מנעולן חי מנעולים
 
  מנעולן פורץ מנעולים מנעולן 24/7
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> מה חשוב לוודא לפני שמזמינים פורץ רכבים

 

מה חשוב לוודא לפני שמזמינים פורץ רכבים

במאמר זה נסביר מדוע בחירה נכונה של פורץ רכבים אמין, מקצועי ובעל ניסיון הינה חשובה והכרחית.
ניתן טיפים כיצד לבחור באופן נכון ולא באופן מטעה, וטיפים במהלך השירות.

 

במקרים אלו תזדקקו לשירותי פורץ רכבים


המקרים בהם תזדקקו לשירותי פורץ רכבים הינם רבים, אף על פי האחריות שלכם והניסיון לשמור על המפתח לעיתים אתם אכן תזדקקו לסיוע ועזרה מטעמו.

1. הרכב נעול והמפתחות אבדו – המקרים בו אתם מגיעים לרכב ולא מוצאים את המפתחות יכולים לקרות מסיבות רבות כמו לחץ מרובה, ונשיאה של דברים רבים בידיים. 
לאחר מאמצי חיפוש רבים אחר צרור המפתחות תזקקו לפורץ רכבים אשר יגיע וייתן לכם פתרון י אשר יאפשר לכם כניסה לרכב ונסיעה בטוחה.
2. המפתחות  התעקמו / נשברו- בין אם מדובר במפתח שנתקע או נשבר בצילינדר הרכב או בסוויץ הרכב, תצטרכו להזמין פורץ רכבים על מנת שיחלץ את המפתח מן הרכב ע"י פריצתו וישכפל מפתח חדש, ישנם מקרים מסויימים שבהם מפתח הרכב התעקם או נשבר מסיבות שונות, ואין שום אפשרות אחרת להיכנס לרכב מלבד בחירה בהזמנת שירותי פריצת רכבים.

3. המפתחות על מושב הרכב- במקרה זה הרכב נעול, המפתחות בפנים, שבירת החלון היא אופציה לא ממש נוחה, מסורבלת, דורשת אחר כך תיקון, ופחד מאוסף הזכוכיות שעלול להיאסף על מושב הרכב או להתנפץ עלינו. הפתרון ההגיוני ביותר הוא הזמנת פורץ רכבים.
4. ילד או חיית המחמד ננעלו ברכב-  במקרה כזה פורץ רכבים יאלץ להגיע תך מספר דקות ספורות ויפתח את הרכב תוך מספר שניות. 


 

איך אדע שבחרתי נכונה פורץ רכבים?


תהליך של פריצת רכבים הינו תהליך לא קל ולא פשוט עבור פורץ רכבים, היות והדבר מצריך מקצועיות וניסיון הרי פורץ רכבים חייב להיות בעל תעודת הסמכה מקצועית המוכיחה שהינו עבר קורס התמחות בתחום המנעולנות ופריצת רכבים אך התכונה החשובה ביותר הינה ניסיון, שכן, ללא ניסיון תהליך פריצת הרכב עלולה להיות ארוכה ומייגעת, וברוב המקרים זה פשוט לא מתאים.
בנוסף, שימוש בשרותי פורץ רכבים בלתי מקצועי עלולה להוביל אתכם להוצאה כספית מיותרת ובלתי צפויה. בנוסף, פריצת רכבים באמצעות פורץ לא מוסמך וחסר ניסיון- כלומר חובבן, עלולה לגרום לכם לנזק בלתי הפיך גם לרכב וגם למנגנון הנעילה שלו.
חשוב לוודא עם פורץ הרכבים שהוא בעל אמצעי פריצה מתקדמים וציוד מתקדם שיאפשרו לו להצליח לפרוץ את הרכב שלכם תוך זמן קצר, כי חשוב שזה יקרה במינימום זמן ובמקסימום מקצועיות מצידו.

 

זמינותו וגמישותו של פורץ רכבים הינה חיונית והכרחית, התכונה החשובה ביותר היא מקצועיות


זמינות, וגמישות בתחום הרכבים חשוב במיוחד כאשר בעל מקצוע מספק שירותי חירום, אם בעל מקצוע זה איננו מתאפיין בזמינות מלאה וגמישות יתרה לעיתים כדאי להימנע מלהזמינו. במיוחד כאשר מדובר במקרי חירום. גם כאשר אין מדובר במקרה חירום הנהג מעונין שהרכב שלו יפתח כמה שיותר מהר על מנת לחזור לשגרה.
קיימים מקרי חירום שבהם אין זמן לאיחורים וסיפורים, לדוגמא כאשר ילד או חיית מחמד נותרים לבדם ברכב, ומכל סיבה שהיא הרכב ננעל, מפתח הרכב איננו בהישג יד, הדלת מסרת להיפתח, וגם הבגאז'. חייב לפרוץ את הרכב במהירות, עיכוב עלול להיגמר חלילה באסון במיוחד כאשר מדובר ביום קיץ חם.

לכן, חשוב לבדוק טרם הזמנתו של פורץ הרכבים מה רמת זמינותו וכמה באפשרות להגיע במינימום זמן. חשוב לוודא איתו האם עומדים לרשותו כל האמצעים וכלי הפריצה לרכב הראויים והאיכותיים על מנת שיוכל לפרוץ בהצלחה את הרכב. 
מכיוון שזמן הגעתו אכן חשוב אך אם יגיע כעבור 3 דקות, וזמן פריצת הרכב תיקח שעה, לא עשינו בזה כלום. בדיעבד, עדיף היה להזמין פורץ רכבים רחוק יותר אך מקצועי יותר.

מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן חבר מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים