מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> יעוץ ממנעולן שווה זהב

 

ייעוץ ממנעולן שווה זהב

 

מנעולנים באישור משטרת ישראל

בעת ההסמכה של המנעולן מבחינה מקצועית, הוא נדרש להשיג אישור יושר ממשטרת ישראל, במידה ולא קיבל אישור, מפאת פשע או עבירה על חוק מסויים בעברו, גם אם סיים קורס מנעולנות לא ינתן לו אישור זה.
במקרים רבים, משטרת ישראל משתמשת בשירותי מנעולנים מוסמכים, על מנת לבצע עבודות מקצועיות שונות, לרוב יהיה מדובר בפריצות לבתים פרטיים, חנויות וכו'. לעיתים, המנעולן יוזמן כאשר ישנו פורץ פלילי המסתגר בדירה לאחר שפרץ אותה ונעל את עצמו בפנים.
לאחר סיום הפריצה ותפיסתו של הגנב יבוקש המנעולן להחליף לצילינדר חדש ולנסות למנוע פריצה חוזרת ע"י אמצי מיגון שונים.
 

פריצת דלת החלפת צילינדר ומה שבניהם:

החלפת צילינדר תבוצע בידי מנעולן מוסמך בדרך כלל כתוצאה מאובדן מפתח, בעיה בצילינדר, לאחר פריצה או הצורך בשדרוג רמת המיגון.
במקרה שהמפתח אבד, והדלת נעולה, הפתרון הנפוץ ביותר הוא פריצת הדלת ע"י קדיחת הצילינדר ולאחר מכן החלפתו.
חשוב שפריצת דלת תבוצע בידי מנעולן מוסמך הרשאי לפרוץ על פי חוק, חשוב לוודא שיש למנעולן מספיק ידע וניסיון בתחום המנעולים, וזאת על מנת להימנע מהזמנת חובבן, תספרו למנעולן מה סוג הדלת שברשותכם על מנת לבחון האם הוא מסוגל לפרוץ סוג דלת זו.
הימנעו מלהרשות לאדם שאינו מקצועי לפרוץ את דלתכם או אפילו להחליף לכם את הצילינדר מחשש שיגרום לנזק, ותיקונו יעלה לכם הרבה יותר.
 

אובדן מפתח או נזק למפתח

המפתח אבד? גם כאשר מדובר על מפתח לדלת הבית, מפתח הרכב, או מפתח הכספת, מנעולן הוא בעל המקצוע אליו צריך לפנות.
במקרה כזה מנעולן ממליץ לבצע פריצה של המנעול שאבד לו המפתח, או שיוכל לשכפל עבורכם מפתח חדש, ואם המפתח התעקם אולי יהיה ניתן ליישר אותו.
ברכבים, מנעולן יוכל לשכפל לכם מפתח שיתאים למנעול, גם אם אבדו כל העותקים של המפתחות. המנעולן יכול להכין עבורכם מפתח חדש מצילינדר הרכב.

 

תיקון ושיפוץ מנגנון נעילה- מנעול.

לעיתים, אין צורך להחליף את כל המנעול, וניתן אך ורק לשפץ אותו בעלות סמלית, והמנעול יחזיק לעוד מספר שנים. כמובן שאת הצילינדר אין סיבה לא להחליף, הוא חלק קטן בתוך המנעול ואפילו מומלץ להחליף אותו ולהתחדש בצילינדר חדש מידי 3-5 שנים, מסיבות רבות.
כאשר מנעולן ניגש להחליף מנעול הוא משפר את המכניקה שלו, ומונע את תקיעתו. מנעולן הוא בעל מקצוע שמכיר את כל סוגי המנעולים וכיצד לפרוץ כל סוג מהם.
מגוון השירותים בתחום המנעולים רחב שמיוחד ונפרש על גבי תת תחומים רבים- רכבים, דלתות בתים, דלתות משרדים, דלתות מפעלים, כספות, מנעולי רתק, מנעולי תליה ועוד ועוד..

 

תיקון דלתות, תיקון מנעולים, החלפת ידיות

מלבד יכולתו של המנעולן לספק מגוון שירותים בתת תחומים רבים, יוכל המנעולן להעניק שירות מקיף גם למנעולים ודלתות בדרך עקיפה, כלומר, למוצרים נלווים כגון החלפת ידיות, תיקון מנעולים מסוגים שונים, תיקון דלתות כאשר אינן נסגרות היטב, כאשר יש צורך לקצר אותן או כאשר מופיע בדלת חלודה.
תיקון דלתות יכול להתבצע מסיבות שונות ומגוונות.
 

מנעולן רכב

מנעולן רכב הוא גם פורץ רכבים וגם משחזר מפתח במקרים ל אובדן. כאשר מפתח אבד והמכונית חדשה יצטרך מנעולן הרכב להשיג צ'יפ למפתח דרך חברת הרכב.
מנעולן רכב מספק את השירות במהירות, פתרון שהוא זול יותר מאשר החלפת כל מנעולי הרכב.

 

 

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים