מנעולן בתל אביב, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אזור, חולון, בת ים, ראשון לציון, קרית אונו, גבעת שמואל, מנעולן ביהוד, אור יהודה, סביון,
סניף שפלה: אשדוד, גן יבנה, בני עייש, גדרה, יבנה, רחובות, קרית עקרון, מזכרת בתיה, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, לוד, מנעולן במודיעין, בשוהם, אלעד, בית שמש
סניף דרום: קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע, שער הנגב, שדות נגב, מרחבים, אשכול, בני שמעון, עומר, מיתר, להבים
סניף צפון: עתלית, בנימינהחיפה, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית שמואל, קרית ים, קרית ביאליק, טבעון, יקנעם, נשר, מעלות, כרמיאל, עכו, נהריה

© זכויות יוצרים – כל תוכן האתר מובא על ידי אתר experss-locksmith.co.il (חי מנעולים) , הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו לקריאה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם או לשכפל או להעתיק או לפרסם או להעביר תוכן מהאתר, או חלקים ממנו, לאף גורם ולאף אתר. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי האתר חי מנעולים יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם - פנו אלינו דרך דף יצירת קשר