מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> חידושים טכנולוגיים בתחום המנעולים
 

חידושים טכנולוגיים בתחום המנעולים:

 

המנעולים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, לא ניתן להסתדר אפילו יום אחד מבלי להשתמש בהם, בעקבות כך, התפתחות הטכנולוגיה משפיעה גם על תחום זה. קיימים מאות סוגי מנעולים, אשר בניהם קיימים מנעולים חדשניים ומתוחכמים אשר ביכולתם לספק עבורנו תחושת ביטחון רבה יותר. קיימים פטנטים חדשים אשר תפקידם הוא למנוע אובדן מפתחות.

 

מנעולים ביומטריים, מנעולים חשמליים: 


מנעולים מסוג זה מאפשרים שימוש בקוד או העברת כרטיס מגנטי, במקום מפתח.
ישנם מנעולים משוכללים יותר המזהים את האדם עצמו, לדוגמא טביעות אצבע או כף יד, זיהוי קול, טביעת רשתית העין, שזהו החידוש המשמעותי ביותר שנעשה בתחום המנעולנות.
מנעולים אלו מותקנים לרוב במוסדות ממשלה, משרדים חשובים ומבנים הדורשים רמת אבטחה מוגברת, ולא לשם הגנה על הבית  ששם מותקנים מנעולים מכאניים, אך ישנם מנעולים ביומטריים שכן מותקנים בבתים פרטיים.

 

עינית דיגיטלית:

 
השימוש בעינית הדיגיטלית נפוץ במיוחד,  זהו תחליף לעינית הקטנה והעגולה שבדלת. העינית מאפשרת לנו לצפות במסך LCD ברור וצבעוני וכך ניתן להבחין בבירור מי האורח בדלת, ואף לצלם אותו. מעולה במיוחד בשביל זקנים, לקויי ראייה או ילדים קטנים אשר אינם מגיעים לעינית. 

 

מנעול נשלט מרחוק:


זהו מנעול שניתן לפתוח באמצעות טלפון הנייד, הטאבלט או המחשב מכל מקום בעולם. זוהי טכנולוגיה פורצת גבול הפועלת באמצעות בלוטוס.

 

מאתר מפתחות אלקטרוני:


במקרים של אובדן צרור המפתחות תוכלו להשתמש במאתר שפועל עד 100 מטר, ולמצוא את המפתח, דבר החוסך לכם החלפת מנעולים.
פתרון זה מדהים ויעיל לכל גיל, ומצויין למאבדים כרוניים. עובד כמו טכנולוגיית gps או waze שניתן לחבר אותם לא רק לצרור המפתחות אלא גם לחיית מחמד , לטלפון הנייד ועוד.

 

מנעול טביעת אצבע של מולטילוק


כותב המאמר הוא מנעולן באשדוד, פורץ מנעולים באשדוד
כמובן שאנו מעניקים שירות בכל הארץ, בפריסה ארצית ונשמח לעמוד לשירותכם 24/7. 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים