מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מנעולן לדלתות >> כיוון דלתות
 

זקוקים לכיוון דלתות?

כיוון דלת

במידה והדלת שלכם איננה נסגרת היטב אחת הפעולות שעשויות לפתור את הבעיה הוא כיוון הדלת מחדש ואיזונה.
לאחר שנכוון את הדלת כראוי הדלת תיסגר היטב ולא יהיו רווחים וחריקות בעת סגירתה.
הסיבה שהדלת פתאום תיסגר היטב לאחר הכיוון היא שכל בריחי הדלת המחוברים למנגנון הדלת יכנסו בצורה חלקה לחורים המיועדים להם ולא ישתפשפו במנח לא נכון.

 

כיצד מכוונים דלת? איך לכוון את הדלת?

עבודת כיוון דלת היא עניין פשוט במיוחד בניגוד לעבודות מנעולנות אחרות, כך שאם יש לך ידיים טובות ולא שמאליות והבנה טכנית בסיסית תוכל לבצע את הכיוון בעצמך. כיוון של דלת ישנה בדרך כלל קשה יותר מכיוון של דלת חדשה בגלל שלדלתות חדשות צירי דלת חדשים ונוצצים וניתנים לכיוון בקלות רבה ואילו בדלתות ישנות צירי הדלת נשחקו מעט והכיוון ייעשה באגרסיביות תוך דיוק המצריך ידע כיצד לשחק עם צירי הדלת עד שהדלת תתיישר במקומה המקורי. לעיתים יש צורך בשימון הצירים, במיוחד אם הם מרעישים בפתיחה ובסגירה.

בפעולת כיוון הדלת מרימים אותה טיפה כלפי מעלה או מצמידים לכיוון הצירים או מניעים אותה קדימה ואחורה צריך לראות בשטח. אם יהיה לכם קושי בביצוע העבודה אנחנו פה לשירותכם, כי הכי טוב להזמין אותנו  ולא לשבור את הראש וכמובן לא לגרום לנזק בדלת. לנו ניסיון בנושא ויקח לנו מעט זמן לפתור את הבעיה.

שפשוף הדלת ברצפה תגרום נזק לריצוף ותקשה על פתיחת הדלת וסגירתה השפשוף יגרום בעקיפין לקשיים בנעילה ו/או פתיחה של מנגנון הנעילה ולכן חשוב לתקן מיד כאשר מבחינים שהדלת מתחילה להשתפשף.


נשמח לעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה במחירים נוחים במיוחד 054-355-8887 חי מנעולים, איתכם בכל מקום ובכל זמן.

 

כיוון דלת

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים