מיגון בית פרטי | מנעולן בבני ברק | 054-355-8887
 
דף הבית >> מאמרים מקצועיים >> מיגון בית פרטי
 

מיגון בית פרטי

הצורך במיגון מאסיבי עולה משנה לשנה, בהתאם לטכנולוגיה המתפתחת בתחום זה.בעשור האחרון חלה עליה במספר הפריצות והחדירות לבתים פרטיים או חצרות פרטיים.
ישנן דרכים רבות למיגןן הבית, החל ממנעולים שונים המתאימים לדלת הכניסה ומנעולי חלונות ועד לשערים חשמליים המגנים על הכניסה לשטח או הגינה הפרטית או על חניון הבניין.

 

 

בחירת מיגון נכון


מיגון בתים חייב להיות ספציפי ומתאים באופן אישי, הן לדיירי הבית והן למבנה הבית הקיים. פעמים רבות, אמצעי מיגון אשר יתאימו לבית מסוים לא יתאימו לשכן או לדירה במיקום ובעלת צורה אחרת. אמצעי המיגון יכולים לכלול הגנה לחלונות בדמות סורגים או חלונות ננעלים, הגנה לדלתות ולפתחים השונים והגנה לחצר הבית. לכל אחת מצורות ההגנה, ישנם יתרונות וחסרונות, אשר יש לתת עליהם את הדעת ולהכיר אותם בטרם הרכישה. בכדי לוודא את תקינות אמצעי המיגון והתאמתו, יש לבצע מידי פעם בדיקות לתקינות המנעולים. באמצעות המלצות המנעולנים המנוסים, תוכל לוודא ולהיות בטוח יותר כי המנעולים בכל הדלתות, החלונות והשערים החשמליים תקינים ובטיחותיים. במקרה וישנם קלקולים או תקלות אשר לא היית מודע להן, יוכלו המנעולנים לתקן זאת, ולהשמיש את הדלת או השער הנדרש. 
 

 

 

אמצעים שונים למיגון הבית:


ישנם אמצעים רבים למיגון הבית, עבור דלתות כניסה, מנעולים עבור חלונות וכן למניעת כניסה לשטח הבית ולשטח הפרטי, כמו שערים חשמליים.
 

כספת:

ניתן לאחסן בכספת רכוש יקר , ואם אתם חוששים מפריצות באופן חריג, תוכלו לאחסן את מפתחות הרכב יום יום בכספת.  חי מנעולים ממליצים לעגן את הכספת ביציקת בטון, ולא תפוס בין 2 ברגים שניתן לשלוף, כך תוודאו שלא גנבו את הכספת בשלמותה עם כל תכולתה.

 

מצלמות אבטחה: 

עלותן גבוהה יותר, ניתן לשדר את ההקלטה ישירות לסלולארי, אך בבתים פרטיים הצילום פוגע בפרטיות ולכן לרוב נמנעים משימוש באמצעי זה.

 

עינית דיגיטלית מצלמת:

במקום העינית הרגילה ניתן להתקין עינית דיגיטלית, יתרונה בנוגע למיגון הוא שהיא מצלמת את פרצופו של האדם שמצלצל בדלת, כך שאם יש גנב עיקרי שמנסה להיכנס, או גנב שהצליח לפרוץ- פרצופו יהיה מצולם וזהו תיעוד נפלא, כך ילכדו אותו. 

הכותב הוא מנעולן בבני ברק או פורץ מנעולים בבני ברק המעניק שירותי מנעולים בכל איזור המרכז.

 

 מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים