כניסה לדירה חדשה | חי מנעולים | 054-355-8887
 
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> כניסה לדירה חדשה

כניסה לדירה חדשה

 

בכל מעבר לדירה חדשה בין אם מדובר בקניית דירה ובין אם מדובר בשכירת דירה חדשה, אין צורך לחשוב פעמיים, החליפו צילינדר!! במאמר זה נסביר מהי חשיבות החלפת מנעולים בדירה חדשה, ומדוע זה קריטי כל כך.


קניתם או שכרתם דירה ומסרו לכם מפתחות? השימוש בהם עלול להוות סכנה. מה הסיכוי שאין עותק של מפתח זה אצל אדם זר המתכנן פריצה לביתכם? קרו מקרים שבהם אנשים עשו הובלה של כל החפצים שלהם, הריהוט וכל דבריהם האישיים, חזרו לנקות ולצבוע את הדירה הקודמת וכאשר חזרו בשעת ערב מאוחרת להפתעתם הדלת הייתה פתוחה, החפצים אינם, וכספם שהניחו שם נגנב גם הוא!! הדלת נפתחה בעזרת מפתח, אין סימני פריצה ואין טביעות אצבעות...
ניתן למנוע מקרים אלו רבותיי!! אל תיקחו סיכונים מיותרים כי חבל, אין לכם לדעת האם עותק המפתח אצל קבלן, אצל פועל שיפוצים, אצל השכן ששם את דירתכם למעקב, ואפילו מטפלת שנמסר לה אי פעם מפתח, אולי אנשים אלו לא תמימים ויש להם כוונה להשתמש במפתח. מכיוון שאין לדעת אנו ממליצים על ביצוע החלפת מנעולים במיידית, מיד בעת הכניסה לדירה לאחר המעבר של הריהוט ע"י מנעולן מוסמך. 

 

בעת ביצוע החלפת מנעולים יש לשים דגש על מספר דברים חשובים:

ישנם 3-5 מפתחות חדשים שמגיעים עם הצילינדרים בעת ביצוע החלפת מנעולים. המפתחות מגיעים בקרטון סגור או שקית אטומה.
זמן השירות של החלפת מנעולים מתבצע בין 20-25 דקות.

 

מהם הקריטריונים של צילינדר איכותי?

  • צילינדר ברמת מיגון גבוהה high security כולל את ההגנות העדכניות ביותר
  • צילינדר בעל פין החסין בפני קידוח
  • כרטיס בקרת שיכפול- מונע שיכפול מפתח ללא הצגת הכרטיס עצמו, כך תוודאו שאין אפשרות לשכפל ללא אישורכם, ולא יסתובב עותק של המפתח שלכם בין אנשים ללא ידיעתכם..

אם כך החלפת מנעולים בדירה הינה דבר הכרחי, למען הביטחון שלנו. כבר החלפת מנעולים בדירתך?

 מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים